Kto je jakenbakeLIVE? Jeho priateľka, výška, vek, skutočné meno

ObsahKto je JakenbakeLive?

Jediný svojho druhu YouTuber a streamer Twitch, JakenbakeLive sa preslávil natáčaním videí o svojom každodennom živote v ázijských krajinách. Na svoje kanály pritiahol státisíce ľudí a svoju popularitu neustále zvyšuje novými videami.

JakenbakeŽivý vek, skutočné meno, detstvo

Jake Abramson sa narodil 28. júla 1990 v Los Angeles, Kalifornia, USA, rovnako ako dnes zdieľa svoj život, investoval toľko úsilia, aby skryl detaily zo svojho detstva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pamätá si ešte niekto, aké to je ísť von? pretože ja nie. Chýba možnosť ísť von, objavovať a vidieť priateľov. Nemôžem sa dočkať, kým sa veci stanú trochu normálnejšími. Zostaňte v bezpečí a zdraví priatelia. Umyte si ruky a dodržujte túto vzdialenosť. 🧼 ‍⚕️

Príspevok zdieľaný používateľom Jake'n'Bake | Malé myšlienky | ジェイク (@jakenbakelive) 18. apríla 2020 o 13:19 PDT

Vieme len, že navštevoval vysokú školu, z ktorej získal obchodný titul v marketingu. Po ukončení štúdia dostal JakenbakeLive štipendium na Fudan University, kde ďalšie dva roky študoval čínsky jazyk (mandarínčinu) a zamiloval sa do ázijskej kultúry. Začal vytvárať videá o svojom živote v Ázii a všetky ich nahral na čínsku streamovaciu platformu Inke. To ho urobilo pomerne populárnym medzi ázijskou mládežou, pretože si okamžite získal obrovskú popularitu v cieľovej verejnosti.

Začiatok kariéry

Po dvoch rokoch strávených v Číne sa však JakenbakeLive vrátil domov, kde si našiel prácu v marketingovom oddelení Livestar a vo voľnom čase sa začal učiť japonsky. Investoval do ázijskej kultúry a jazyka, jeho túžba žiť v Ázii sa vrátila a v roku 2017 sa presťahoval do Tokia v Japonsku, kde sa po usadení založil na svojom kanáli Twitch a začal vytvárať streamy zo svojho každodenného života v krajine. Čoskoro sa začne presúvať z miesta na miesto a bude skúmať japonskú a ázijskú kultúru ako celok. To prinieslo stovky tisíc sledovateľov na jeho kanál Twitch.

Vzostup ku hviezde

Začal si získavať priateľov všade, kam sa presťahoval, a nadviazal priateľstvá s niekoľkými ďalšími youtubermi z Ázie, vrátane LilyPichu, Pokimane, Fedmyster a ďalších, s ktorými začal spolupracovať. Jeho popularita na Twitchi sa zlepšila a okrem IRL (In-Real-Life) videí sa JakenbakeLive nahrával aj pri hraní niektorých z najpopulárnejších videohier, vrátane Valorant a Big Bear. Teraz sa blíži k 500 000 sledovateľom na Twitchi a mnohým predplatiteľom, od ktorých si účtuje od 5 do 25 USD za úroveň predplatného, ​​čo výrazne zvýšilo jeho bohatstvo.

JakenbakeLive YouTube

Hoci je Twitch jeho hlavným zdrojom popularity, a teda aj príjmu, JakenbakeLive spustil aj svoj YouTube kanál. Keďže svoj kanál YouTube spustil aj v roku 2017, jeho popularita v tomto médiu je oveľa menšia ako tá, ktorú má rád na Twitchi, ale zdieľal tu osobnejšie videá, prvé vo februári 2018 o Význam-Chrám Ji , ktorý ho navštívil so svojou teraz už bývalou priateľkou Kanou. Pokračoval s novými vtipnými a zaujímavými videami na platforme, no prilákal viac ľudí na Twitchi aj YouTube.

Jedno z jeho najvtipnejších videí je o a obchod so sexom , zatiaľ čo jeho najobľúbenejšie video pochádza z noci v Japonsku s priateľmi LilyPichu a Pokimane, ktorí navštívili neslávne známy Trap Cafe . Svojich fanúšikov tiež prinútil veriť, že ho jeho súčasná priateľka pobozkala v jednom z jeho videí, no bol to len klikací návnad a výsledkom bolo video sa stalo veľmi populárnym .

Nedávno, keď zákaz cestovania obmedzil jeho možnosti sťahovania, našiel nový spôsob zárobku, keď začal dávať hodiny angličtiny pre Ázijcov. Nahral svoje prvá lekcia na YouTube v ktorom je jeho priateľka Water a ďalší YouTuber Huchubby.

JakenbakeLive Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

JakenbakeLive je slávny Twitch streamer a jeho sláva ho sprevádzala po celom svete, pričom jeho bohatstvo v posledných rokoch výrazne vzrástlo. Podľa zdrojov zarába okolo 15 000 dolárov mesačne na svojom kanáli Twitch, a tak zdroje odhadli jeho majetok na približne 850 000 dolárov v polovici roku 2020, čo je spravodlivý nárast zo 600 000 dolárov v predchádzajúcom roku.

Telesné miery JakenbakeLive nie sú známe, hoci je dosť vysoký a má atletickú postavu. Má krátke svetlohnedé vlasy a modré oči.

JakenbakeLive Osobný život, Zoznamka, Priateľka

JakenbakeLive zdieľal so svojimi fanúšikmi takmer všetky hlavné udalosti vo svojom živote a z jeho videí sa o ňom môžete dozvedieť toľko. Momentálne je vo vzťahu s dievčaťom menom Water Lyn, ktorá je modelkou na Instagrame, no teraz s ním cestuje. Objavuje sa takmer vo všetkých videách a stala sa veľmi populárnou, odkedy títo dvaja začali svoj románik.

Pred Water bol JakenbakeLive vo vzťahu s dievčaťom menom Kana, ktoré je tiež a Twitch streamer . Jeho fanúšikovia boli závislí na ich vzťahu, s mnohými hovorí, že Kana je lepšia ako jeho súčasná priateľka .

JakenbakeLive novinky, fakty

Predtým, ako si získal svetovú popularitu, dostal ponuku za milión dolárov, aby sa pripojil k streamovacej platforme Huya zameranej na čínsky trh, ale rozhodol sa ju neprijať. Po troch rokoch života v Japonsku opustil krajinu a vrátil sa do svojho rodného mesta Los Angeles. On natočil video na rozlúčku v ktorej hovoril o tom, prečo opúšťa Japonsko a aké sú jeho plány do budúcnosti vrátane vzťahu s Water. V súčasnosti žije v Los Angeles a trávi čas so svojou rodinou a priateľmi. Len pred pár dňami, v polovici roka 2020, nahral svoju fotku na a rybársky výlet na Big Bear Lake v Kalifornii s jeho priateľmi.