• Hlavná
  • Herci
  • Kto je John Roberts (herec)? je gay? Čistá hodnota, zoznamka, bio

Kto je John Roberts (herec)? je gay? Čistá hodnota, zoznamka, bio

ObsahKto je John Roberts?

John Roberts sa narodil v Brooklyne, New York City, USA, 10. novembra 1971 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. John je herec a spevák , ktorý je azda najznámejší tým, že dal hlas Linde Belcher v animovanom komediálnom seriáli Bob's Burgers, ktorý vytvorili Loren Bouchard a Jim Dauterive, sa vysiela od roku 2011. V seriáli hrajú hlasoví herci H. Jon Benjamin, Dan Mintz a Eugene Mirman, a nasleduje Boba Belchera, jeho manželku a ich tri deti, ako sa spoločne snažia prevádzkovať Bobovu reštauráciu – vyhrala 15 ocenení vrátane dvoch cien Primetime Emmy a bola nominovaná na 60 ďalších ocenení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hollywood!

Príspevok zdieľaný používateľom John Roberts (@johnrobertsfun) 22. februára 2020 o 14:31 PST

Raný život a vzdelanie

Tento taliansko-americký herec bol vychovávaný ako jediné dieťa v Brooklyne jeho matkou Marge, ktorá je v domácnosti, a jeho otcom, ktorý bol právnik – John je veľmi blízky svojej matke a uviedol, ako svoj hlas založil na Linde Belcher na hlas jeho matky.

Vyrastal so záujmom o herectvo, ale kvôli svojmu „gayovskému správaniu“ bol John šikanovaný na základnej aj strednej škole, v herectve však našiel útechu a čoskoro sa začal objavovať v hrách hraných na jeho strednej škole.

Zmaturoval v roku 1989 a potom dva roky navštevoval Americkú akadémiu dramatických umení, než sa rozhodol venovať svojej hereckej a speváckej kariére na plný úväzok. Nasledujúcich 18 rokov však strávil prácou vo viacerých zamestnaniach, aby sa mohol finančne uživiť. aby sa dostal do filmového priemyslu.

Kariéra ako herec

John sa prvýkrát objavil v talk show Neskoro v noci s Jimmym Fallonom v roku 2009 a až v roku 2012 debutoval vo filme, keď stvárnil Johnnyho Outrageousa v komediálnom filme Eugene!, v ktorom hrali Eugene Mirman, Andre Blake. a Jessica Chaffinová.

V roku 2013 John nahovoril Lindu Belcher v epizóde Fúga a riffy z animovaného akčného komediálneho seriálu Archer a v tom istom roku bol obsadený do hlavnej postavy v komediálny seriál Moje opité tety , ale po pilotnej epizóde ho nezachytila ​​žiadna sieť. Pokračoval ako Pinhead v krátkom horore Hellraiser: Origins, ktorý napísal a režíroval Mike Le Han, a John bol potom videný v ďalšom krátkom filme – Pakt – ktorý sleduje troch priateľov z detstva, ktorí uzavreli samovražednú zmluvu, a 18 rokov neskôr to jeden z nich skutočne prejde.

John nahovoril jednu z hlavných postáv v epizóde The GayFather animovaného akčného komediálneho seriálu The Awesomes v roku 2015 a potom vyjadril svoj hlas Xylerovi v troch epizódach animovaného komediálneho seriálu Gravity Falls. V tom istom roku stvárnil postavu Jeffa Sleazaya v jedinej epizóde komediálnej talkshow Comedy Bang! Bang!, potom v roku 2016, John hral D v dramatickom filme Paint It Black, ktorý získal jedno ocenenie napriek tomu, že získal zmiešané recenzie.

Jedno z Johnových najnovších účinkov bolo v epizóde My Way alebo Highway to Heaven z roku 2018 v kriticky uznávanom animovanom komediálnom seriáli Simpsonovci a nedávno bol obsadený ako hlas Lindy Belcher (opäť) v pripravovanom animovanom dobrodružnom komediálnom filme Bob's Burgers. : The Movie, ktorého premiéra je naplánovaná na 9. apríla 2021.

John je tiež YouTuber, ktorý spustil svoj kanál 24. marca 2006 a v súčasnosti ju odoberá takmer 30 000 ľudí , pričom celkovo nazbieral približne 2,5 milióna videní svojich piatich videí. Je tiež hudobníkom, ktorý je snáď najznámejší vďaka svojej piesni Looking, ktorá vyšla 17. mája 2019.

Zoznamka. je gay?

John nerád zdieľa detaily zo svojho milostného života s verejnosťou, ale pri rôznych príležitostiach sa vyjadril, že je gay, zatiaľ čo mnohí jeho fanúšikovia tvrdili, že ho videli držať svojho priateľa za ruku, keď sa spolu prechádzali po uliciach Los Angeles.

John na svojom účte na Twitteri 14. júla 2018 oznámil, že bol zasnúbený s mužom, a hoci o ich svadbe nehovoril, všeobecne sa verí, že si vymenili svadobné sľuby niekedy v polovici roka 2019.

John nebol „gay“ celý svoj život – počas štúdia na vysokej škole bol priamy a chodil s tým najštýlovejším dievčaťom. podľa rozhovoru dal časopisu Impose. Po vysokej škole si uvedomil, že ide o sexuálnu orientáciu, a povedal svojej matke, kto tam bol, aby ho podporil.

Záľuby a iné záujmy

John má rád psov a dnes je „otcom“ svojich dvoch domácich miláčikov Yoko a Ace, ktorých často môžete vidieť na svojich fotkách na Instagrame .

John nerád vyjadruje len postavy v animovaných seriáloch, ale tiež rád sleduje animované situačné komédie a niektoré z jeho obľúbených sú South Park, BoJack Horseman a Rick & Morty.

Rád hrá hry na svojej PlayStation 4 a momentálne je závislý na nedávno vydanej prekážkovej hre pre viacerých hráčov Fall Guys.

Zdá sa, že John je proti americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi, pretože na Instagram nahral veľa obrázkov, ktoré zosmiešňujú Donalda.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Matt Bomer, Ben Whishaw a Kristen Stewart, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Magic Mike, In Time a Walking Out.

Čistý majetok

John má 48 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 11 palcov (1,8 metra) a váži okolo 72 kg.

Od septembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov.