• Hlavná
  • Herci
  • Kto je herec z filmu Farscape Anthony Simcoe? Rodina, čistá hodnota

Kto je herec z filmu Farscape Anthony Simcoe? Rodina, čistá hodnota

ObsahKto je Anthony Simcoe?

Anthony Simcoe sa narodil 7. júna 1969 v Sydney v štáte Nový Južný Wales v Austrálii a je hercom, ktorý sa pravdepodobne najviac preslávil prácou v televíznej šou Farscape, v ktorej stvárnil Ka D’Arga. Bol súčasťou šou po celú dobu jej trvania a vďaka tomu dosiahol medzinárodnú slávu.

Čistá hodnota Anthonyho Simcoea

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Anthonyho Simcoea odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil úspešnou kariérou herca v tejto profesii od roku 1997.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moja prvá cesta mimo mojej oblasti za viac ako mesiac. Tak zvláštne! (Ak vás zaujíma, že robím VO pre UNHCR)

Príspevok zdieľaný používateľom Anthony Simcoe (@anthonysimcoe) 28. apríla 2020 o 22:06 PDT

Hoci je väčšinou známy svojou prácou na začiatku svojej kariéry, až do roku 2010 sa neustále objavoval v televíznych reláciách a filmoch.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Anthony vyrastal v Sydney a v mladom veku sa túžil stať profesionálnym hercom. Po imatrikulácii na strednej škole sa venoval svojim záujmom a zapísal sa do Národného inštitútu dramatických umení v Sydney. The univerzite je považovaná za špičkovú umeleckú inštitúciu v krajine, funguje od 50. rokov 20. storočia a je jednou z najlepších dramatických škôl na svete. Dôraz je kladený skôr na praktické skúsenosti, pričom študenti môžu pracovať na skutočných inscenáciách.

Po ukončení štúdia v odbore dráma pokračoval v štúdiu a dokončil magisterský titul v odbore výtvarných umení (MFA) v odbore dráma so špecializáciou na herecké školenie, s úmyslom venovať sa kariére trénera pre prípad, že by jeho kariéra herca neskončila. t pan out. V roku 1997 získal svoju prvú profesionálnu rolu vo filme Zámok, ktorý mu okamžite pomohol upútať pozornosť. Film bol veľmi úspešný, získal široké uznanie v krajine a na Novom Zélande, ale pre nedostatok medzinárodnej distribúcie nenaplnil svoj potenciál naplno.

Rise to Fame – Farscape

V roku 1999 Simcoe získal medzinárodné uznanie, keď bol obsadený v televíznom seriáli Farscape.

Šou, ktorá sa vysielala na Nine Network a sci-fi kanáli, sleduje životy rôznorodej skupiny postáv, ktoré sa pripojili k organizácii s názvom The Peacekeepers. Toto je spôsob, ako uniknúť skorumpovaným úradom a tím sa potom stane súčasťou veľkej lode, ktorá cestuje vesmírom. Hlavnou postavou je novodobý astronaut, ktorý sa po náhodnom prelete cez červiu dieru stretne s Peacekeepermi. Predstavenie stavia svoj príbeh na astronautovi, ktorý sa snaží nájsť cestu domov a zároveň pomáha Dozorcom.

V predstavení stvárnil úlohu luxanského bojovníka Ka D'Arga, ktorý je pôsobivý, ale zle naladený – pridal sa k Peacekeeperom po tom, čo bol neprávom odsúdený za zabitie svojej manželky. V predstavení je videný ako máva veľký široký meč, ktorý sa dokáže premeniť na pušku. Prehliadka mala trvať päť sezón, aby uzavrela svoj príbeh, ale mala náhle zrušenie počas svojej štvrtej sezóny. To spôsobilo rozruch u mnohých fanúšikov, pretože to znamenalo, že to končí na cliffhanger.

Pokračovanie hereckej práce a záverečná Farscape

Potom sa Anthony objavil v mini-seriáli Marking Time, v ktorom stvárnil Scotta Seatona a rozpráva príbeh o skúsenostiach utečencov v Austrálii a o tom, ako muž objavil ich boj.

Anthony Simcoe

Bol to prvý mainstreamový projekt, ktorý sa riadne zaoberal utečeneckou politikou v Austrálii. Potom sa objavil v komediálnom filme Syntax Error, v ktorom pracoval po boku Sachu Horlera.

Nasledujúci rok bolo oznámené pokračovanie a záver Farscape s názvom Farscape: Vojny strážcov mieru . Mini-séria pokračuje od štvrtej sezóny a spája väčšinu dejov predstavených v show. Mnohí z jeho fanúšikov sledovali záver a dokonca očakávali pokračovanie, ale nemalo to rovnaké žrebovanie, ako sa očakávalo. Napriek tomu mala relácia počas prvých nocí veľmi vysokú sledovanosť, no nikdy sa v skutočnosti nezlepšila.

Po jej skončení producenti dúfali, že nakrútia filmovú adaptáciu, no pre množstvo problémov sa v nej už nikdy nepokračovalo. Všetky jeho sezóny plus miniséria sú dostupné prostredníctvom online platforiem po celom svete.

Nedávne projekty

Po hosťovaní vo filme Alice bol Simcoe obsadený do vedľajšej úlohy vo filme z roku 2008 Nimov ostrov . Film je založený na rovnomennom príbehu, ktorý napísala Wendy Orr a hrali v ňom Gerard Butler a Jodie Foster. Rozpráva príbeh dievčaťa, ktoré žije samo na odľahlom ostrove a snaží sa vyhľadať pomoc autora žijúceho v San Franciscu. Autor trpí agorafóbiou – strachom z otvorených priestranstiev a preplnených miest – a snaží sa túto fóbiu prekonať, aby sa s dievčaťom stretol.

Anthony tiež hosťoval vo filmoch Rogue Nation a Underbelly: A Tale of Two Cities. V priebehu roka 2010 bral zreteľne menej hereckých projektov, naposledy sa vo filme objavil v roku 2014. The Inbetweeners 2 , pokračovanie filmu The Inbetweeners z roku 2011. Šou je založená na rovnomennom sitcome, ktorý sa vysielal na E4, a sleduje príbeh skupiny priateľov, ktorí sa stretnú počas dovolenky v Austrálii, a je pripravený ukončiť všetky udalosti, ktoré sa v seriáli udiali. a prvý film. Prehliadka bola veľmi úspešná v pokladni, hoci mala zmiešané recenzie. V posledných rokoch sa viac orientuje na prácu firemného trénera na voľnej nohe.

Osobný život

Nie je známe, či je Anthony ženatý, pretože o svojich romantických snahách veľa nehovorí. Je známe, že má dve deti, aj keď o ich matke veľa nehovorí - nie je známe, či sú vo vzťahu alebo sa rozišli. Vo voľnom čase sa venuje hudbe a vystupuje v skupine Signal Room. Bol tiež súčasťou skupín Number 96 a Giant Killers. Napriek tomu, že Farscape bol dokončený už dávno, mnohí fanúšikovia šou sú stále v kontakte a na čas strávený v šou sa často pozerá s dobrými spomienkami.