• Hlavná
  • Hudobníci
  • Kto je Jude Demorest? Dieťa, etnická príslušnosť, rodičia, čistá hodnota

Kto je Jude Demorest? Dieťa, etnická príslušnosť, rodičia, čistá hodnota

ObsahKto je Jude Demorest?

Claire Jude Demorest sa narodila 11. marca 1992 v Detroite, Michigan, USA. Je to speváčka, skladateľka a herečka, ktorá je známa najmä vďaka svojej práci v televíznych programoch Star a Dallas. Objavila sa v mnohých iných programoch a vydala hudbu ako sólová umelkyňa

Čistá hodnota Judea Demoresta

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Jude Demorest odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobil ako herečka a ako hudobný umelec. Pracovala aj ako skladateľka, zodpovedná za pomoc pri vytváraní skladieb od Fifth Harmony a skladieb spievaných v televíznom seriáli Star, ktorý sa zameriava na hudbu.

keď si bae myslí, že ste živý demo spevák

pridané Jude Demorest na Utorok 13. decembra 2016

Raný život a začiatky kariéry

Jude vyrastal v Detroite a bol súčasťou rodiny, ktorá bola veľmi aktívna v cirkvi. Väčšinu dní tam bola prítomná kvôli svojej rodine a práve počas jej pôsobenia sa začala viac venovať hudbe, keďže ich kostol bol veľmi zameraný na hudbu a začala sa tam pravidelne zúčastňovať. Nakoniec ich pastor založil umeleckú školu blízko miesta, kde bývala. Nastúpila do školy, spievala v zbore, učila sa tancovať a chodila na hodiny drámy.

Keďže sa chcela presadiť v Hollywoode, po maturite na strednej škole sa presťahovala do Los Angeles. Začala skúšať herecké úlohy, no bolo to ťažké.

Potom skúsila spievať a pracovať ako záložná tanečnica, vďaka čomu si ju všimlo vydavateľstvo LA Reid’s Epic Records a podpísala zmluvu so spoločnosťou, kde pracovala ako záložná tanečnica a skladateľka. V roku 2009 debutovala vo filme v krátkom filme History of Made up Things, v ktorom stvárnila postavu Whitney.

Pokračovanie v hereckej práci

V roku 2010 Demorest debutovala v televízii a objavila sa ako hosť v televíznom seriáli Jonas, ktorý sa vysielal na Disney Channel. V šou hrali Jones Brothers a mala im slúžiť ako prostriedok na to, aby im pomohli s hudobnou a hereckou kariérou, šou trvala približne dve sezóny.

O dva roky neskôr pracovala na svojej prvej piesni a napísala pre soundtrack k sitcomu Nickelodeon How to Rock s názvom Last 1 Standing. Približne v tom istom čase mala malú, nepripísanú rolu vo filme The Ghastly Love of Johnny X. Film bol jej prvým hudobným projektom, je silne ovplyvnený kultúrou 50. rokov a hrali v ňom Creed Bratton a Reggie Bannister.

Potom sa objavila ako hosť v relácii Hollywood Heights, ktorá sa vysielala na sesterských kanáloch Nickelodeon TeenNick a Nick at Nite a bola založená na telenovele Alcanzar Una Estrella, ktorá sa vysielala v Mexiku.

Prehliadka bežala jednu sezónu a bola známa vďaka viacepizódovému hosťovaniu herca Jamesa Franca. Po niekoľkých rokoch hľadania ďalších príležitostí dostala v roku 2014 jednu zo svojich najväčších úloh.

Dallas a vzostup na výslnie

Jude bol obsadený ako opakujúca sa postava Candace v sezóne 2014 v Dallase, ktorá vznikla ako oživenie rovnomenného mydla, ktoré sa vysielalo v 80. rokoch. Prinieslo späť mnoho hviezd pôvodnej série a zároveň predstavilo mnoho ďalších postáv. Prehliadka bežala pre tri sezóny pred zrušením z dôvodu zlyhania hodnotenia.

Potom pracovala na nezávislých filmoch Axiom a Bipolar a potom hosťovala vo filme The Middle o rodine z nižšej strednej triedy a ich bojoch v rôznych aspektoch ich života.

Počas týchto rokov začala byť aktívnejšia aj ako skladateľka a začala úzko spolupracovať s kapelou Fifth Harmony. Dievčenská skupina vznikla počas druhej sezóny X Factoru a preslávila sa začiatkom roku 2010 po tom, čo väčšina hudby získala slávu na sociálnych médiách. Medzi ich najobľúbenejšie piesne patria Worth It, Boss a Work from Home, pripisované ako spoluautor posledného menovaného a neskôr pracoval na ich piesni Down. Úzko spolupracovala aj s rapperkou a speváčkou Brooke Candy na jej singli Nasty.

Prielom – hviezda

V roku 2016 získala Demorest svoju prvú hlavnú úlohu v televíznom seriáli, pretože bola obsadená v šou Hviezda ako postava Star Davis, po boku Ryana Destinyho a Brittany O’Grady, ktorá sledovala životy troch začínajúcich speváčok na začiatku ich cesty v hudobnom priemysle. Prehliadka sa stala známou používaním originálnej hudby a hudobných sekvencií a v šou hosťovalo množstvo celebrít, vrátane Benjamina Bratta a Queen Latifah. V šou vystupovala aj Amiyah Scottová, ktorá bola len treťou otvorene transgender osobou, ktorá sa objavila vo veľkom televíznom seriáli ako hlavná postava.

Šou sa vysielala tri sezóny a počas tejto doby sa stala zodpovednou za napísanie niekoľkých piesní, vrátane This & That a Madonna. Prehliadka tiež pomohla naštartovať jej hudobnú kariéru, pretože vydala single ako Davis Street a There for You, pričom obe boli piesňami, ktoré napísala. Jedným z jej najnovších počinov pri písaní piesní je Bounce Back od Little Mix, ďalšej dievčenskej skupiny, ktorá tentoraz pochádza z britskej verzie The X Factor. V roku 2019 bolo oznámené, že Star bol zrušené , a odvtedy sa ešte nezaoberala žiadnymi novými dielami.

Osobný život

Jude začal vzťah s hudobným producentom Ammom niekedy v polovici roku 2010. Je známy svojou prácou s mnohými umelcami populárnej hudby, ako sú Maroon 5, Britney Spears, Katy Perry, Beyonce a Selena Gomez. Sobáš oznámili v roku 2016 a o dva roky neskôr sa im narodilo dieťa.

Okrem svojej hudobnej a hereckej kariéry je Jude veľmi aktívna v podpore hnutí proti nespravodlivosti v rámci súdneho systému USA. Je tiež stále veľmi aktívna, pokiaľ ide o jej kresťanskú vieru, a dokonca navštívila Izrael v rámci duchovnej cesty, ktorá opätovne potvrdil jej presvedčenia.