Kto je Guga Foods? Wiki Bio, skutočné meno, čistá hodnota, vek

ObsahAké je skutočné meno Guga Foods?

Gustavo Tosta sa narodil v USA, zatiaľ čo presný dátum svojho narodenia tajil pred pozornosťou médií – jeho znamením zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť (veľa ľudí verí, že je Brazílčan). Známy ako Guga Foods, je hviezdou sociálnych sietí, YouTuberom a kuchárom , ktorý môže byť známy najmä svojimi dvoma veľmi populárnymi kanálmi YouTube, Sous Vide Everything a Guga Foods.

Toto je z reťaze! 🤣Pozerať teraz=> https://youtu.be/KKeSta-eFts

pridané Jarné jedlá na Streda 30. októbra 2019

Raný život a vzdelanie

Guga bol vychovaný spolu so svojimi súrodencami v USA jeho otcom, ktorý bol taxikár, a jeho matkou, ktorá bola žena v domácnosti a ktorá vždy pripravovala chutné jedlo pre svoju rodinu – Guga sa väčšinou zaujímal o toto jedlo, nakoniec sa opýtal svojej matky, ako urobila to a odvtedy sa zaujíma o varenie.

Navštevoval miestnu základnú školu, na ktorej si občas zahral futbal, no keďže už mal trochu nadváhu, rovesníci ho šikanovali a nakoniec prestal hrať.

Guga navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej ho opäť raz šikanovali, a hoci o svojom ďalšom vzdelávaní nehovoril, predpokladá sa, že Guga sa zapísal na vysokú školu po imatrikulácii a že dnes má bakalársky titul.

Jarná kariéra

Guga spustil svoj YouTube kanál Guga Foods 30. júla 2015 a dnes ho odoberá takmer 2,3 milióna ľudí a má viac ako 255 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady. Podľa sekcie „popis“ Guga zvyčajne varí spolu s rodinou a jeho špecialitou je brazílske Churrasco.

Všetky jeho videá ukazujú, ako pripravuje jedlo, a dve z jeho najobľúbenejších videí sú Can DRY AGE save a $1 Steak? | Guga Foods, ktoré si od roku 2019 pozrelo takmer 15 miliónov krát, a každý spôsob, ako si uvariť STEAK! (25 metód) | GugaFoods, sledované viac ako 9,6 milióna krát od 12. júna 2019.

Guga je tiež jedným z tvorcov YouTube kanála Sous Vide Everything, ktorý bol spustený 20. januára 2017 a dnes má takmer 1,3 milióna odberateľov a viac ako 170 miliónov videní všetkých jeho videí dohromady.

Všetky videá nahrané na tento kanál sú o jedle, či už ide o jeho komentovanie a hodnotenie, varenie alebo servírovanie – dve najsledovanejšie videá na Sous Vide Všetko som MESIAC VARIL Hrudník a toto sa stalo! keďže to bolo od 12. septembra 2019 zhliadnutých viac ako 7,2 milióna krát a TÝŽDEŇ SOM VARIL steak a toto sa stalo! a od 24. júla 2019 si ho pozrelo viac ako päť miliónov krát.

Guga je aktívny aj na niekoľkých sociálnych sieťach a jeho instagramový účet Sous Vide Everything sleduje takmer 130 000 ľudí, pričom naň nahral viac ako 1 000 obrázkov – svoj účet na Twitteri si vytvoril len nedávno v septembri 2020 a je nasledovalo asi 50 ľudí. Jeho facebooková stránka má okolo 20 000 fanúšikov.

Milujte život a vzťahy

Guga je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a so svojimi fanúšikmi nezdieľal podrobnosti o svojej žene a deťoch, mnohí však veria, že je ženatý so svojou ázijskou manželkou a že majú spolu dve deti. ako niektorí z jeho fanúšikov tvrdili, že v pozadí mnohých jeho videí počuli jeho manželku a deti.

Internetom kolujú zvesti, že toto nie je Gugaova prvá manželka a že bol predtým ženatý so svojou stredoškolskou láskou, ale že sa títo dvaja rozviedli po približne šiestich rokoch manželstva a majú spolu dve deti.

Guga nekomentoval žiadne z týchto fám, ale od novembra 2020 sa predpokladá, že je ženatý a má aspoň jedno dieťa.

Záľuby a iné záujmy

Guga je veľkým fanúšikom cestovania a bol po celých Spojených štátoch, ako aj v mnohých európskych krajinách, ako je Maďarsko, Taliansko a Francúzsko.

Bol aj v Číne, Japonsku a Vietname v Ázii a vo viacerých afrických krajinách. Guga väčšinou rád cestuje pretože rád ochutnáva rôzne kuchyne a obľubuje najmä maďarské korenené jedlá, francúzske croissanty a japonské sushi, no stále je jeho obľúbeným jedlom steak.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, ktorého môžete vidieť na niektorých jeho obrázkoch na Instagrame, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú vlci.

Guga je fanúšikom amerického futbalu a jeho obľúbeným tímom je Philadelphia Eagles a pri niekoľkých príležitostiach ich videl hrať naživo. Rád tiež sleduje hokej a bejzbal a jeho obľúbené tímy sú Tampa Bay Lightning a Los Angeles Dodgers.

Vek, výška a čistý majetok

Predpokladá sa, že Guga má okolo 50 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 95 kg.

Od novembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 900 000 dolárov.