Kto je Jailyne Ojeda? Vek, miery, čistá hodnota, chirurgia

ObsahKto je Jailyne Ojeda? Wiki Bio

Jailyne Ojeda Ochoa sa narodila v Arizone v USA 9. januára 1998 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je modelkou a hviezdou Instagramu , ktorá je známa najmä svojím účtom na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 11,8 milióna ľudí a na ktorý nahrala takmer 500 obrázkov. Je to telo Jailyne, ktoré ju urobilo populárnou na internete – na väčšine jej obrázkov sú zaostrené jej prsia a zadok.

Detstvo a vzdelanie

Jailyne bola vychovaná v Arizone spolu so svojím mladším bratom Johnnym a sestrou Alexiou Merari ich mexickými rodičmi, ktorí prišli zo Sinaloa do USA krátko predtým, ako sa Jailyn narodil.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Teraz je nás 12 miliónov ♥️ Milujem vás chlapci!

Príspevok zdieľaný používateľom Jailyne Ojeda Ochoa (@jailyneojeda) 25. júla 2020 o 14:07 PDT

O herectvo sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku, keďže jej rodičia trávili veľa voľného času pozeraním filmov a televíznych seriálov. Po zápise na základnú školu začala Jailyne snívať o tom, že sa stane slávnou modelkou, čo mala spoločné s väčšinou svojich rovesníkov. Čoskoro začala navštevovať barbizonskú modelingovú a hereckú školu, na ktorej pracovala na svojich hereckých aj modelingových schopnostiach, no keďže čoskoro zistila, že nie je dostatočne zručná na to, aby sa mohla stať súčasťou filmového priemyslu, rozhodla sa Jailyne zamerať len na ňu. kariéra modelky. V roku 2016 zmaturovala a potom sa rozhodla, že nebude pokračovať v štúdiu na vysokej škole.

Kariéra ako modelka a iné aktivity

Jailyne podpísala zmluvu s agentúrou Southwest Model and Talent od svojich 18 rokov. Agentúra pomohla mnohým ženám presadiť sa v modelingovom priemysle, medzi inými aj Melanie Campbell, Katia Bunn a Cassandra Smith. Jailyne pózovala pre mnohé známe odevné značky vrátane Zary a objavila sa aj v rôznych televíznych reklamách.

Jailyne bola prvou a jedinou voľbou slávneho speváka Alfreda Olivasa, ktorý chcel, aby sa objavila v jeho videoklip Your Tears , vydaný 24. januára 2019 a odvtedy sa stal hitom, keďže si ho na YouTube pozrelo viac ako 57 miliónov krát.

Alfredo je jedným z najznámejších mexických spevákov a skladateľov, ktorý doteraz vydal dva albumy – El Patroncito 11. januára 2011 a El Privilegio 20. januára 2015. Jailyne spolupracovala aj s mnohými ďalšími umelcami, vrátane Jasona Derula, ktorý je známy Americká speváčka – obaja absolvovali „kresličovú výzvu“ v druhej polovici roka 2019, ako aj „rybia výzvu“ v marci 2020.

Tiež prevádzkuje svoj kanál YouTube, ktorý spustila 16. apríla 2015 a v súčasnosti ho odoberá takmer 100 000 ľudí a počíta viac ako 1,1 milióna zobrazení všetkých jej videí dohromady.

Jailyne sa väčšinou zameriava na nahrávanie videí zo svojho každodenného života, pričom robí aj výzvy, žartuje a produkuje videá „Otázky a odpovede“.

Jailyne sa momentálne najviac sústredí o vedení jej instagramového účtu a na svoju modelingovú kariéru, pričom sa snaží rozbehnúť aj kariéru herečky. Za posledné tri roky sa zúčastnila mnohých konkurzov do filmov a televíznych seriálov, no ešte nedostala šancu ukázať svoje schopnosti pred skutočnými kamerami.

Milujte život a vzťahy

Jailyne tajila detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, a preto internetom kolujú zvesti, že hviezda Instagramu by mohla byť bisexuálka alebo lesba. Niektorí z jej fanúšikov tvrdia, že ju videli byť veľmi blízko záhadnej žene v miestnom klube, pričom si ju už roky nikto nevšimol. Jailyne sa tiež vyhýba odpovediam na otázky svojich fanúšikov týkajúce sa jej milostného života na Instagrame.

Povráva sa tiež, že kedysi mala dlhodobý vzťah so svojou stredoškolskou láskou a že títo dvaja spolu chodili viac ako tri roky, než sa rozišli potom, čo sa rozhodol študovať na vysokej škole. Nechceli udržiavať vzťah na diaľku a podľa niektorých jej fanúšikov to Jailyne zlomilo srdce, čo je jeden z dôvodov, prečo sa dnes vyhýba rozprávaniu o svojom milostnom živote.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Jailyne je cestovanie a má špeciálny instagramový účet – JailyneTravels – vytvorený špeciálne pre ňu jej fotografie nasnímané počas jej ciest.

Doposiaľ bola v 22 krajinách vrátane Talianska, Anglicka a Číny, pričom jej účet momentálne sleduje viac ako 330 000 ľudí. Jailyne odovzdala takmer 750 obrázkov . Je tiež milovníčkou zvierat a má domáceho psa, pričom dobrovoľne pracovala v niekoľkých útulkoch pre zvieratá v Arizone a niektorým z nich venovala peniaze.

Jailyne je fyzicky veľmi aktívna, keďže má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, čím má svoje fit telo, a tiež drží diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie ani sladkosti, ale zameriava sa skôr na bielkoviny. -bohaté potraviny, ako sú vajcia, jogurt a syr.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Catch Me If You Can, Good Will Hunting a Les Miserables.

čistý majetok Jailyne

čistý majetok Jailyne sa odhaduje na viac ako 900 000 dolárov k júnu 2020. Jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,68 m), pričom váži okolo 132 libier (60 kg) a jej dôležité štatistiky sú 33-26-34 vlasov a farba očí je hnedá. Jailyne má 22 rokov.