Kto je Jayce Ivanah? Vek, výška, priateľ, rodina, čistá hodnota

ObsahKto je Jayce Ivanah?

Jayce Ivanah sa narodil 14. januára 1996 v Phenix City, Alabama, USA. Je profesionálnou modelkou, exotickou tanečnicou a osobnosťou sociálnych médií, ktorá sa preslávila najmä vďaka platforme sociálnych médií Instagram. Má státisíce sledovateľov online a objavila sa aj v televíznych programoch, ako je TMZ.

Bohatstvo Jayce Ivanah

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jayce Ivanah odhaduje na viac ako 100 000 dolárov, ktoré zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Veselú sobotu!

Príspevok zdieľaný používateľom Jayce Ivanah (@iamjayceivanah) 2. novembra 2019 o 17:08 PDT

Okrem bežnej práce exotickej tanečnice dostáva veľa peňazí aj cez modelingové projekty a ďalšie príležitosti, ktoré sa jej ponúkajú vďaka jej online prítomnosti.

Vzostup k sláve

Jayce bola väčšinu svojho života pomerne neznáma, až do príchodu Instagramu žila bez veľkej pozornosti. Začala zverejňovať svoje fotografie online, kde predvádzala svoje telo, tetovania a talent na tanec. To nakoniec získalo veľkú pozornosť, čo viedlo k významnému online sledovaniu. Instagram je známy ako centrum pre mnoho žien, ktoré si našli slávu vďaka obrovskej popularite stránky. Dnes je považovaná za jednu z najpopulárnejších sociálnych sietí a vlastní ju gigant sociálnych médií Facebook.

Prostredníctvom jej účtu sa ľudia dozvedeli, že je exotickou tanečnicou na živobytie. Predvádza rôzne sexy tance, ktoré môžu zahŕňať vyzliekanie a iné veci, aj keď nešpecifikuje. Vďaka tomu žije životný štýl, ktorý je väčšinou o párty, trávení nocí a stretávaní sa s kamarátkami, ktoré sú s najväčšou pravdepodobnosťou na rovnakej kariérnej ceste. S jej sebavedomím a postavou ju nakoniec oslovili aj iné firmy, ktoré ju chceli najať na modeling.

Modelárske práce

Ivanah nezískala žiadnych online sponzorov ako väčšina modeliek na Instagrame a okrem niekoľkých priateľov fotografov nepropaguje žiadne značky oblečenia ani doplnky.

Berie to profesionálne modelovanie projekty, ktoré často zahŕňajú jej nosenie spodnej bielizne a iných odhaľujúcich šiat, predávaných ako sexy a vzrušujúce pre ženy. Vďaka práci modelky si vytvorila množstvo vzhľadov a stala sa známou športovými blond vlasmi, hoci je prirodzene brunetka.

Ako jej sláva rástla, začala dostávať pozvánky na veľké udalosti a večierky, ktoré organizovali bohatí,

Jednou z takýchto udalostí bol rok 2019 Bábätká v krajine hračiek Charitatívne podujatie Support Our Troops, na ktorom bol červený koberec a ženy na rôznych úrovniach popularity od modeliek, osobností sociálnych médií, herečiek a podobne.

Podujatie bolo úspešné, preto sa od polovice roku 2010 koná ako každoročné podujatie. Podujatie je určené na pomoc niekoľkým charitatívnym organizáciám, vrátane The Midnight Mission, ktorej cieľom je pomôcť bezdomovcom a blízkym bezdomovcom v Los Angeles. Na každom podujatí sa zúčastňuje viac ako 100 známych mien a patróni, ktorí si kúpia vstupenky a tovar, majú väčšinu svojich výťažkov priamo na charitu. Podujatie sa často koná v decembri s vianočnou tematikou a na predaj rôzne hračky.

Neobyčajný život

Vzhľadom na povahu svojho života a kariéry Jayce priznala, že má veľa rôznych skúseností.

pridané Fanpage Jayce Ivanah na Pondelok 26. novembra 2018

Jej práca exotickej tanečnice prináša do jej života množstvo nezvyčajných ľudí, vrátane klientov, ktorí sa jej pýtajú zvláštne požiadavky, hoci ona zvyčajne zvažuje, či je to niečo, čo dokáže. Jej najväčšia ponuka bola od miliardára, ktorý ponúkol jej 50 000 dolárov, aby bola v podstate prostitútka – ponuku odmietla, pretože nechcela dať na svoje telo žiadnu cenu.

Mnohokrát jej tiež ponúkli pracovať ako pornohviezda, ale nemá záujem ísť týmto smerom. Miluje tanec a zaobchádzanie s mužmi, ale svoje telo nechce predávať za peniaze. Jej línia práce ju tiež priviedla k tomu, že sa zoznámila s celebritami, obchodníkmi a inými významnými ľuďmi.

Býva v Atlante, aj keď vďaka svojej práci navštívila mnoho ďalších miest.

Nedávne snahy

V posledných mesiacoch bola Ivanah veľmi aktívna online , najmä na Instagrame, kde pravidelne uverejňuje, väčšinou modelingové fotografie z minulosti, niekoľko videoklipov a niektoré zo svojich každodenných snáh. Stala sa oveľa aktívnejšou v dôsledku karantény uloženej v mnohých častiach sveta po prepuknutí COVID-19, vysoko infekčného respiračného vírusu, ktorý má šancu stať sa smrteľným. Karanténa spôsobila, že jej chýbalo veľa aspektov o jej živote pred ňou, vrátane nocí vonku a jej práce.

Spomína, že je ľahké brať ako samozrejmosť malé veci, ktoré robíte, ako napríklad obyčajné chodenie von a socializáciu.

Nemá žiadne iné profily na sociálnych médiách, hoci v jednom bode bola uvedená v segmente TMZ. Ivanah má veľa tetovaní, väčšinou na rukách, z ktorých jedno je a biomarker tetovanie . Tieto typy tetovaní menia farbu v závislosti od úrovne pH, glukózy a albumínu. To môže lekárom pomôcť ľahko diagnostikovať, ak s pacientom nie je niečo v poriadku, najmä s chronickými ochoreniami, ako je cukrovka. Niektorí iní vzali tetovanie ako preventívne opatrenie alebo ho zaujali vďaka jeho dynamickému aspektu, ktorý mení farbu.

Osobný život

Jayce hovorí, že je dlho slobodná. Mala dlhodobý vzťah a má z neho dieťa, no veci sa nakoniec rozišli a spomenula si, že ju bývalý priateľ opustil kvôli bývalej najlepšej kamarátke. Odvtedy chodí, ale nemá záujem zaviazať sa k žiadnemu novému vzťahu, pretože je stále v bode svojho života, kde prichádza na seba a na to, čo chce robiť z dlhodobého hľadiska. Veľa jej rozhodnutí je ovplyvnených tým, že má dieťa. Nechce ísť zlým príkladom, a preto je neoblomná v tom, aby nerobila žiadnu sexuálnu prácu, alebo aby zo seba robila blázna online.