Kto je Harald Baldr? Vek, manželka, priateľka, čistá hodnota, Wiki

ObsahHarald Baldr Wiki Bio

Harald Baldr sa narodil v Osle v Nórsku začiatkom 80-tych rokov – jeho presný dátum narodenia bol skrytý pred pozornosťou médií – ale jeho znamenie zverokruhu sa považuje za Strelec, pretože je to znamenie zverokruhu, ktoré miluje cestovanie a má nórsku národnosť. . Je cestovateľ, YouTuber a hviezda sociálnych sietí , ktorý môže byť známy najmä vďaka svojmu YouTube kanálu, na ktorý väčšinou nahráva videá, ktoré nakrútil počas svojich ciest.

Detstvo a vzdelanie

Harald vyrastal spolu so svojimi súrodencami v Osle, ale nezdieľal žiadne podrobnosti o svojich rodičoch a ich profesiách.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Haraldom Baldrom (@heraldobaldieri)

O cestovanie sa začal zaujímať už počas základnej školy, keď sa vybral na krátky výlet so svojimi rovesníkmi. Harald čoskoro začal sledovať filmy a dokumenty v televízii o cestovaní a rozhodol sa, že jedného dňa pôjde po celom svete. Počas štúdia na strednej škole bol dosť fyzicky aktívny hral futbal a zápasil a potom sa po imatrikulácii zapísal na univerzitu, dostal študentskú pôžičku a s ňou cestoval po celom svete.

Haraldova kariéra

Harald začal svoje cesty v roku 2001 z Perthu v Austrálii a potom sa vydal do USA, kde navštívil Los Angeles v Kalifornii a New York City – v jednom z jeho videí možno vidieť zničené dvojičky vo finančnej štvrti Dolného Manhattanu v roku Mesto New York. Po odchode z USA cestoval po Európe, okrem iných miest navštívil aj Londýn v Anglicku a Rím v Taliansku a potom pokračoval v cestovaní po Ázii, navštívil Japonsko, Singapur a Thajsko – v Thajsku sa naučil čítať a písať tento jazyk a tiež učil angličtinu na univerzite v Khon Kaen.

Počas pobytu v Indii cestoval Harald spolu s Benjaminom Richom , britský YouTuber známy prostredníctvom svojho kanála Bald and Bankrupt.

Harald svoje videá neupravuje a vo väčšine z nich sa rozpráva s miestnymi ľuďmi o ich každodennom živote, práci a rodine. Rád rozdáva peniaze náhodným ľuďom a jeho videá ukazujú, že dáva indickému pouličnému holičovi, talianskemu sprievodcovi a majiteľovi čajovne zo Srí Lanky.

Harald spustil svoj kanál YouTube 19. marca 2015 a dnes má takmer 1,7 milióna odberateľov a viac ako 240 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady.

Má tendenciu odovzdávať aspoň jedno video týždenne a jeho dve najobľúbenejšie videá sú Vietnam Capsule Hotel za 25 dolárov, keďže si ich od 15. marca 2019 pozrelo viac ako 15,4 milióna, a Vietnam Interviews, keďže si ich od 15. marca 2019 pozrelo viac ako 13,5 milióna krát. 2. decembra 2017.

Harald je dosť aktívny na niekoľkých populárnych sociálnych sieťach. Na Instagrame ho sleduje takmer 90 000 ľudí, pričom na svojich cestách nahral viac ako 200 fotografií.

png

Svoj účet na Twitteri si otvoril v novembri 2016, ale nazbieral len 250 sledovateľov, keďže na sieti nie je v skutočnosti aktívny. Jeho stránku na Facebooku sleduje viac ako 6 200 ľudí, zatiaľ čo Harald má tiež účet TikTok a sleduje ho približne 50 000 ľudí, pričom nazbieral viac ako 860 000 hodnotení Páči sa mi na všetky svoje videá a obrázky dohromady.

Harald cestuje už 20 rokov – nie je prekvapením, že stále spláca študentskú pôžičku.

Má manželku alebo priateľku?

Harald je veľmi tajný, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, ani o údajnej manželke, s ktorou by mohol byť ženatý.

Internetom kolujú klebety, že Harald mal počas pobytu a práce vzťah s thajským dievčaťom, a preto bolo pre neho také ťažké opustiť krajinu a rozísť sa s dievčaťom – údajne spolu chodili asi rok predtým. deliace spôsoby. Tiež sa verí, že bol v niekoľkých ďalších vzťahoch, ktoré trvali mesiac až niekoľko mesiacov, ale stále sa nechce oženiť ani usadiť.

Od novembra 2020 je Harald slobodný, nemá manželku a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Harald sa zaujíma o históriu a vždy, keď cestuje do krajiny, ktorú ešte nenavštívil, snaží sa dozvedieť o jej histórii skôr od miestnych ľudí než z internetu – zaujíma sa aj o politiku a rád počúva o politický stav každej krajiny.

Harald stále chodí do posilňovne a vždy, keď sa niekde zastaví na viac ako dva dni, aj on cvičí v hotelovej posilňovni alebo v telocvični niekde v meste.

Venuje sa tiež náhodným činnostiam, ktoré nájde počas cestovania, ako je jazda na koni alebo potápanie.

Harald zvyčajne pozerá filmy neskoro v noci a jeho obľúbenými hercami a herečkami sú Will Smith, Tom Hanks a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú I Am Legend, I, Robot a The Terminal.

Vek, výška a čistý majetok

Predpokladá sa, že Harald má takmer 40 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 165 libier (75 kg).

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.