• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Jared Abrahamson (známy ako Trevor Holden v „Travelers“)?

Kto je Jared Abrahamson (známy ako Trevor Holden v „Travelers“)?

Obsah

Kto je Jared Abrahamson?

Jared Abrahamson sa narodil 19. novembra 1987 vo Flin Flon, Manitoba/Saskatchewan Kanada, a je hercom aj profesionálnym bojovníkom zmiešaných bojových umení (MMA), no najznámejší je vďaka svojej úlohe v kanadskom filme Hello. Ničiteľ. Následne bol obsadený v Netflix show Travelers, kde stvárnil Trevora Holdena

Bohatstvo Jareda Abrahamsona

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jareda Abrahamsona odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou v herectve. Zúčastnil sa aj niekoľkých profesionálnych zápasov MMA, čo pomohlo vybudovať jeho bohatstvo.

Jared Abrahamson (Roy Mitchell)

pridané Texaské srdce na štvrtok 14. januára 2016

Raný život a vzdelávanie

Jared vyrastal v malom baníckom meste Flin Flon na severe Kanady. Tamojšie prostredie mu pomohlo stať sa silným a adaptabilným, keď sa pohyboval v extrémnych poveternostných podmienkach. V mladom veku začal pracovať v baniach a vo voľnom čase ho trénovali bojovníci z jeho mesta, kde sa učili technikám zmiešaných bojových umení.

Avšak pri tom všetkom objavil silnú túžbu venovať sa a kariéra ako herec. Po imatrikulácii zo strednej školy sa zapísal na filmovú školu vo Vancouveri a chcel si vydláždiť cestu ako herec.

VFS je súkromná škola v Kanade a je medzinárodne uznávaná a je známa produkciou mnohých významných mien v zábavnom priemysle, ako sú Neill Blomkamp, ​​Emily Bett Rickards, Kevin Smith a Hannah Hall. Štúdium tam dokončil, pripojil sa k jej významným absolventom, potom pokračoval v ďalšom štúdiu zapísaním sa na početné herecké workshopy, vrátane kurzov na iných školách vo Vancouveri, ako je napríklad Actors Foundry, ktorá je známa organizovaním týždenných a online kurzov. Krátko nato sa začal venovať niekoľkým projektom, pričom jeho prvý bol v Diary of a Wimpy Kid: Dog Days.

Vzostup k sláve

V roku 2014 bol Abrahamson obsadený do päťepizódovej úlohy v televíznom seriáli Awkward, kde stvárnil postavu Peta. Show sleduje príbeh tínedžerky, ktorá je vo fáze spochybňovania svojej identity. Prehliadka bola dobre prijatá a bežala celkovo päť sezón, hoci sa tam objavil iba počas štvrtej sezóny. Mal tiež hosťujúcu rolu vo filme Fear the Walking Dead a jeho druhá filmová rola bola v dráme ‚The Submarine Kid, kde hral Finn Wittrock.

V roku 2016 získal prelomovú rolu v kanadskej dráme s názvom Hello Destroyer, kde hral rolu Tysona Burra, hokejového presadzovateľa, neoficiálnu rolu, v ktorej slúži ako gýč, ktorý narúša druhý tím.

Počas jednej zo svojich hier však násilne zasiahne protihráča silnejšie, ako bolo zamýšľané. Film bol nominovaný na štyri ceny Canadian Screen Awards – za svoj výkon si získal veľa chvály – a získal štyri ceny Leo Awards a osem cien Vancouver Film Critics Circle Awards, pričom Jared vyhral v kategórii Najlepší herec v kanadskom filme.

Pokračujúci úspech v herectve

Po tomto úspechu bol Jared jedným z hlavných členov obsadenia v šou Netflix Cestovatelia , čím sa pridali k Ericovi McCormackovi, Mackenzie Porter, Patrick Gilmore, Reilly Dolman a Nesta Cooper.

Dej sa odohráva v postapokalyptickej budúcnosti, kde sú pridelení špeciálni agenti, aby nastavili čas tým, že poslali svoje vedomie späť, kde môžu obývať iné telo, v snahe zachrániť sa pred blížiacou sa smrťou. Šou pokrýva ich životy agentov, pravidlá, ktoré musia dodržiavať, a konflikty, ktorým čelia, keď žijú život inej osoby. V šou je Jared zobrazený ako inžinier svojho tímu a jeden z najstarších ľudí vôbec, ale keď cestuje späť v čase, predpokladá život športovca na strednej škole. Šou bežala tri sezóny predtým, ako skončila v roku 2019.

Počas práce na Cestovateľoch pokračoval aj vo filme – mal úlohy v kanadskej dráme Never Steady, Never Still a trileri Keep Watching, v ktorom spolupracoval s Bellou Thorne. Mal tiež úlohu v americko-kanadskej koprodukcii Sweet Virginia, v ktorej pracoval po boku Jona Bernthala. Trochu pozornosti si získal aj prácou v nezávislom filme Gregoire, ktorý bol nominovaný na množstvo ocenení. Jedným z jeho najnovších projektov je American Animals, ktorý vychádza z lúpeže knižnice Transylvánskej univerzity z roku 2004 a film získal veľa pozitívnych recenzií.

Zmiešané bojové umenia

Počas svojej hereckej práce Abrahamson nezabudol na svoje korene v Kanade a na skúsenosti so zmiešanými bojovými umeniami. On začal súťažiť ako profesionálny MMA bojovník, ktorý sa vďaka svojej histórii a dedičstvu označuje za robotníckeho bojovníka. Často je nazývaný Wolfblood Abrahamson, čo je pocta jeho predkom v Kanade. Má profesionálnu bilanciu 1-1. Súťažil aj v profesionálnom kickboxe, konkrétne v Muay Thai, kde má profesionálny rekord 2-0.

Osobný život

Verí sa, že Jared je slobodný, ale nehovoril o svojom romantickom živote, ktorý radšej drží preč od verejnosti, sústreďuje sa na ďalší rozvoj svojej kariéry a keď môže, venuje sa herectvu.

Je blízkym priateľom Bernieho Yaa, s ktorým sa zoznámil počas natáčania filmu Hello Destroyer.

Jeho zázemie v zmiešaných bojových umeniach mu pomohlo získať roly, pretože už má riadny tréning na väčšinu bojových scén. So svojou začínajúcou kariérou ho publikácie porovnávali s niekoľkými ďalšími populárnymi kanadskými hercami, ako sú Ryan Reynolds a Stephen Amell. Keďže mnohé kanadské akčné hviezdy sú obsadené ako superhrdinovia, špekuluje sa, že by sa v budúcnosti mohol vydať podobnou cestou.