• Hlavná
  • Tanečníci
  • Kto je hviezda TikTok Jack Wright? Vek, Priateľka, Čistá hodnota, Životopis

Kto je hviezda TikTok Jack Wright? Vek, Priateľka, Čistá hodnota, Životopis

ObsahJack Wright – Wiki Bio

Jack Wright sa narodil v Kalifornii v USA 29. marca 2003 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Je tanečníkom a hviezdou sociálnych sietí možno najlepšie známy pre svoj účet TikTok, ktorý sleduje viac ako 5,6 milióna ľudí a zároveň má viac ako 200 miliónov zhliadnutí všetkých Jackových videí a obrázkov dokopy – sieť sa väčšinou používa na nahrávanie krátkych komediálnych videí a videí na synchronizáciu pier, zatiaľ čo Jack je väčšinou nahrávanie tanečných videí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný jackom wrightom (@jack.wright21)

Detstvo a vzdelanie

Jack je jeho rodné meno – bol vychovaný spolu so svojím dvojčaťom Jamesom ich otcom, ktorý je automechanik, a ich matkou, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici. James je spevák a hviezda TikTok a bolo ho možné vidieť, ako spolupracuje so svojím bratom na mnohých videách.

Jack sa stal fyzicky aktívnym počas základnej školy, pretože hral rôzne športy vrátane futbalu a tenisu, pričom sa venoval aj tancu, spevu a herectvu.

Pokračoval zapísať sa na strednú školu Great Oak High School a dnes je ich hlavným skokanom o žrdi – jeho brat je tiež členom školského atletického tímu a zvyčajne nosia tričká s nápisom „Vec 1“ a „Vec 2“.

Jack by mal maturovať v roku 2021 a nezdá sa, že by plánoval študovať na vysokej škole, ale namiesto toho sa s najväčšou pravdepodobnosťou zameria na svoju kariéru na internete.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií

Jack je veľmi aktívny na Instagrame a sleduje ho viac ako 1,1 milióna ľudí, pričom na svoj účet nahral takmer 120 obrázkov – väčšinu z nich urobil počas svojho každodenného života, zatiaľ čo Jack rád pózuje bez trička, aby ukázal svoje svalnaté telo. Svoj účet na Twitteri si otvoril len nedávno v máji 2020 a už zhromaždil takmer 20 000 sledovateľov a má tendenciu tweetovať aspoň raz za deň.

Jack je aktívny aj na YouTube, keďže svoj kanál spustil 28. apríla 2020 a odvtedy získal takmer 130 000 odberateľov a viac ako 1,7 milióna zhliadnutí všetkých svojich štyroch videí dokopy – jeho najobľúbenejšie video – Day in The Life at the Hype House – si od 21. augusta 2020 pozrelo viac ako 850 000 krát.

Jack aj James sú členmi z The Hype House , čo je miesto, ktoré si prenajalo niekoľko hviezd TikTok v Los Angeles v Kalifornii a v súčasnosti tam žije približne 20 celebrít na sociálnych sieťach, ktoré spolupracujú a spoločne platia účty – niektoré z najpopulárnejších hviezd TikTok medzi nimi sú Daisy Keech, Chase Hudson a Thomas Petrou.

Milovať život a priateľku

Jack je veľmi tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, čo je dôvod, prečo je veľa ľudí, ktorí ho považujú za gaya, avšak Jack tieto fámy neriešil. Často ho možno vidieť tráviť čas so svojimi kamarátkami z The Hype House, no zdá sa, že všetky sú len dobrými priateľmi.

Dvaja Jackovi fanúšikovia na internete tvrdili, že ho videli byť dosť blízko k svojmu priateľovi zo strednej školy na párty v Los Angeles – podľa nich sa Jack bozkával s dievčaťom na tanečnom parkete a hovorí sa, že obaja boli Jack už niekoľko mesiacov chodí von, no Jack túto fámu nekomentoval.

Od októbra 2020 Je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Jack rád cvičí a väčšinu svojho voľného času trávi v The Hype House cvičením v ich telocvični spolu so svojimi priateľmi – tiež boxuje, pláva každý deň a behá v miestnom parku.

Je milovníkom zvierat a opice sú jeho obľúbené, ale nemá domáceho maznáčika, pretože zvieratá nemajú povolený vstup do The Hype House.

Jack sa zaujíma o cestovanie a bol v niekoľkých štátoch USA, pričom po skončení problémov a obmedzení spôsobených koronavírusom plánuje cestovať viac. Dúfa, že bude mať šancu navštíviť Paríž vo Francúzsku a Tokio v Japonsku.

Vo voľnom čase rád číta knihy a medzi jeho obľúbené patria tie, ktoré sú založené na skutočných udalostiach, väčšinou o druhej svetovej vojne a bývalej ruskej vládnucej rodine Romanovovcov.

Jack je veľkým fanúšikom filmov, najmä Marvelu, a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Robert Downey Jr., Chris Hemsworth a Scarlett Johansson – niektoré z jeho obľúbených filmov sú The Avengers, Black Panther a Spider-Man: Far From Home.

Vek a čistý majetok

Jack má 17 rokov. Má krátke kučeravé blond vlasy a modré oči, jeho výška je 6 stôp 1 palec (1,85 m) a váži okolo 165 libier (75 kg).

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 300 000 dolárov.