Kto je Julia Adamenko? Životopis Vek, výška, priateľ

ObsahŽivotopis Julie Adamenko

Julia Adamenko sa narodila v Kyjeve na Ukrajine 20. mája 1998 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má ukrajinskú štátnu príslušnosť. Je modelkou a hviezdou Instagramu , ktorá je snáď najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 400 000 ľudí. Nahrala naň takmer 600 obrázkov, väčšinou zameraných na jej každodenný život, aj obrázky nasnímané počas jej modelingových fotení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ODCHÁDZAM Z TEJTO STRÁNKY ⠀ Bohužiaľ, toto nie je názov pre clickbait. Toto je pravda. Myslím, že mnohí z vás si všimli, že často spomínam svoju novú stránku, kde teraz bývam. ⠀ V tomto príspevku vám chcem všetko povedať a vysvetliť dôvod môjho konania. Koniec koncov, mnohí nechápu, ako môžem opustiť takú obrovskú stránku. ⠀ Keď som si zakladala Instagram, nemyslela som si, že budem blogovať a len som zverejňovala fotky. Takto to pokračovalo rok a pol. Všetko som uverejnil a ľudia sa podľa toho prihlásili: milovníci príbehov o jedle, krásne dievčatá, ukrajinská krajina, jednoducho masoví nasledovníci, cudzinci. ⠀ Tak som získal prvých ~250k. Medzi mojimi aktívnymi odberateľmi sú stále chlapci z tých čias - za to vám veľmi pekne ďakujem. Väčšina ľudí však len prešla okolo a klikla na tlačidlo „prihlásiť sa na odber“ zo zvedavosti. ⠀ Čas sa nezastaví. Vyrástol som, vystriedal veľa aktivít, koníčkov, povolaní. Formovaný ako osoba. Formát prázdneho krásneho obrázku sa mi stal malým a začal som sa s vami deliť o svoje profesionálne skúsenosti a vízie: formou príspevkov, neustálou komunikáciou v príbehoch a informačných produktoch. ⠀ Moje staré publikum to bohužiaľ nepotrebovalo, takže pokrytie začalo čoraz viac klesať a stránka chátrala. Podľa odporúčaní Instagramu sa mi prihlásili náhodní ľudia, ktorí sa však nezaujímali o to, čo robím. Pre Instagram je dôležité vidieť zapojenie publika vo vzťahu k jeho množstvu, takže algoritmy, ktoré videli nezrovnalosť v číslach, postupne prestali zobrazovať moju stránku, a preto ju prestali vidieť aj odberatelia, ktorí prejavili záujem. ⠀ Začiatkom tohto roka som skúsila pracovať s profilom úplne inak. Začal som kupovať reklamy od známych blogerov a investovať neuveriteľné sumy, aby som získal zaujaté publikum. A skoro sa mi to podarilo. Dosah sa rýchlo zvýšil a noví ľudia aj moje staré publikum začali znova vidieť moju stránku. Ten, ktorý ma už nezaujíma. Videli môj obsah a stále ho ignorovali. A táto obrovská vrstva prvých 250 tisíc stiahla moju stránku ku dnu. • Pokračovanie

Príspevok zdieľaný používateľom Julia Adamenko (@julia.adamenko) 30. mája 2020 o 7:10 PDT

Raný život a vzdelanie

Júliu ako jediné dieťa vychovávala na Ukrajine jej ukrajinská matka, ktorá pracuje na pošte, a jej nemecký otec, ktorý je predajcom áut. Vyrastala na filmoch a televíznych seriáloch spolu so svojou matkou sa začala zaujímať o filmový priemysel. Julia sa venovala herectvu v miestnom divadle, ale jej učiteľ a jej priatelia ju povzbudili, aby sa vydala na kariéru modelky.

Navštevovala miestnu strednú školu, keď si ju všimol modelingový skaut, ktorý jej pomohol naštartovať jej kariéru – po imatrikulácii v roku 2016 sa Julia rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju kariéru modelky a hviezdy sociálnych médií.

Kariéra ako modelka a hviezda internetu

Julia pózovala pre mnohé známe odevné značky, pričom jednou z najpopulárnejších je Tommy Hilfiger. Niekoľkokrát sa prešla po mólach, no nedávno sa rozhodla venovať svojej kariére na internete, konkrétne na svojom instagramovom účte.

Julia má druhý účet na Instagrame ktoré používa na nahrávanie trochu osobných obrázkov, vrátane tých, na ktorých sa bozkáva s priateľom – tento účet v súčasnosti sleduje viac ako 5 500 ľudí, pričom ona naň nahrala približne 70 obrázkov. Veľmi aktívna je aj na platforme TikTok, ktorú využíva na nahrávanie krátkych, zvyčajne šesťsekundových komediálnych videí. Dohromady získala viac ako 37 000 sledovateľov a viac ako 1,1 milióna lajkov všetkých svojich videí.

Julia sa sústreďuje na poskytovanie rád a tipov týkajúcich sa oblečenia, mejkapu a diéty. Je aktívna aj na Twitteri, svoj účet si vytvorila v júni 2019 a doteraz nazbierala viac ako 200 sledovateľov, no veľakrát netweetovala – Juliinu fanúšikovskú stránku možno nájsť na Facebooku, zatiaľ sa jej páčilo takmer 500 ľudí.

Juliu si nemožno pomýliť s ďalšou Juliou Adamenko, ktorá je kanadskou vizážistkou ktorý pracoval v oddelení maskovania filmov Kenneyville v roku 2011 a Hracie karty v roku 2017.

Milovať život a priateľa

Julia nehovorí o svojom milostnom živote a svojom priateľovi, ale občas nahrá fotky, na ktorých je spolu s ňou a jej priateľom na svojom druhom účte na Instagrame.

Predpokladá sa, že títo dvaja sa stretli, keď navštevovali rovnakú strednú školu a sú v rovnakom veku. Podľa klebiet sa stretli na večierku organizovanom len pre stredoškolákov a začali spolu chodiť o niekoľko dní neskôr. Títo dvaja spolu radi trávia čas na prírodných miestach a vždy, keď vyjdú von, urobia množstvo fotografií, z ktorých niektoré neskôr nahrajú na Instagram.

Majú psa, s ktorým spolu chodia na prechádzky a ktorého možno vidieť na niektorých ich obrázkoch.

Od augusta 2020 je Julia vo vzťahu s tajomným chlapcom, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Julia je veľkou fanúšičkou stolových hier a veľa hrá so svojím priateľom, vrátane Osadníkov z Catanu, ktorých má najradšej – zaujíma sa aj o skladanie puzzle a najvyšší počet dielikov, na ktorých doteraz pracovala, je 3 000.

Je milovníčkou zvierat a má mačku aj psa, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú slony a somáre. Julia veľmi športuje a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pričom cvičí aj jogu a medituje – drží veľmi prísnu diétu a neje cukor ani rýchle občerstvenie. Rada cestuje a dovolenkovala v mnohých európskych krajinách ako Grécko, Taliansko či Španielsko.

Vo svojom voľnom čase Julia rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Aladdin, Nevesta na úteku a Stratené v preklade.

Tiež rada sleduje animované filmy od Disney, pričom medzi jej obľúbené patria How To Train Your Dragon, Despicable Me a Princezná a žaba.

Vek a výška

Júlia má 22 rokov. Má dlhé ryšavé vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra a váži okolo 52 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 100 000 dolárov.