• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Josh Henderson? Vek, priateľka, čistá hodnota – životopis

Kto je Josh Henderson? Vek, priateľka, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Josh Henderson?

Joshua Baret Henderson sa narodil 25. októbra 1981 v Dallase, Texas, USA. Je to herec, spevák a model, najlepšie známy z role v Dallas revival, kde stvárnil Johna Rossa Ewinga III. Pracoval aj na sérii Zúfalé manželky ako Austin McCann. Okrem svojej hereckej práce bol jedným z víťazov vybraných v súťažnej šou Popstars 2.

Čistá hodnota Josha Hendersona

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Josha Hendersona odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov, ktoré zarobil úspešnou kariérou v hereckej profesii od roku 2001.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vidíme sa...bude to skvelý týždeň☺️ Boh vám žehnaj

Príspevok zdieľaný používateľom Josh Henderson (@joshhenderson) 13. januára 2020 o 11:24 PST

Okrem televíznych relácií pracoval aj na rôznych filmoch a objavil sa v niekoľkých hudobných videách, väčšinou spolupracoval s Ashley Tisdale.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Josh narodil v Dallase, jeho rodina sa neskôr presťahovala do Tulsy v Oklahome, kde vyrastal. V mladom veku prejavoval inklináciu k športu, najmä bejzbalu. Navštevoval Memorial High School, jednu z verejných stredných škôl v Tulse, ktorá je známa svojimi výraznými triedami cudzích jazykov. Počas svojho pôsobenia tam hral baseball so školským tímom.

Vtrhol do zábavného priemyslu, keď sa zapojil do druhej sezóny reality súťažného programu Popstars, ktorý sa vysielal na WB.

Prehliadka predstavuje množstvo speváckych talentov, ktoré medzi sebou súťažia o to, aby sa stali súčasťou chlapčenskej alebo dievčenskej skupiny. Koncept predstavenia vznikol na Novom Zélande v roku 1999 a stal sa jedným z najúspešnejších predstavení svojho času. Prehliadka je údajne inšpiráciou pre vytvorenie franšízy Simona Fullera. Josh bol jedným z víťazov súťaže, ktorý bol vybraný, aby sa stal súčasťou novej zmiešanej skupiny Scene 23. Skupina však mala krátke trvanie, pretože vydali iba album a potom sa vydali vlastnou cestou.

Úplný prechod k zábave

Po behu so scénou 23 sa Henderson chvíľu venoval nahrávacej kariére, ale ako sólový umelec sa mu nepodarilo nájsť veľa ťahúňov.

Potom prešiel na prácu modela, keď získaval ponuky, a tiež začal robiť konkurzy na herecké úlohy. V roku 2002 sa začal objavovať v sérii reklám, ktoré propagovali topánky 4Wheeler Skate značky topánok Skechers. To trvalo asi dva roky a počas tejto doby sa začal objavovať v niekoľkých sitcomoch ako hosť.

Niektoré z jeho projektov zahŕňali 8 jednoduchých pravidiel... pre randenie s mojou dospievajúcou dcérou, Do Over a Maybe It's Me. Približne v tomto čase debutoval vo filme v horore Pijavice! ktorý bol zverejnený priamo na videu, spolu s Matthewom Twiningom a Stacey Nelsonom.

Potom ho obsadili do romantickej komédie Dievča od vedľa, ktorá rozpráva príbeh študenta, ktorý sa zamiluje do svojej susedky, len aby zistil, že je bývalou pornoherečkou. Medzi ďalšie hviezdy show patrili Emile Hirsch, Timothy Olyphant a Elisha Cuthbert.

Vystúpte na výslnie

V roku 2005 dostal Josh jednu zo svojich prvých hlavných úloh, v seriáli Over There, ktorý mal krátke trvanie, pretože show bola po sezóne zrušená. Nasledujúci rok si získal trochu popularity, keď ho obsadili do tanečného filmu Zvýšiť výkon stvárňujúci priateľa postavy Jenny Dewanovej.

V najbližších rokoch získa viac hlavných úloh, keďže bol obsadený do filmov Apríl a Odtlačky prstov. Medzi ďalšie projekty, ktoré mal počas tohto obdobia, patrili Broken Bridges a Yours, Mine & Ours.

Naďalej staval na svojom životopise, pretože bol obsadený v sezóne 2006 do Zúfalých manželiek, kde stvárnil synovca Edie Brittovej, Austina McCanna. Predstavenie sa odohráva vo fiktívnej ulici vo fiktívnej štvrti, sleduje životy niekoľkých žien, ktoré prechádzajú ich životmi, rieši príbehy zločinov a tajomstiev ukrytých v ich zdanlivo normálnej štvrti. Potom, čo bol v šou na sezónu, potom pracoval na CW verzii 90210 tiež na sezónu.

Prehliadka je štvrtou sériou v Beverly Hills, franšíza 90210.

Dallas a nedávne projekty

V roku 2011 bol Henderson obsadený ako jedna z hlavných postáv v oživení Dallasu, ktorý vysielala TNT. Bol synom Sue Ellen, ktorú hrala herečka Linda Gray vo vzťahu s JR Ewingom (Larry Hagman). Prehliadka získala pozitívne recenzie počas začiatku svojho chodu, pričom ho mnohí kritici označili za jednu z najslávnejších hviezd. Bol tiež chválený za jeho chémiu na obrazovke s Pamelou Rebeccou Barnes, ktorá hrala Julie Gonzalo. Predstavenie trvalo tri sezóny ale nakoniec bola zrušená.

Josh bol potom obsadený do seriálu The Arrangement spolu s Christine Evangelistou. Predstavenie rozpráva príbeh ctižiadostivej herečky, ktorej je ponúknutá obrovská suma, aby sa vydala za jednu z popredných akčných hviezd v tomto odvetví. Samotná šou je spôsob, ako prezentovať údajné usporiadané vzťahy, ktoré sa vyskytujú v Hollywoode, pričom mnohí špekulujú, že priamo porovnávala so vzťahom hercov Toma Cruisa a Katie Holmes. Prehliadka ukončila svoju prevádzku po dvoch sezónach so sieťou E! rozhodovanie o Zrušiť prehliadka.

Osobný život

Josh bol počas svojej kariéry vo viacerých vzťahoch na vysokej úrovni. Jeho prvý známy vzťah bol so speváčkou Ashlee Simpson, s ktorou chodil v rokoch 2002 až 2003. O tri roky neskôr nadviazal vzťah s osobnosťou televíznej reality show Kendal Sheppard, známou z jej účinkovania v Road Rules: Campus Crawl. Vzťah trval tiež rok a potom začal chodiť s Brittany Snow, ktorá je známa z účinkovania v Guiding Light. Po skončení ich vzťahu v roku 2008 nemal žiadne známe verejné vzťahy až do roku 2013, kedy začal zoznamka Andrea Boehlke, ktorá je známa svojou prácou v Survivor.

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!! Prajem vám všetkým šťastný, zdravý a bezpečný rok 2020!

pridané Josh Henderson na Streda 1. januára 2020

Má dieťa, o ktorom tvrdí, že Josh je otcom, no on popiera, že by bolo jeho.

V roku 2018 bol zatknutý pre podozrenie z vlámania po tom, čo ho susedia, ktorí ho údajne videli cez kamery, okradli s ďalšími dvoma ľuďmi. Neskôr bol prepustený a obvinenia boli zrušené, pretože neexistovali dostatočné dôkazy, ktoré by ho poukazovali na zločin. V skutočnosti v čase lúpeže nikdy neopustil svoj byt a dokonca mal bezpečnostné zábery, na ktorých bolo vidieť, že sa v čase spáchania zločinu len zdržiaval vo svojom dome.