• Hlavná
  • Herci
  • Kto je hviezdou Instagramu s 1 miliónom sledovateľov Nataliou Riverou? Wiki

Kto je hviezdou Instagramu s 1 miliónom sledovateľov Nataliou Riverou? Wiki

ObsahKto je Natalia Rivera?

Natalia Rivera sa narodila 25. apríla 1989 v Portoriku. Je televíznou osobnosťou a moderátorkou, herečkou a podnikateľkou, ktorá sa preslávila najmä na webe Instagram, na ktorom má viac ako milión sledovateľov. Počas svojej kariéry sa objavila v mnohých televíznych programoch vrátane El Remix a Pegate al Mediodia.

Čistá hodnota Natalie Rivery

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Natalie Riverovej odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila vďaka úspechu v rôznych snahách. Jej dôsledná práca v televízii jej priniesla veľké výplaty, pričom väčšinu svojich príjmov použila na pomoc pri financovaní podnikov, ktoré podporili jej bohatstvo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Životy! Smile🧡⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣ outfit a ručne vyrábaný čelenka od @relevantBae ⁣⁣⁣⁣⁣ pre iný a relevantný bohémsky vzhľad ako vy, skontrolujte video, aby ste videli, ako sa set ( top a palazzo) www.relevantbaepr.com (Odkaz v Bio) Vlasy/ @abrahamj0rge @luisiito0 #eberelevly #host #beelevlytv #béberlevtv

Príspevok zdieľaný používateľom Natalie Rivera (@nataliariverapr) 28. mája 2020 o 14:42 PDT

Jej online sláva prilákala aj sponzorov, inzerentov a otvorila ďalšie príležitosti.

Raný život a kariéra

Natalia vyrastala v Portoriku a väčšinu svojho života žila mimo centra pozornosti. Už v mladom veku sa začala zaujímať o miestny zábavný priemysel a začala sa venovať snahám, ktoré ju nakoniec priviedli k hereckej kariére. Neskôr zmenila smer, pretože si uvedomila, že by mohla získať viac príležitostí na organizovanie zábavných programov, čo by ju priviedlo k exkluzívnemu prístupu k udalostiam, celebritám a ďalším.

Jednu zo svojich prvých veľkých kariérnych úloh našla, keď nastúpila na nezávislú stanicu WAPA-TV so sídlom v San Juan, Portoriko – stanicu vlastní Telemundo, televízna sieť, ktorú zase vlastní NBCUniversal. Stanica je známa svojím zameraním na programovanie v španielčine, ktoré poskytuje služby v krajinách USA a Južnej Ameriky. Zapojila sa do programu Pegate Al Mediodia, varietnej talkshow, v ktorej vystupujú početní hostia celebrít. Medzi moderátorov predstavenia patria Angelique Burgos, Jailene Cintron a Melwin Cedeno. Prehliadka je známa svojou integráciou hier počas každej epizódy.

Pokračujúca práca v televízii a online kariéra

Ako pokračovala vo svojej práci vo WAPA, Rivera získala viac príležitostí a bola poverená stať sa hostiteľkou show remix , pestrý a komediálny program, v ktorom často účinkujú hostitelia s ďalšími hosťami, v rôznych segmentoch komediálnych skečov, improvizačných hrách a iných aktivitách na zábavu divákov. Aj keď nebola jednou z najväčších televíznych osobností pre svoju sieť, získala si veľa pozornosti a nakoniec ľudia začali objavovať jej online profily.

Najprv si vytvorila účet na Twitteri ako spôsob, ako komunikovať s fanúšikmi, držať krok s priemyslom a informovať o najnovších udalostiach v jej živote.

S príchodom popularity webovej stránky Instagram na zdieľanie fotografií si na nej tiež vytvorila účet a pravidelne uverejňovala príspevky. Jej konto rýchlo rástlo aj vďaka jej atraktívnemu vzhľadu a postave. Na jej konto mnohých prilákali aj pravidelné príspevky, zmysel pre módu a sláva z televízie. Neváhala zverejniť zmyselné fotky, priliehavé oblečenie alebo také, ktoré odhaľovali jej udržiavanú postavu. Veľa ľudí si užilo aj pohľady na jej osobnosť v televízii a jej luxusný životný štýl.

Business Endeavours

Keď Nataliina online sláva dosiahla milióny, nakoniec ju oslovili spoločnosti a podniky a ponúkli jej sponzorstvo alebo modelingové zmluvy na propagáciu svojho tovaru.

Využila mnohé z týchto príležitostí, pretože to zvyčajne znamenalo bezplatné oblečenie na mieru, peniaze a príležitosti na spojenie s inými podnikmi. Začala robiť outfit of the day posty s oblečením od firiem ako napr Ohh La La Boutique , Lola's Collection a High Obsession. Začala sa viac zaujímať o tieto jedinečné a trendy oblečenie a začlenila ich do svojho osobného štýlu.

Nakoniec si uvedomila, že so zarobenými peniazmi môže podnikať viac, keďže má aj dostatok sledovateľov na vybudovanie silnej platformy. Jedným z jej prvých podnikov bol rad topánok a odevov s názvom Hectik by Natalia, ktorý mal krátky predaj online. Neskôr založila spoločnosť Relevant Bae, ktorá predáva pánske aj dámske oblečenie, šaty, plavky a každodenné oblečenie, dokonca má aj webovú stránku.

Webová stránka sa však neskôr vypla a podnik teraz predáva iba cez Instagram.

Nedávne snahy

Zatiaľ čo Natalia aj naďalej pravidelne pracuje počas pracovných dní a venuje sa aj iným činnostiam vo voľnom čase, v posledných mesiacoch sa veci zmenili. S šírením COVID-19 bolo veľa ľudí nútených zostať doma alebo v miestnej blízkosti, aby pomohli zabrániť šíreniu potenciálne smrteľného vírusu. Toto bolo prípad aj pre Portoriko, keďže mnohé časti krajiny zostávajú v karanténe.

To viedlo k zastaveniu mnohých televíznych produkcií a v dôsledku toho trávila väčšinu času doma, pričom podniky fungovali s menšou kapacitou.

V dôsledku toho jej vyhovovala viac online účty a fanúšikov, častejšie zverejňovanie prehliadok oblečenia a iných videí. Kým žije v karanténe, prostredníctvom videa ukázala, že si veľmi užíva bohatý životný štýl, aj keď je v izolácii. Ako mnoho iných celebrít, aj ona cestovala na iné, izolovanejšie miesto, aby si oddýchla a oddýchla si, prenajala si veľký dom s bazénom a bez susedov v dohľade.

Dokumentuje svoj život v izolácii a užíva si prestávku podobne ako Staycation, dokonca má po ruke súkromnú masérku, ktorá jej pomáha relaxovať viac.

Osobný život

Natalia bola predtým vydatá za komika Francisa Rosasa, ale nakoniec sa rozviedli v roku 2019. Nemá žiadne deti a neexistujú žiadne správy o žiadnych súčasných romantických vzťahoch podľa jej spôsobu. Vo svojom voľnom čase sa rada udržiava fit, cvičí doma alebo chodí do posilňovne, keď je to možné. Je si tiež veľmi vedomá svojej stravy a postavy, pretože je to jedna z jej najpriaznivejších výhod. Miluje cestovanie a tiež má rada fotografovanie, hoci jej možnosti pre obe sa zmenšili v dôsledku nedávnych obmedzení.