• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Jordan Ladd? Čistá hodnota, výška, miery, Wiki

Kto je Jordan Ladd? Čistá hodnota, výška, miery, Wiki

ObsahÚvod

Dcéra hviezdy Charlieho anjelov Cheryl Ladd zdieľa úžasný vzhľad a herecký talent svojej matky, ale veľmi tvrdo pracovala na tom, aby si to privlastnila a snažila sa vystupovať z tieňa svojej veľmi slávnej rodiny.

Skorý život

Jordan Elizabeth Ladd sa narodila 14. januára 1975 v Hollywoode v Kalifornii, USA, čím sa stala herečkou tretej generácie v rodine Laddovcov. Jej mama Cheryl Ladd (rodená Soppelmoor) sa narodila 12. júla 1951 v bežnej rodine úplne nepoznanej so životom slávy, ktorú si Cheryl vytvorila a vydala sa do nej, známej najmä tým, že ju obsadila do televízneho seriálu ABC (American Broadcasting Company). 'Charlies Angels' ako Kris Monroe.

Jordan Ladd

pridané fanúšik Jordana Ladda na Pondelok 20. júna 2016

Jordanov otec sa na druhej strane narodil do rodiny, ktorá je veľmi oboznámená so slávou. Herec David Ladd bol synom herečky a talentovej agentky Sue Carole a herca Alana Ladda. Dokonca aj jej nevlastná sestra Lindsay Russell túžila byť herečkou, takže nebolo prekvapením, že Jordan kráčala v stopách svojej slávnej rodiny.

Skoré vzdelávanie

V roku 1993 Ladd ukončil strednú školu a potom navštevoval Southern Methodist University v Dallase v Texase. Napriek sláve svojej rodiny sa Jordan podarilo viesť relatívne normálny život a komentovala: „Keď som bola na strednej škole, chodila som do krúžkov, a to je samozrejme vzrušujúce. Chcete piť skôr, ako môžete, a dostať sa na miesta, kam nemôžete, ale povedala, že keď začala svoju hereckú kariéru, nechcela sa zapojiť do nočného života v Hollywoode.

Kariéra

Jordan's sa prvýkrát objavil pred kamerou, keď mal dva roky, bol obsadený v niekoľkých televíznych reklamách, pričom prvá bola pre polaroidovú kameru. V škole nastúpila na niekoľko hereckých povolaní so svojou mamou v roku 1990 vo filmoch Dievča, ktoré medzi nimi prišlo a Nedodržané sľuby: Vracanie Emily späť v roku 1993, ale profesionálne sa herectvu začala venovať až po skončení strednej školy. Jej prvé herectvo práca ako dospelá bola v roku 1994, keď hosťovala v seriáli Saved by the Bell: The New Class v sérii NBC (National Broadcasting Company). Až keď sa objavila s Alyssou Milano v Objatí upíra, začala si ju všímať. Počas nasledujúcich šiestich rokov sa Ladd objavil v niekoľkých nezávislých filmoch, ako napríklad Inside Out, Taking the Plunge a Stand-ins.

Jej prvá významná rola bola v roku 1999, keď si zahrala po boku Drew Barrymore vo filme Never Been Kissed ako populárne dievča na strednej škole, ktoré šikanuje neistú študentku navštevujúcu jej školu. Film bol obrovským úspechom a zarobil zhruba 84,5 milióna dolárov a Ladd je celosvetovo známy.

V roku 2000 Ladd bol videný v rôznych filmoch, kde hral veľmi odlišné postavy. Najprv sa objavila v superhrdinskom komediálnom filme „The Special“, kde hrala neurotického superhrdinu Nightbird. Neskôr v tom istom roku si Ladd zahrala filmovú hviezdu, ktorá súťažila o Oscara v kategórii najlepšia herečka, a objavila sa aj v kriticky uznávanom filme Boys Life 3. V horore Cabin Fever sa stala obeťou vírusu, ktorý jej zožral mäso – film začala natáčať veľmi skoro po 11. septembri, keď hovorila o svojom zážitku, povedala: „Zavreli sme, vstali sme a bežali a potom sme sa znova zavreli.

Len sme dúfali, že tento krok dokončíme, a dúfali sme, že to ľudia naozaj pochopia a ocenia.‘ Film bol natočený s rozpočtom 1,5 milióna dolárov, no zarobil 30,5 milióna dolárov a v pokladni kinách bol obrovský zisk.

Táto rola bola začiatkom, kedy sa Jordan objavil v sérii hororových filmov. V roku 2002 bola utrápenou, rozrušenou ženou v horore japonského typu Darkened Room, v roku 2004 hrala podozrivú zo zabíjačky na dovolenke na ostrove v Club Dread a neskôr v tom istom roku zdravotnú sestru v blázinci v blázinci.

V roku 2005 mala krátku prestávku od hororových filmov, keď sa Ladd objavil v komédii Waiting... po boku veľkých hollywoodskych mien ako Justin Long, Ryan Reynolds a Anna Faris.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Jordan Ladd, narodená 14. januára 1975, je americká herečka. Jordan Elizabeth Ladd je dcérou herečky Cheryl Ladd, ktorá sa preslávila rolou v seriáli Charlieho anjeli. Jej prvé úlohy ako herečky boli na malej obrazovke, od začiatku 90. rokov sa zúčastňovala na televíznych filmoch a v epizódach seriálov ako Saved by the Bell alebo Total Security. #jordanladd #herecka #cine #undíacomohoy #born14january1975 #happybirthday

Príspevok zdieľaný používateľom GcastilloR (@efemerides_de_famosos) 14. januára 2020 o 3:39 PST

Vo filme Quentina Tarantina Death Proof bola obsadená po boku jej matky ako texaská party girl a obeť vraždy. Pridala aj niekoľko slávnejších kolegov, pracujúcich po boku Tracie Thoms, Zoë Bell, Rosario Dawson a Kurta Russela.

Jej ďalší horor – Grace – bol natočený v roku 2009, keď hrala ženu, ktorej nenarodené dieťa zomrie pri autonehode a napriek odporúčaniu lekára dieťa donosí do pôrodu.

V roku 2010, po piatich rokoch, bol Ladd obsadený do komédie First Dates, filmu, ktorý sleduje životy niekoľkých slobodných ľudí, ale rýchlo sa vrátil k hororu s Vraždou 13.thFloor, v ktorej hrá manželku, ktorá sa mstí, keď zistí, že ju manžel podvádza s ich živou opatrovateľkou.

V roku 2015 sa Ladd objavil v epizóde Scary Endings, hororovej sérii YouTube, ktorú režíroval John Fitzpatrick. Nasledujúci rok Ladd a Fitzpatrick opäť spolupracovali na filme Brentwood Strangler, v ktorom hrá smutnú, osamelú ženu, ktorá sa chystá na rande so sériovým vrahom. V roku 2017 sa Ladd naposledy objavil na obrazovke v Stage Fright ako operný spevák a v Blue Line stvárnil ženu, ktorá utečie svojmu násilnému manželovi a vydá sa na misiu pomsty so svojou najlepšou priateľkou.

Stretnutie so slávnym manželom

Jordan sa stretol s Conorom O'Neillom v roku 1997 a chodili spolu štyri roky, kým sa v roku 2001 vzali, no manželstvo vydržalo len štyri roky – pár sa rozviedol v roku 2005.

jpeg

Conor O’Neill sa narodil 15. augusta 1966 a je to anglický herec známy svojimi rolami v muzikáloch. Jeho herecká kariéra začala v The Everyman Theatre a odvtedy je veľmi úspešná. V roku 1988 sa objavil vo filme Pokrvní bratia, za ktorý získal cenu Laurence Olivera za najlepšieho herca v muzikáli. O päť rokov neskôr bol nominovaný na ďalšiu cenu za film Blood Brothers v rámci Tony Awards za najlepšieho herca v muzikáli.

V roku 2008 sa objavil v päťdielnej televíznej dráme Criminal Justice v úlohe právnika Ralpha Stonea a potom hral Joea Meeka vo filme z roku 2008 a v hre Telstar: The Joe Meek Story z roku 2005.

Jeho ďalšia rola bola v roku 2011 v Royal Exchange Theatre v Manchestri, kde stvárnil Eddieho Carbonea prístavného robotníka vo filme Arthur Millers A View from the Bridge, ktorý mu priniesol cenu pre najlepšieho herca z Manchester Theatre Awards. V rokoch 2013-2019 hral v rôznych seriáloch, ako napríklad Biblia, Happy Valley, Černobyľ a Obyčajné lži.

Iné vzťahy

Hoci Jordanino detstvo a rodinný život sú široko medializované, odviedla veľmi dobrú prácu, keď udržala svoj milostný život v súkromí a ďaleko od zvedavých očí paparazzov. Keďže je Hollywood Hollywood, bola romanticky spojená s radom hercov, ale s výnimkou manželstva nemala žiadny iný potvrdený vzťah.

Čistý majetok

Od začiatku svojej kariéry sa Jordan objavila vo viac ako 50 filmoch a televíznych seriáloch, ktoré spolu vytvorili jej čisté bohatstvo. Zdroje hovoria, že má hodnotu viac ako 1 milión dolárov, čo nie je zlé vzhľadom na to, že v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov sa bude len zvyšovať, pretože jej kariéra bude, dúfajme, pokračovať.

Fyzicka charakteristika

Jordanina neskutočná podobnosť s jej matkou je do značnej miery spôsobená jej modrými očami a blond vlasmi, no je známe, že si vlasy farbí na tmavo, pretože hoci svoju matku miluje, chce sa ako herečka dištancovať, aby ju bolo vidieť nezávisle.

Ladd je vysoká 5 stôp (1,52 m), váži približne 115 libier (52 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-26-36.