• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Josh McDermitt? Brat, manželka, výška, čistá hodnota – Bio

Kto je Josh McDermitt? Brat, manželka, výška, čistá hodnota – Bio

Josh McDermitt je americký herec narodený 4. júna 1978 vo Phoenixe, Arizona, USA. Pravdepodobne je najlepšie známy svojimi úlohami v seriáloch The Walking Dead a Twin Peaks.

ObsahSkorý život

Joshua Matthew Michael McDermitt sa narodil ako jedno zo šiestich detí veľmi početnej rodiny. Jeho portorický otec je portugalského pôvodu a holandská matka často vychovávala zatúlané deti v ich dome v Arizone: „Kedykoľvek by sme mohli mať v našej rodine 12 až 15 detí. Držali sme sa na nich deň alebo dva, kým sme museli zistiť, či ich treba umiestniť do trvalého domova. ... Bola to veľká zábava vrátiť sa domov zo školy a mať nového brata alebo sestru.“

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Deň 2: od 9. sezóny som miloval Eugena, predtým som ho nenávidel ❤ #cassadymcclincy #lydiatwd #joshmcdermitt #eugenetwd #christianserratos #rositatwd #andrewlincoln #rickgrimes #thewalkingdead #walkingdead #twdfamily #t

Príspevok zdieľaný používateľom Fanúšik Cassadyho Mcclincyho (@mcclincy_is_life_) 11. mája 2020 o 11:18 PDT

Hoci mená členov Joshovej rodiny nie sú zverejnené, je známe, že má mladšieho brata menom Zach. Neexistujú žiadne informácie o Joshovom ranom vzdelávaní.

Kariéra

Prvé kroky

Josh začal svoju kariéru ako komik vo veku 14 rokov, keď zavolal do Tim & Willy, miestnej rozhlasovej šou v Arizone, aby požiadal o pieseň Billyho Raya Cyrusa Achy Breaky Heart: „Práve keď ľudia začali zapínať túto pieseň a nenávidieť ju, Rozhodol som sa zavolať a urobiť hlúpy hlas a požiadať o to. Spomína si na meno svojej postavy ako Cocko: „Povedal som, že sa narodil v Anglicku, keď som mal dva roky, presťahoval sa na Filipíny. Toto bolo pred Googlom. Neviem, kde som na to prišiel, ale zaviazal som sa k tejto postave.

McDermitt neustále volá do šou, zakaždým zabáva svojich hostiteľov a následne vytvára ďalšie postavy. Keď mu však ponúkli prácu v šou, dospievajúci Josh sa zľakol: ‚Vtedy som zlomil charakter, dostal som strach‘. Napriek tomu Josh v skutočnosti nakoniec pracoval pre šou 14 rokov, dokonca sa stal jej výkonným producentom.

Šou sa skončila v roku 2014, no ozval sa Josh jeden posledný krát poďakovať sa im.

Keď ešte žil v Arizone, podnietil ho jeho záľubou v komédii a dobrodružstvom ako stand-up performer: „Komédia mi prišla akosi ľahko, bolo to veľmi prirodzené.

Ešte predtým, ako som hral (alebo) robil stand-up, som si to lámal so svojimi priateľmi a rodinou.“

V roku 2006, keď mal 28 rokov, sa presťahoval do Los Angeles, aby hľadal ďalšie kariérne príležitosti. V roku 2017 vyhlásil, prečo to považuje za dobré rozhodnutie: „Presťahoval som sa do LA o niečo neskôr v mojom živote, ako keď sa väčšina ľudí sťahuje, a mám pocit, že som na to lepší. Keby som sa odsťahoval v 18, pravdepodobne by som to už vzdal.'

Herecká kariéra

McDermitt bol vo štvrtej sezóne Last Comic Standing v roku 2006, ale vypadol v poslednom semifinálovom kole. Svoju kariéru však nevzdal a ďalší rok sa objavil ako sám v miniseriáli Make a Hot Girl Laugh.

V roku 2009 získal svoju prvú rolu Larryho v komédii Rehab for Rejects. Napriek tomu, že stvárnil vedľajšiu postavu, tento televízny film určil Joshovi cestu k ďalším produkciám v Hollywoode, ako je Madison Hall a seriál Work It.

Joshova tvrdá práca sa vyplatila v roku 2011, keď bol obsadený ako Brandon v 35-ročnej Retired, jednej z hlavných postáv seriálu. Aj keď bola show po dvoch sezónach zrušená, bola to Joshova prvá postava, ktorá bola všeobecne uznávaná.

Do roku 2014 Joshove úlohy predstavovali najmä komediálne postavy. Využil šancu ako činoherný herec a zúčastnil sa konkurzu na iné druhy inscenácií: „Bol som v sitcome. Každá reklama, ktorú som si rezervoval, bola komediálna. Ale vždy som vedel, že môžem robiť drámu.

Keď som povedal svojmu agentovi, aby ma začal rezervovať na dramatické konkurzy, The Walking Dead bola prvá vec, pre ktorú som išiel von.

Takto bol Josh v roku 2014 obsadený ako Eugene Porter vo filme The Walking Dead, ktorý je jeho doteraz najuznávanejšou úlohou. Obsadenie v seriáli bol pre Josha výnimočný : ‚The Walking Dead bola moja obľúbená šou ešte predtým, ako som sa do nej vôbec zúčastnil konkurzu. To je sen každého herca, byť v predstavení, ktorého je fanúšikom. Je to jednoducho temné a ako komika ma to priťahuje k temným veciam.“ Eugene sa stal opakujúcou sa postavou seriálu a je najviac uznávaný pre svoju charakteristickú parmicu, spolu s elektronikou a vedou.

V roku 2014 sa Josh v menšej úlohe objavil ako George Payton v uznávanej dráme Mad Men. Seriál odohrávajúci sa v 60. rokoch minulého storočia sa sústreďuje na reklamného manažéra Donalda Drapera, ktorého nepokojné a temné detstvo formovalo, kým je nielen tvorcom, ale aj človekom.

V roku 2017 sa Josh objavil v komediálnom filme MiddleMan z roku 2016 s Jimom O’Heirom v hlavnej úlohe a v tom istom roku v dramatickom seriáli Twin Peaks.

Osobný život

Josh neprezrádza veľa podrobností o svojom osobnom živote a jeho rodinný stav nie je zverejnený.

Josh McDermitt

pridané Sme Walking Dead na Utorok 14. marca 2017

Sociálne médiá

V máji 2017 sa Josh rozhodol zavrieť svoje účty na sociálnych sieťach po niekoľkých vyhrážkach smrťou: „Keď začnete hovoriť, že dúfam, že zomriem, neviem, či hovoríte o Joshovi alebo Eugenovi. Vyhlásil to s odvolaním sa na správy, ktoré mu poslali rozzúrení fanúšikovia, ktorých rozrušila zápletka týkajúca sa jeho postavy Eugena vo filme The Walking Dead.

Tento druh správania však nebol nový, pretože už nejaký čas dostával takéto komentáre proti nemu: „Vyhrážky smrťou, neposielajte mi vyhrážky smrťou, pretože všetko nahlásim policajtom. Je mi z toho jednoducho zle.‘ povedal počas živého vysielania na Facebooku, krátko predtým, ako sa rozhodol definitívne ukončiť svoju prítomnosť na uvedenej platforme, pričom si vymazal aj svoje účty na Instagrame a Twitteri.

Keď sa na to pýtali v rozhovore Josh vyhlásil: ‚Viem len, že internet je len akési temné a negatívne miesto, ktoré len tak nejako plodí túto mentalitu a takéto myšlienky.‘

Čistá hodnota

Josh McDermitt má odhadovanú čistú hodnotu 4 milióny dolárov, čo je výsledkom jeho práce komika, stand-up performera a herca.

Vzhľad

Josh je muž bieleho etnika, s modrými očami a prirodzenými blond vlasmi, ktoré si dnes farbí na tmavohnedo. Je vysoký 1,83 m. Má pekné črty a jeho postava je trochu korpulentná.

Zaujímavé tuky

Josh, syn latinoamerického otca, vyrastal veľmi blízko mexickej komunity v Arizone, čo je dôvodom na obdiv Josha pre ľudí z uvedenej krajiny : „Mexická kultúra je taká krásna kultúra a rozhodne viac než prenikla do tejto komunity a tohto štátu.“

Josh je certifikovaný pilot teplovzdušných balónov.

Postava Josha vo filme The Walking Dead Eugene je známa tým, že je tienistá a klame svojim rovesníkom, čo je črta, o ktorej McDermitt hovorí, že je inšpirovaný k výkonu vďaka svojmu bratovi Zachovi, vďaka ktorému si jeho spolupracovníci v Costco mysleli, že je Rus.