• Hlavná
  • Herci
  • Kto je herec Paris Berelc z filmu Alexa a Katie? Etnická príslušnosť, Bio

Kto je herec Paris Berelc z filmu Alexa a Katie? Etnická príslušnosť, Bio

ObsahKto je herec Paris Berelc a aké je jej etnikum?

Paris MaryJo Berelc sa narodila v Milwaukee, Wisconsin USA, 29. decembra 1998 – jej znamenie zverokruhu je Kozorožec, jej etnická príslušnosť je napoly filipínska, napoly americká a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá je snáď najznámejšia vďaka stvárneniu Alexy Mendozovej, jednej z dvoch hlavných postáv v komediálnom seriáli Alexa & Katie, ktorý sa vysielal v rokoch 2018 až 2020 a v hlavnej úlohe si zahrala aj Isabel May. Séria sleduje dvoch priateľov, ktorí sa chystajú začať navštevovať strednú školu a cítia sa ako outsideri, ktorí do toho nezapadnú – získala jednu cenu a bola nominovaná na päť ďalších vrátane Primetime Emmy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

tu je veľa osobností

Príspevok zdieľaný používateľom Paríž Berelc (@theparisberelc) 7. septembra 2020 o 11:58 PDT

Raný život a vzdelanie

Paris bola vychovaná spolu so svojimi tromi sestrami Bless, Joelie a Skye v Milwaukee, ich otcom, ktorý bol hudobník, a ich matkou, ktorá bola v domácnosti. Všetky dievčatá sú úspešné, keďže Bless je herečka, Joelie je gymnastka a Skye sa chystá rozbehnúť svoju hereckú kariéru.

Paris sa začala zaujímať o tanec vo veľmi ranom veku a jej matka ju prihlásila do tanečnej školy, keď mala štyri roky. Paris potom začala cvičiť gymnastiku a trénovala deväť rokov, počas ktorých vyhrala niekoľko súťaží a majstrovstiev.

Keď mala deväť rokov, všimol si ju modelingový skaut a podpísal zmluvu s Ford Models Chicago. O niekoľko rokov neskôr bola pozvaná na svoj prvý herecký konkurz a jej rodičia sa rozhodli presťahovať do Los Angeles, aby mohla pracovať na svojej hereckej kariére. Zapísala sa na miestnu strednú školu, zmaturovala v roku 2016 a neštudovala na vysokej škole, ale zamerala sa na to, aby sa stala herečkou.

Úlohy v televíznych seriáloch

Paris bola obsadená do svojho debutového televízneho seriálu v roku 2012, kde stvárnila hlavnú postavu Rebeccy v spravodajskom seriáli Health Corner, v ktorom mali hrať aj Tiffany Campbell a Cesar Gamino, ale pilotnú epizódu nezachytila ​​žiadna sieť.

V roku 2013 si zahrala hlavnú postavu v šiestich epizódach rodinnej minisérie Disney 365, v ktorej hrali aj Rowan Blanchard a Ian Gilligan.

Uznanie získala v roku 2013 po tom, čo bola pozvaná hrať tri postavy v 44 epizódach komediálnej sci-fi série Mighty Med, ktorú vytvorili Jim Bernstein a Andy Schwartz a v ktorej hrali Bradley Steven Perry a Jake Short. Séria sa vysielala do roku 2015 a Erica Deana Seatona získala nomináciu na cenu Image Award za vynikajúcu réžiu v komediálnom seriáli.

V roku 2016 si Paris zahrala ako Skylar Storm v dobrodružnom komediálnom seriáli Lab Rats: Elite Force, v ktorom si zahrali aj William Brent a Jake Short, a v tom istom roku si zahrala hlavnú postavu Sofie v komediálnom seriáli WTH: Welcome to Howler, o troch tínedžeri v prvom ročníku, ktorí sú susedmi dvoch horúcich dievčat – seriál bol nominovaný na dve ceny.

Paris sa naposledy objavila v televíznom seriáli v roku 2018, keď bola obsadená ako herečka Phoebe v epizódach The Thunredth a The Thunder Games akčnej komédie The Thundermans, v ktorej hrali Kira Kosarin, Jack Griffo a Addison Riecke. o dvojčatách, ktoré majú superschopnosti – séria získala dve ocenenia a bola nominovaná na 16 ďalších.

leto sa skončilo

pridané Paríž Berelc na Utorok 1. septembra 2020

Úlohy vo filmoch

Paris debutovala vo filme v roku 2014, keď bola obsadená do úlohy kapitána Berelca v dvoch krátkych filmoch Work That a Nod Your Head a svoju rolu si zopakovala v roku 2015 v ďalších dvoch krátkych filmoch Night You Won’t Forget a California Party Life.

Aj v roku 2015 si Paris zahrala Molly, jednu z hlavných postáv v dobrodružnom komediálnom filme Invisible Sister, v ktorom hrali aj Rowan Blanchard a Karan Brar a je o Cleo, ktorá robí svoju sestru neviditeľnou po tom, čo sa jej vedecký projekt strašne pokazil – film vyhral Paul. Hoenovi bola udelená cena Directors Guild of America za mimoriadny režisérsky výkon v detských programoch.

V roku 2018 si Paris zahrala hlavnú postavu Brittany dramatický triler filmu Smrtonosní učenci , o tínedžerovi, ktorý je seriózny novinár a snaží sa získať plné štipendium v ​​konkurencii niekoľkých ďalších študentov. Nasledujúci rok stvárnila June v hororovom mysterióznom trileri Confessional, v ktorom hrali Lucas Adams a Annalisa Cochrane a ktorý je o siedmich študentoch, ktorí sú pozvaní do tajomného spovedného stánku po smrti dvoch svojich priateľov z vysokej školy – film získal Method. Cena Fest za najlepšie herecké obsadenie súboru.

Tri z najnovších rolí Paris vo filmoch boli v krátkom akčnom filme Lines of Desent z roku 2019, v ktorom hrala hlavnú postavu Carlu, jeho pokračovaní Lines of Descent, v ktorom si svoju rolu Carly zopakovala v druhej polovici roku 2019,9 a komediálna dráma Tall Girl, ktorá mala premiéru 13. septembra 2019.

Paris nedávno dokončila natáčanie mysteriózneho komediálneho filmu Hubie Halloween, ktorý by mal vyjsť 7. októbra 2020, v hlavných úlohách s Adamom Sandlerom, Peyton List a Julie Bowen.

Milovať život a priateľa

Paris začala chodiť s Jackom Griffom v roku 2017 po tom, čo sa stretli na nakrúcaní Alexa a Katie a boli spolu viac ako dva roky, kým sa potichu rozišli – nikto nevedel, že sa rozišli, až kým Paris nevideli bozkávať sa s iným chlapom. Kým boli spolu, Paris a Jack sa zúčastnili na mnohých podujatiach bok po boku a mohli ich vidieť, ako stolujú v drahých reštauráciách a cestujú do exotických miest.

Paríž je momentálne vo vzťahu s Petom Yaroshom – od polovice roku 2019 nahrala na svoj instagramový účet veľa ich spoločných obrázkov. Pete nie je známy ako celebrita a súdiac podľa jeho instagramového účtu je o rok či dva starší ako Paris.

Paris nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými mohla byť, takže od októbra 2020 je vo vzťahu, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Paríž rada cestuje a jej herecká kariéra jej umožnila navštíviť mnohé štáty USA a pracovne aj zábavne navštívila niekoľko európskych krajín – jej dve vysnívané cestovateľské destinácie sú Miami na Floride a Paríž vo Francúzsku.

Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň štyri až päť tréningov v posilňovni, pričom zároveň dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že Paris neje rýchle občerstvenie ani nič, čo obsahuje cukor.

Je milovníčkou zvierat, no pre nedostatok času na to, aby sa oňho náležite starala, žiadneho domáceho miláčika nemá.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Johnny Depp, Channing Tatum a Natalie Portman, a niektoré z jej obľúbených filmov sú série Piráti z Karibiku, Dear John and Leon: The Professional.

Vek a výška

Paris má 21 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si prefarbila na blond, a modré oči. Jej výška je 5 stôp 3 palce (1,61 m) a váži okolo 112 libier (51 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.