• Hlavná
  • Herci
  • Kto je hviezda filmu „Below Her Mouth“ Natalie Krill? Vek, zoznamka, Wiki Nahá pravda

Kto je hviezda filmu „Below Her Mouth“ Natalie Krill? Vek, zoznamka, Wiki Nahá pravda

Natalie Krill je kanadská herečka a tanečnica, ktorá je pravdepodobne najlepšie známa svojou prácou v nezávislom filme Under Her Mouth.

ObsahRaný život a vzdelanie

Natalie Krill sa narodila 4. februára 1983 v Saskatchewane, jednej z prérijných provincií v Kanade, estónskeho a švédskeho pôvodu. Spolu so svojimi súrodencami ju vychovávala ich matka Rose Ray Krill a nevlastný otec Allan spolu so svojou švédskou babičkou. Ruth Treibergová.

Jej láska k tancu sa začala vo veku šiestich rokov a jej mama ju prihlásila na rôzne tanečné kurzy ako balet, step a jazz.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V týchto dňoch veľa ležania. Pripomínajúc si, aby som bol jemný. Rozoberanie môjho štandardu, že som na seba tvrdý. Som zvedavý na prázdnotu. Ničota. Cítiť sa v smútku sveta práve teraz. Možno je to všetko, čo mám v tejto chvíli urobiť. Len byť tu pre to. Len to cítiť. Bez rozsudku. Bez výsmechu. V každom prípade je to veľká časť mojej cesty. Nehľadiac na výsledok. Len byť s daným okamihom. Počúvanie. Nerozpráva. Moje rozprávanie sa mi často zdá nudné. Počúvanie je pre mňa oveľa zaujímavejšie. . . . . . #ležať sa #reflexia #počúvať #byť #nič #prázdna #moment

Príspevok zdieľaný používateľom nočný krill (@natkrill) 13. apríla 2020 o 14:47 PDT

Keď mala 12 rokov na strednej škole, učiteľ tanca jej povedal, že je dobrá, ale potrebuje schudnúť, a tak sa u nej rozvinula porucha príjmu potravy a mala zvláštnu predstavu o ideálnom tvare tela. Až do tohto komentára bola veľmi spokojná so svojím telom, ale uvedomila si nielen svoju váhu, ale aj výšku, ktorá bola 5 stôp 7 palcov (1,7 m), v tom čase ju tieto neistoty prenasledovali až do dospelosti. Cez to všetko ju rodina povzbudzovala, aby sa nevzdávala. jej povedala matka v rozhovore pre News-Optimist sotva zaváhala. Boli časy, keď to bolo veľmi ťažké, ale ona bola veľmi odhodlaná, vždy bola.

Keď bola Natalie na strednej škole, začala spievať a hrať v školských predstaveniach. Keď zmaturovala na strednej škole North Battleford Comprehensive High School, rozhodla sa, že si pôjde za svojimi hereckými snami namiesto toho, aby išla za vysokoškolským vzdelaním do Vancouveru, aj keď snívala o tom, že sa stane mozgovým chirurgom, na rok alebo dva, keď vyrastala. Poddala sa vábeniu javiska a láske k vystupovaniu.

Kariéra

Prvý krok

Po strednej škole odišla do Toronta, aby sa stretla s agentom, ktorého jej matka vybrala, keď mala Natalie 16 rokov. Jej matka bola nadšená a verila, že pri plnení svojho sna bude potrebná odborná pomoc.

Agent prakticky vzal Natalie pod svoje krídla a bol hlavným dôvodom, prečo sa Natalie mohla ľahko vzdať odchodu do Vancouveru.

Keď sa dostala do veľkého mesta Toronto len so 60 dolármi vo vrecku, 18-ročná Natalie bola poriadne zdrvená. Keďže pochádzala z malého mesta, začali sa do nej vkrádať obavy a neistota, keďže všade bolo toľko krásnych a talentovaných dievčat. Mala depresie a strach ju paralyzoval tak, že sa nezúčastnila týždenných hereckých workshopov a kurzov tanca a spevu. Jej agent sa to jedného dňa dozvedel a povedal jej, že aj títo profesionálni hokejisti, bez ohľadu na to, akí sú talentovaní, cvičia každý jeden deň, a tak by mala urobiť to isté, ak veľmi chcela dosiahnuť svoje sny.

Opäť bola motivovaná a pokračovala v triedach, až kým nedostala roly v divadle, vo filme a v televízii.

V roku 2002 hrala rolu Lorraine Flemingovej v moskovskej verzii muzikálu Broadway, 42.ndStreet, ktorý bol založený na populárnom filmovom pokladni z roku 1987 Špinavý tanec. Prvýkrát sa v televízii objavila v roku 2005 vo filme pre TV Twitches, po ktorom nasledovala ďalšia malá rola vo filme Hollywoodland v roku 2006. Jej prvá hlavná úloha bola v kanadskom televíznom seriáli o trofejných manželkách hokejistov s názvom MVP, ktorý sa vysielal. v roku 2008. Zahrala si rolu Molly McBride, manželky kapitána tímu, ktorého nedávna smrť zanechala jeho rodinu bez peňazí.

https://www.youtube.com/watch?v=uo2FdVvXCjc

Zatiaľ čo kanadské televízne vysielanie bolo prerušené kvôli zlým hodnoteniam a drahým výrobným nákladom, bolo prerobené a zobrazené v USA a Spojenom kráľovstve spolu s neodvysielanými epizódami.

Ďalší úspech

Výkon Natalie v MVP viedol k niekoľkým vystúpeniam v televízii a vo filmoch. Najpozoruhodnejšia bola jej opakujúca sa úloha Alexa Kendricka vo fantasy televíznom seriáli The Listener počas piatej sezóny a ako Phoebe v tínedžerskej dráme The Next Step. Bola to tiež opakujúca sa úloha a objavila sa v 29 epizódach, ktoré sa vysielali v rokoch 2014-2015.

Jej doteraz najväčšou prestávkou bola hlavná úloha vo filme Under Her Mouth, ktorý vyšiel v roku 2017 v USA, no premiéru mal v roku 2016 na Medzinárodnom filmovom festivale v Toronte. Bol to kontroverzný erotický lesbický romantický nezávislý film s herečkou Erikou Linderovou. Zatiaľ čo väčšina kritikov to odpísala ako pornografický fantasy film s príliš veľa scénami zameranými na zvíjajúce sa telá, Natalie sa dostala do popredia nielen u fanúšikov, ale aj u iných producentov. Nasledovala séria filmových a televíznych vystúpení a jedným z najpozoruhodnejších bola Molly's Game vydaná v roku 2017, čo jej dalo šancu pracovať so známymi hollywoodskymi hercami, ako sú Kevin Costner, Jessica Chastain a Idris Elba.

Toto bol režijný debut Aarona Sorkina, muža, ktorý stál za úspešnými filmami ako Pár dobrých mužov, Americký prezident, Zabiť vtáčika a populárnymi televíznymi seriálmi ako Západné krídlo.

Osobný život

20. júla 2019 sa Natalie vo svojej vlasti vydala za Estónca Daniela Kannimäeho. Začali spolu randiť až v roku 2016, ako prezradila v jej príspevkoch na Instagrame, aj keď sa poznali už dlho, keďže ich mamy sú najlepšie kamarátky. Jej svadba mala tému Woodlands alebo Boho a bola to súkromná záležitosť len s rodinou a blízkymi priateľmi, ktorí sa zúčastnili v lesoch okresu Lääne, čo je miesto, kde Daniel navrhol . Pár dokonca v deň svadby zasadil strom, čo je estónska tradícia.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Počas svojho samostatného účinkovania v muzikáli 42ndStreet, pred 1500 ľuďmi sa prakticky vytratila, keď zabudla text piesne, ktorú spievala. Nakoniec bola schopná dokončiť svoju časť po tom, čo zaspievala niečo gýčové. Tento moment viedol k jej extrémnej tréme, ktorú potrebovala nacvičovať celý scenár každý jeden deň počas trvania muzikálu. Jej paranoja zo zabudnutia vrások sa preťahovala na ďalšie tri roky, ale pomohla si prostredníctvom terapeutických sedení, hoci dnes je stále nervózna, ale zvláda to dobre.
  • Dvaja z jej obľúbených hercov sú Dustin Hoffman a Angelina Jolie.
  • Dňa 23. mája 2016 stratila svojho nevlastného otca a na svojom instagramovom účte zdieľala jeho fotografie s popisom „Dnes jeden mesiac. Pri východe slnka a pri jeho západe si ho pripomíname. Kým budeme žiť my, bude žiť aj on. Lebo teraz je našou súčasťou, ako si ho pamätáme.'
  • Natalie verí v citát, Šťastie je najvyšší úspech a že jej najpyšnejší moment je, keď je šťastná. Problémy mala, keď mala 20 rokov, a nejaký čas trvalo, kým sa cítila naozaj dobre.
  • Počas rozhovor s Franq Girl Magazine povedala: Moja najobľúbenejšia časť v tanci je, keď sa stratím v hudbe a na ničom inom nezáleží. Považujem to za veľmi očistné a po tanci sa vždy cítim lepšie. Je to súčasť mojej každodennej praxe, pustím si hudbu a tancujem po dome. Je to ako sprchovanie... istým spôsobom.
  • Povrávalo sa, že mala lesbický vzťah so svojou kolegyňou Erikou Linderovou vo filme Under Her Mouth. Počas propagácie filmu sa objavila na internete, ale zomrela prirodzenou smrťou, keď si fanúšikovia uvedomili, že má priateľa. Fanúšikovia si tiež vzali k srdcu, keď v rozhovore povedala, že je otvorená akémukoľvek typu vzťahu a nechce byť označená.

Nedávno som sa oženil. Nečakala som, že sa náš vzťah až tak zmení. Ale je. Existuje hlbšia úroveň…

pridané Natalie Krill na Utorok 13. augusta 2019

Vzhľad

Herečka a tanečnica meria 1,76 m a váži približne 57 kg. Je kaukazská s blond-hnedými vlasmi a hnedými očami.

Čistý majetok

Zdroje odhadovali jej čistý majetok na približne 1,2 milióna dolárov začiatkom roku 2020.