Kto je Imallexx? Priateľ, Vek, Výška, Sestra, Gay, Životopis

Alex Elmslie je britský YouTuber a streamer Twitch, narodený 1. februára 1999 v Hertfordshire v Anglicku. Pod svojím pseudonymom ImAllexx je známy svojimi hernými videami a komentármi o trendoch na internete.

ObsahSkorý život

Hoci je ImAllexx známou internetovou osobnosťou, o jeho ranom živote a vzdelaní sa toho veľa nevie. Jediný ďalší člen jeho rodiny, ktorý je verejne známy, je jeho brat William – o jeho rodičoch či iných možných súrodencoch nie sú žiadne informácie.

Kariéra

YouTube – prvé kroky

Spolu so spolužiakmi ImAllexx v roku 2010 nahral na YouTube svoje prvé video, v ktorom ho videli hrať hru FIFA.

Aj keď to nezískalo veľa zobrazení, pokračoval v uverejňovaní ďalšieho obsahu súvisiaceho s hrami. O niekoľko rokov neskôr v roku 2016 ImAllexx otvoril nový kanál YouTube, na ktorom začal zdieľať videá na rôzne témy vrátane videohier a komentárov k populárnym témam na internete a kritikov.

Ako sa očakávalo od malého a nového kanála YouTube, videá ImAllexx spočiatku neprilákali veľa zhliadnutí, ale to ho neodradilo, pretože svoj obsah považoval za bol akosi viac oceňovaný v tom čase a neprekážala mu jeho zjavná nepopulárnosť a povedal: „Srandovné je, že keď bol taký malý, cítil sa dôležitejšie ako teraz“.

ImAllexxova cesta na YouTube začala ako koníček, takže na začiatku nemal žiadne očakávania. To sa však zmenilo, keď jeho kanál začalo rásť v publiku a jeho „projekt na úpravu videa“ sa stal vážnou profesiou.

Trhnutie

Krátko po tom, ako si založil svoj YouTube kanál, sa stal aj streamerom Twitch. Jeho obsah na tejto platforme je zameraný na videohry, pretože chcel odlíšiť svoj obsah na tejto platforme a YouTube. K dnešnému dňu má ImAllexx na Twitchi viac ako 300 000 zobrazení a nahral klipy z hier ako FIFA, Mario Bros a Among Us. Jeho najsledovanejšie video na platforme má názov Fraser je klaun, v ktorom ho možno vidieť hrať Sims 2.

Kontroverzie a komentáre

ImAllexx bol vždy veľmi hlasný o svojich názoroch, keď kritizoval niekoľkých kolegov YouTuberov, internetové celebrity a tvorcov obsahu. Z tohto dôvodu získal za svoje videá pochvalu, ako aj spätnú reakciu.

Niektoré z jeho najznámejších a najkontroverznejších komentárov boli o:

Video zo samovražedného lesa Paula Logana

V januári 2018 ImAllexx nahral na svoj kanál YouTube video s názvom Logan Paul’s Apology, v ktorom kritizuje svojho kolegu YouTubera za to, že nahral video zobrazujúce mŕtve telo, ktoré našiel počas svojej dovolenky v Japonsku toho roku, pričom Loganovo verejné ospravedlnenie opisuje ako „neuveriteľne neúprimné“.

V následnom videu Obrana Logana Paula ImAllexx ukazuje rôzne klipy Loganových fanúšikov obhajujúcich jeho činy, poukazuje Loganovi nasledovníci si viditeľne osvojili jeho spôsoby a stali sa zaslepenými jeho fanatizmom: „To všetko pochádza z arogancie, ktorú Logan (pre) ukazuje, že je rozmaznaný, arogantný špic v každom jednom videu, ktoré vytvoril. V skutočnosti kurva hrozná osoba.'

V novembri toho roku ImAllexx zverejnil video We Need To Stop Logan Paul, v ktorom sa vysmieval a kritizoval Loganove názory na plochú zem.

Slazo Scandal – KEEMSTAR Backlash

Začiatkom roka 2018 bol austrálsky YouTuber Slazo verejne obvinený svojou bývalou priateľkou Chey zo sexuálneho napadnutia. Žena, ktorá s ním bola vo vzťahu viac ako rok, tiež potvrdila, že Slazo je manipulatívny a „často by ju obviňoval alebo nútil“ do rôznych pre ňu nepríjemných situácií.

Kvôli týmto obvineniam sa veľa ľudí na internete otočilo chrbtom k Slazo a odpor sa zhoršil, keď ImAllexx verejne ponúkol svoju podporu Cheyovi, čím prekvapil jeho odberateľov aj Slazo, keďže YouTuberi boli údajne priatelia.

Slazo neodpovedal na obvinenia okamžite a čakal niekoľko týždňov, kým sa rozhodol vyjadriť svoju stranu príbehu prostredníctvom videa zverejneného na jeho kanáli, ktoré dokazovalo, že nie je vinný z obvinení zo sexuálneho napadnutia. Ospravedlnil sa však, že je zlý priateľ.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom ImAllexx (@imallexx)

Nielen predplatitelia Slaza verili jeho strane príbehu, ale získal aj podporu rôznych kolegov tvorcov obsahu na internete. Napriek tomu ImAllexx verejne povedal, že už nechce byť spájaný so Slazom, pretože svoje manipulatívne sklony považoval za dostatočne negatívne na to, aby ukončil ich priateľstvo.

Krátko po odhalení kontroverzie zverejnil YouTuber KEEMSTAR a Tweetujte obviňujúc ImAllexx z plánovania falošných obvinení zo znásilnenia voči Slazo. K tomuto tweetu KEEMSTAR pridal popis rozhovoru medzi ImAllexx, Chey a neznámou treťou osobou, v ktorom sa to dá prečítať ImAllexx sa zámerne pokúšal poštvať ľudí proti Slazovi: „Pozrite si, myslím, že sa musíme pokúsiť dostať to čoskoro von. Chcem sa uistiť, že nemôže pokračovať, nech sa to stane čokoľvek, podporujem.“

Následne ImAllexx čelil všeobecnému odporu na internete, čo okamžite stagnovalo jeho rast na YouTube. Slazo sa však za svoje činy neospravedlnil.

Bifóbne komentáre Olivie Duffinovej

V decembri 2019 slávna TikToker Olivia Duffinová vyvolala kontroverziu, keď jej bývalý priateľ Liam Casey odhalil screenshoty správ, ktoré si vymenili medzi ním a Duffinom, v ktorých vyjadrila svoje zjavné pohŕdanie bisexuálnymi ľuďmi.

V jednej zo správ Olivia potvrdila: „Nesúhlasím s bi, buď si gay, alebo nie si Liam“ v reakcii na priznanie svojho bývalého partnera, že počas výletu bozkával rôznych mužov. To vyvolalo kontroverziu a odpor proti nej na internete, pretože bola obvinená z bifóbnej a homofóbnej povahy.

pridané ImAllexx na Sobota 27. januára 2018

ImAllexx prispela ku kritike proti Duffinovi – ktorý predtým zdieľal TikTok vysvetľujúci, že nemá nič proti LGBTQ komunite – videom Tik Tok dievča nenávidí bisexuálov. Potom Duffin zjavne zablokoval ImAllexx na svojich účtoch na sociálnych médiách a zverejnil ďalšie video na svojom účte TikTok, v ktorom vyjadrila ľútosť nad tým, že povedala takéto veci, pričom potvrdila, že jej zraňujúce slová boli výsledkom jej zlomeného srdca – v tom čase sa ona a Casey nedávno zlomili. -up – a nemyslela to jej tvrdenia.

Avšak ImAllexx neprijal jej ospravedlnenie , ktorý hovorí: „Nemám rád, keď ľudia hovoria, že moja sexualita nie je platná. Nemám rád, keď ľudia hovoria, že moja sexualita je niečo, čo by malo byť doslova úplne odstránené z komunity LGBTQ.

Osobný život

Sexualita a vzťahy

Je známy fakt, že ImAllexx je bisexuál, pretože nielenže potvrdil svoju orientáciu v niekoľkých svojich videách, ale aj preto, že bol verejne romanticky zapletený so ženami aj mužmi.

Jeho prvou verejne známou partnerkou bola youtuberka Ani Tilki – známejšia ako Kingani – s ktorou ImAllexx udržiaval romantický vzťah v rokoch 2016 až 2017. Pár založil YouTube kanál s názvom Alex a Ani, na ktorom spoločne uverejňovali videá na rôzne témy. . Bohužiaľ, pár vymazal kanál, keď sa vzťah skončil.

V súčasnosti ImAllexx randí s kolegom YouTuberom Lewis Buchan. Pár je o svojom vzťahu veľmi otvorený a na svojich kanáloch spolu zverejnili rôzne videá.

Čistá hodnota

ImAllexx má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 700 000 dolárov, čo je výsledok jeho dlhej kariéry tvorcu obsahu na YouTube a Twitch, vrátane ziskov zo speňažovania jeho videí a sponzorstva.

Fyzický vzhľad

ImAllexx je muž štíhlej postavy, zelených očí a hnedastých blond vlasov. Je vysoký 5 stôp a 8 palcov (1,73 m), no jeho hmotnosť nie je známa.

Zaujímavosti

Jeho odporcovia ho prezývali bľabotajúci trpaslík.

Je priateľom s ostatnými YouTubermi LeafyIsHere a Chrisom Rayom Gunom.

Priznal sa v epizóde z Happy Hour podcast na to, že v tínedžerskom veku trpel poruchou príjmu potravy, keď opísal, ako sa po škole vrátil domov a šesť hodín plakal „vôbec bez dôvodu“, čo následne skončilo tým, že celý týždeň nejedol.

ImAllexx je veľkým fanúšikom Lega a Star Wars.