Kto je Jordan Hinson? Je vydatá? Vek, miery

ObsahKto je Jordan Hinson? Wiki Bio

Jordan Danger sa v skutočnosti narodila ako Jordan Danielle Hinson v El Paso, Texas, USA, 4. júna 1991 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Ona je herečka , ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila stvárnením Zoe Carterovej v sci-fi dobrodružnej komediálnej sérii Eureka, ktorá sa vysielala v rokoch 2006 až 2012 a hrali v nej Colin Ferguson, Salli Richardson-Whitfield a Erica Cerra. Séria sleduje amerického Marshalla, ktorý je poslaný slúžiť ako šerif malého mesta Eureka, kde niektorí z najchytrejších ľudí v USA spolupracujú na futuristických zariadeniach, ktoré zriedka fungujú tak, ako boli vyvinuté – získal dve ocenenia. a bol nominovaný na 14 ďalších, vrátane Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pamätáte si rok 2020? Prvý rok karantény?

Príspevok zdieľaný používateľom 𝕵𝖔𝖗𝖉𝖆𝖓 𝕯𝖆𝖓𝖌𝖊𝖗 (@jordandanger) 8. júla 2020 o 20:35 PDT

Detstvo a vzdelanie

Jordan bola vychovaná v El Pase ako jediné dieťa jej matkou, ktorá bola v domácnosti, a jej otcom, ktorý bol automechanik, no vášnivo sa venoval divadelnému herectvu. Jordan navštevovala miestnu základnú školu a po zápise vstúpila do školského dramatického klubu a objavila sa vo svojej prvej hre, keď mala šesť rokov. Mala 11 rokov, keď sa presťahovala s rodinou do Los Angeles v Kalifornii, aby sa mohla venovať hereckej kariére, a keď mala 15 rokov, začala písať scenáre, pričom mnohé napísala dodnes. Po imatrikulácii v roku 2009 sa Jordan rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale radšej sa zamerať na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Jordan debutovala vo filme v roku 2004, keď stvárnila hlavnú postavu Katie A. v krátkom filme Dumping Ground, ktorý režíroval a napísal Benjamin Mattingly, v ktorom si zahrali aj Chaz James a Alexis Adams. Film sleduje životy detí žijúcich v detskom centre Maclaren v El Monte v Kalifornii. V roku 2005 stvárnila hlavnú postavu Katelin Kingsford, profesionálnu krasokorčuliarku. Film Go Figure od Disney Channel , pre túto rolu sa musela naučiť korčuľovať a učila ju Sarah Kawahara, ktorá je olympijskou choreografkou.

V roku 2006 bola pozvaná, aby stvárnila Abby Snow v kriminálnom horore Glass House: The Good Mother, v ktorom hrali Angie Harmon a Joel Gretsch a je o dvoch súrodencoch Abby a Ethanovi, ktorí po adopcii Eve a Raymond zistili že ich noví rodičia nemusia byť takí dobrí, ako si spočiatku mysleli.

Jordan Hinson

O päť rokov neskôr, v roku 2011, sa Jordan objavila ako Mary v 3D komediálnom filme A Very Harold & Kumar 3D Christmas s Kal Pennom a Johnom Choom, ktorý sleduje dvoch najlepších priateľov, ako pália vianočný stromček jedného svokra – film bol nominovaný na cenu International Film Music Critics Award (IFMCA) za najlepšiu pôvodnú hudbu pre komediálny film (William Ross). V roku 2013 hrala Avery v akčnom dobrodružnom komediálnom filme Alligator Alley, ktorý však získal slabé recenzie, potom v nasledujúcom roku stvárnila Becker v akčnom filme Bunker, ktorý režíroval a napísal Joe Black.

V roku 2016 Jordan stvárnila vedľajšiu postavu Kaley v romantickej komédii California No, ktorá nebola veľmi úspešná, potom v roku 2017 hrala ako Carrie v komediálnom fantasy horore Living Among Us, v ktorom si zahrali aj Thomas Ian Nicholas a William Sadler. , a ktorý získal tri ocenenia a na jedno ďalšie bol nominovaný.

Jordanove najnovšie úlohy vo filmoch boli všetky v roku 2018, vrátane sci-fi Beyond the Sky ako Emily Reed, komediálneho filmu Breaking & Exiting, v ktorom hrala Daisy, a akčného sci-fi filmu Higher Power režiséra Matthewa Charlesa Santora.

Úlohy v televíznych seriáloch

Jordan debutovala v televíznom seriáli v roku 2006, keď stvárnila Zoe Carterovú v epizóde Part One zo série Eureka: Hide and Seek. V roku 2008 sa objavila ako Christa Darby v epizóde Dirty, Slutty Whores zo show Dirt, ako aj ako Hannah Radley v epizóde To Kill a Predator z policajnej procedurálnej série CSI: Miami.

V roku 2009 začal Jordan stvárňovať hlavnú postavu Maddie Pryor v komediálnom seriáli Hank, v ktorom hrali Kelsey Grammer, Nathan Gamble a David Koechner, a ktorý je o mužovi a jeho rodine, ktorí prídu o všetky svoje hmotné statky.

V roku 2015 stvárnila ďalšiu hlavnú postavu, Roxie Daly komediálny seriál Kevin z práce , v ktorom si zahrali aj Noah Reid a Paige Spara a ktorý sleduje muža, ktorý po ponúknutí inej práce prizná svojej kolegyni, že je do nej zamilovaný, a ktorý sa potom dozvie, že práca, ktorú mu ponúkli, už nebola k dispozícii a teraz musí pokračovať v práci po boku svojej lásky.

Jordan sa naposledy objavila v televíznom seriáli v roku 2016, keď si zahrala v epizóde Tattoo Valentine Guitar Pregnant z komediálneho seriálu Life in Pieces, ktorý bol populárny v USA a bol nominovaný na štyri ceny.

Milujte život a vzťahy. Je vydatá?

Internetom koluje fáma, že obľúbená herečka má vzťah s americkým hercom Adamom Huberom. Títo dvaja boli videní spolu na niekoľkých podujatiach na červenom koberci a predpokladá sa, že spolu chodia od roku 2016. Ďalšia fáma hovorí, že sa vzali niekedy v roku 2019 na súkromnom obrade mimo pozornosti médií, ale to sa nepotvrdilo. .

Adam sa narodil v Hollidaysburgu v Pensylvánii USA 8. mája 1987 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Študoval na Penn State University kde sa začal zaujímať o herectvo a po promócii v roku 2009 sa presťahoval do New Yorku, aby mohol pracovať na svojej modelingovej kariére a študovať herectvo.

V roku 2012 sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii a odvtedy sa objavil v mnohých filmoch, vrátane akčnej dobrodružnej komédie The Do-Over v roku 2016, komédie Osobný tréner v roku 2017 a romantickej komédie Knižný klub v roku 2018.

Záľuby a iné záujmy

Jordan je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa, ktorý sa často objavuje na jej obrázkoch na Instagrame. Je veľkou fanúšičkou tetovaní a na koži má niekoľko nafarbených farieb – svoje prvé si dala, keď mala 17 rokov. Leto je Jordánovým obľúbeným obdobím, pretože si užíva blízko vody, či už je to oceán, rieka alebo bazén. rada sa opaľuje a chodí plávať a máčať sa.

Nalaďte si úplne novú epizódu Kevin From Work DNES VEČER na ABC Family o 8:30/7:30 C!

pridané Jordan Hinson na Streda 19. augusta 2015

Je fyzicky aktívna, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, a tiež dodržiava prísnu diétu, čo pre Jordan znamená žiadny cukor ani rýchle občerstvenie. Každý rok počas Mesiaca povedomia o SM ona a jej matka behajte a kráčajte spolu 50 míľ , ktorú začali robiť po tom, čo jej matke diagnostikovali sklerózu multiplex.

Jordan má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert De Niro, Julia Roberts a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Taxi Driver, Notting Hill a Maid in Manhattan.

Jordanov čistý majetok a vzhľad

Jordan má odhadovaná čistá hodnota viac ako 300 000 dolárov od júna 2020. Jej vlasy sú blond a jej oči sú modré, pričom jej výška je 5 stôp 4 palce (1,63 m). Jordan má 29 rokov.