• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Jane Sibbett (známa ako Carol Willick z „Friends“)? Životopis

Kto je Jane Sibbett (známa ako Carol Willick z „Friends“)? Životopis

Obsah

Kto je Jane Sibbett?

Jane Moore Sibbett sa narodila 28. novembra 1962 v Berkeley, Kalifornia, USA a je komička a zároveň herečka, pravdepodobne najznámejšia vďaka svojej práci v sitkome Priatelia, v ktorej stvárnila Carol Willick, prvú manželku Rossa Gellera. . Ďalšou šou, ktorou je známa, je Herman's Head, v ktorej stvárnila Heddy Newman.

Čistá hodnota Jane Sibbettovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Jane Sibbett odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, ktoré zarobila najmä úspešnou kariérou herectva v tejto profesii od roku 1985 – počas svojej kariéry tiež pracovala na mnohých filmoch a hosťovala v mnohých populárne relácie, hoci v posledných rokoch sa viac sústreďuje na filmovú prácu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnešná meditácia z Jane’s Dancing Hands Healthy Peace Circle bola v jazierku podpory Zdroja. Kde nájdeš pokoj? Ako sa vznášate a nájdete svoj stred? #loverules #instagood #instagram #instadaily #priatelia #rodina #svetlo #duchovne #sportovec @janesibbett #janesdancinghands

Príspevok zdieľaný používateľom Jane Sibbett (@janesibbett) 5. mája 2020 o 22:41 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Jane vyrastala ako najmladšia z piatich detí. Keď sa narodila v Berkeley, rodina sa neskôr presťahovala do zálivu San Francisco Bay na ostrov Alameda, ktorý susedí s Oaklandom. V mladom veku túžila po kariére herectva a po maturite sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, kde svoj záujem ďalej rozvíjala. Univerzita je jednou z najväčších a najviac využívaných univerzít v USA.

Po dokončení štúdia zostala v LA na konkurzoch na roly, kým nezískala svoju prvú úlohu v telenovele. Svätá Barbora , v ktorej pôsobila v rokoch 1986 až 1987 v úlohe Jane Wilsonovej.

Predstavenie sleduje životy bohatej rodiny a ďalších rodín s nimi spojených. Vďaka svojim výkonom bola nominovaná na cenu Soap Opera Digest za najlepšieho nováčika.

Pokračujúca herecká práca a Hermanova hlava

Sibbett bola potom obsadená v šou CBS The Famous Teddy Z, v ktorej pracovala po boku Alexa Rocca a Jona Cryera. Prehliadka je inšpirovaná skutočným príbehom agenta Jaya Kantora, ktorý najprv pracoval ako poštový úradník, než sa nakoniec stal agentom hviezdneho herca Marlona Branda. Prehliadka bola krátkotrvajúca, trvala iba jednu sezónu.

Potom bola obsadená do jednej zo svojich prvých významných úloh v show Hermanova hlava , zobrazujúca blondínku, ktorá si je vedomá svojho postavenia.

Situačná komédia sa vysielala na Foxe a hral v ňom William Ragsdale ako titulárny Herman Brooks. Prehliadka sleduje príbeh z pohľadu hlavnej postavy, pričom niektoré z jeho rozhodnutí sú zdramatizované prostredníctvom gréckeho zboru, kde sa časti jeho osobnosti navzájom ovplyvňujú. Jane mala úlohu spolupracovníka Hermana, ktorý bol súčasťou výskumného oddelenia ich spoločnosti ako kontrolór faktov. Často ju vidno, ako sa snaží manipulovať s hlavnou postavou kvôli jej posadnutosti statusom. Napriek všetkému úsiliu však s Hermanom nakoniec často prehráva. Neskôr sa títo dvaja spriatelia a dokonca začnú románik, ktorý bol krátkodobý, kvôli ich protichodným ideálom.

Priatelia

V roku 1994 Janeina sláva naďalej rástla, keď sa stala súčasťou seriálu Priatelia, kde sa nasledujúcich sedem rokov objavovala ako opakujúca sa postava. Sitcom je považovaný za jeden z najmilovanejšie a populárnych televíznych relácií všetkých čias, s mnohými vyznamenaniami spolu s cenami za svoje meno. Rozpráva príbeh o skupine šiestich priateľov žijúcich na Manhattane v New York City, ktorí vo svojich 20 až 30 rokoch prežívajú svoj život. Prehliadka urobila z každého pravidelného člena obsadenia hviezdu, aj keď len veľmi málo z nich dokázalo následne využiť svoju slávu.

Postava Jane sa objavila len v približne 15 epizódach, takže počas tejto doby sa ujala ďalších projektov, ako je situačná komédia If Not for You, v ktorej bola pravidelnou členkou obsadenia, no malo krátke trvanie a v tom istom roku bolo zrušené. Potom mala úlohu počas druhej sezóny Nick Freno: The Licensed Teacher, v ktorej sa znovu stretla s hercom Hankom Azariom z Herman's Head. Počas tejto sezóny stvárnila bývalú snúbenicu hlavnej postavy, riaditeľa školy.

Nedávne projekty

Ako roky postupovali, Sibbett sa sústredil hlavne na prácu v televízii a vystupoval ako hosť v rôznych reláciách ako The Nanny a 21 Jump Street.

V deväťdesiatych rokoch hrala v sérii filmov, vrátane televíznej adaptácie Noeho prevzatého z Biblie. Pracovala aj na filme The Second Arrival, pokračovaní filmu The Arrival z roku 1996, ktorý bol však zverejnený priamo na videu. Pracovala tiež po boku Johna Terryho vo filme The Resurrected, adaptácii Prípad Charlesa Dextera Warda napísal HP Lovecraft. Príbeh filmu sa zameriava na titulnú postavu, ktorá sa stane posadnutou predkom do tej miery, že začne replikovať minulé experimenty svojho predka.

Po práci na niekoľkých ďalších filmoch sa Jane zamerala na produkčnú prácu a vytvorila spoločnosť Wild Aloha Studios, zodpovedná za vytvorenie štyroch dokumentárnych filmov, všetky zamerané na liečiteľa viery. Brat .

Braco chorvátskeho pôvodu získal medzinárodnú slávu vďaka svojej údajnej schopnosti liečiť ľudí pomocou svojho pohľadu. Početné správy mu pripisujú zásluhy za to, že viedol k zlepšeniu mnohých jeho pacientov, hoci mnohí kritici sa domnievajú, že je to vymyslené, pretože nebol skutočne poskytnutý žiadny dôkaz o tom, že má liečivé schopnosti. V posledných rokoch prijala menej hereckých úloh a viac sa sústredila na prácu režisérky v divadle. Niektoré z jej nedávnych produkcií zahŕňajú The Vagina Monologues a SHE’ISLAND.

Osobný život

Jane sa zoznámila so spisovateľom Karlom Finkom počas svojho pôsobenia v seriáli Herman's Head, na ktorom pracoval počas prvých dvoch sezón. Vzali sa v roku 1992 po niekoľkých rokoch vzťahu a majú spolu tri deti. V roku 2016 však bolo oznámené, že pár sa rozviedol. Odvtedy pre Jane neboli hlásené žiadne nové vzťahy. Okrem herectva je veľkou zástankyňou povedomia o domácom násilí a pomoci obetiam tohto násilia. Vedie centrum 1736 Family Crisis Center so sídlom v LA, ktorého cieľom je pomáhať tým, ktorí prežili tieto typy útokov.