• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Julia Lester? Vek, výška, čistá hodnota, rodina, životopis

Kto je Julia Lester? Vek, výška, čistá hodnota, rodina, životopis

ObsahJulia Lester Wiki Bio

Julia Rose Lester sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 28. januára 2000 – jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú štátnu príslušnosť. Ona je herečka ktorá by mohla byť najznámejšia pre jej stvárnenie Ashlyn Caswell v hudobnom komediálnom seriáli High School Musical: The Musical – The Series, ktorý vytvoril Tim Federle a ktorý sa vysiela od roku 2019. Hrajú v ňom Olivia Rodrigo, Joshua Bassett a Matt Cornett, a sleduje životy tínedžerov navštevujúcich školu, v ktorej sa natáčal film High School Musical – seriál bol nedávno nominovaný na cenu Gay & Lesbian Alliance Against Defamation Media Award za vynikajúce programovanie pre deti a rodinu.

EYE CANDY () >>> – Julia LesterCELÉ MENO: Julia Rose LesterZ?: Spojené štáty americké ČO ROBÍ?: Herečka A?:…

pridané Enzerov_svet na štvrtok 23. apríla 2020

Rodina, detstvo a vzdelanie

Juliu vychovávali spolu so svojimi sestrami Lily a Jenny vo Woodland Hills v Los Angeles ich otec Loren Lester, ktorý je slávny herec, známy tým, že vo filmoch DC Comics nahovoril Dicka Graysona a Robina, a ich matka Kelly, ktorá je divadlo. herečka – obe Júliine sestry sú tiež herečkami.

Julia sa začala zaujímať o herectvo už na základnej škole a jej otec ju motivoval, aby sa mu venovala a jedného dňa sa stala slávnou. Svoju kariéru odštartovala vo veku 11 rokov, keď hrala ako Young Cherie v krátky film The One Who Got Away , a po dokončení základného vzdelania sa Julia zapísala na strednú školu v Calabasas, kde sa väčšinou zameriavala na herectvo, ale dosahovala aj dobré známky.

Po imatrikulácii v roku 2018 sa zapísala na vysokú školu, ktorú stále navštevuje – Julia by mala promovať v roku 2022.

Úlohy vo filmoch a divadelných hrách

V roku 2014 si Julia zahrala Monu v komediálnom filme Neckpee Island, ktorý napísali Tom Burkhard a Matt Dearborn a v ktorom si zahrali Cooper Roth, Cade Sutton a Jacob Bertrand – sleduje 14-ročného chlapca, ktorý musí bojovať proti mnohým mutantným vojakom mývala. , po tom, čo sa jeho rodina presťahuje na malý opustený ostrov Neckpee.

Juliina jediná filmová zásluha je, keď stvárnila Annie, jednu z hlavných postáv v krátkom filme Annie Minerals, Teen Therapist z roku 2020, ktorý napísal a režíroval Brad Griffith a ktorý je o tínedžerke, ktorá sníva o tom, že sa stane terapeutkou.

Julia debutovala na scéne v roku 2017, keď bola rozprávačkou hudobnej komédie Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat, predstavenej v divadle Kavli v Thousand Oaks. Jej ďalšou úlohou bolo hrať Little Red Ridinghood v muzikál Into the Woods , účinkovala v Cupcake Theatre v Los Angeles a ďalšie dve úlohy v hrách boli v rockovom muzikáli Next to Normal, účinkovala v Hillcrest Center For The Arts v Thousand Oaks a muzikál Calvin Berger hral v Hudson Backstage Theatre v r. Hollywood.

Úlohy v televíznych seriáloch

Julia debutovala v televíznom seriáli v roku 2016, keď bola pozvaná hrať Gracie Crenshaw v epizóde Bella in the Spotlight rodinnej komédie Bella and the Bulldogs. Uznanie získala o rok neskôr po tom, čo nahovorila jednu z hlavných postáv Bebe Schuman v krátkom animovanom akčnom seriáli Spirit Riding Free, ktorý vytvoril Aury Wallington a v ktorom si zahrali aj Amber Frank a Bailey Gambertoglio.

Aj v roku 2017 hrala Julia Emily v troch epizódach kritikou uznávanej romantickej komédie Mom a o rok neskôr stvárnila Smitha v epizóde Revenge of the Smith of rodinná akčná komédia The Thundermans .

Ďalej hrala vedľajšiu postavu Ingrid v komediálnom seriáli Mr. Student Body President, ktorý vytvoril Ryan Hunter a v ktorom hrali Jeremy Shada, Arden Rose a Gabriel Conte – séria je o Tylerovi Prendergastovi, ktorý je prezidentom študentského združenia Berenger High. , pripravený urobiť čokoľvek, aby si udržal svoju pozíciu, získal dve ocenenia a bol nominovaný na šesť ďalších.

Dve z posledných rolí Julie v televíznych seriáloch boli v roku 2019 v epizódach Acting a Fool a Warehouse Towel Fight! rodinnej komédie Prince of Peoria a epizódy Why Tonya ďalšej rodinnej komédie – Game Shakers.

Milovať život a priateľa

Julia je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, a preto na internete koluje niekoľko fám týkajúcich sa jej minulých a súčasných vzťahov.

Mnoho ľudí verí, že Julia je v tajnom vzťahu s Frankiem A. Rodriguezom, ktorý hral Carlosa v High School Musical: The Musical – The Series. Počas natáčania seriálu, ako aj na rôznych podujatiach na červenom koberci, ktorých sa spolu zúčastnili, sa zdalo, že si títo dvaja sú veľmi blízki, Frankie je však otvorene gay. Povráva sa tiež, že Julia by mohla chodiť so záhadným chlapcom, keďže niekoľko jej fanúšikov tvrdilo, že ich videli spolu kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles, ale Julia tieto klebety nekomentovala.

Od októbra 2020 je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Julia je speváčka a tanečnica s vášňou pre hru na gitare – cvičiť začala v šiestich rokoch, pričom dnes vie hrať aj na klavíri.

Je veľkou milovníčkou prírody a svoj voľný čas rada trávi vonku v horách a lesoch – zima je Juliino obľúbené ročné obdobie, pretože miluje sneh.

Má veľmi blízko k svojim rodičom a trávi s nimi veľa času, pretože spolu často chodia nakupovať a stolovať.

Julia podporuje LGBT komunitu a na oslavu Gay Pride Day odovzdala obrázok s LGBT vlajkou.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Channing Tatum a Amanda Seyfried, a niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Dear John a Letters to Juliette.

Vek, výška a čistý majetok

Júlia má 20 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži okolo 136 libier (62 kg).

Od októbra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 150 000 dolárov.