• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Grey Damon (Stanica 19)? Telo, manželka, čistá hodnota

Kto je Grey Damon (Stanica 19)? Telo, manželka, čistá hodnota

ObsahKto je Grey Damon?

Grey Damon sa narodil 24. septembra 1987 v Bloomingtone, Indiana, USA, a je to herec, ktorý sa preslávil najmä rolou v spin-offe Grey’s Anatomy Station 19, v ktorej hrá postavu Jacka Gibsona. Medzi ďalšie významné projekty, na ktorých pracoval, patria Aquarius, Friday Night Lights a The Nine Lives of Chloe King.

Bohatstvo Gray Damona

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Gray Damona odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil úspešnou kariérou v zábavnom priemysle od roku 2009 a objavil sa v mnohých filmoch a televíznych projektoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mačacia osoba

Príspevok zdieľaný používateľom ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔊𝔯𝔢𝔶 (@greydamon) 30. novembra 2019 o 1:02 PST

Raný život a začiatky kariéry

Zatiaľ čo sa Damon narodil v Bloomingtone, jeho rodina sa neskôr presťahovala do Boulderu v Colorade, kde strávil väčšinu svojej mladosti. Už v mladom veku prejavoval silné sklony k atletickým aktivitám a na strednej škole sa venoval niekoľkým športom, najmä rugby a futbalu.

Ako roky plynuli, našiel v sebe vášeň pre umenie a scénické umenie. Miloval kreslenie a tiež začal navštevovať Denver Center for the Performing Arts (DCPA), ktorý je známy tým, že v priebehu jedného roka organizuje množstvo inscenácií, najmä v rámci Denver Performing Arts Complex, ktorý má kapacitu 10 000 ľudí.

Keď sa pripojil k organizácii, objavil hlbokú lásku k herectvu a stal sa súčasťou produkcie Vianočnej koledy. Damon, ktorý chcel pokračovať v práci ako karikaturista alebo herec, sa po ukončení štúdia presťahoval do Los Angeles. Dúfal, že tam nájde príležitosť ako karikaturista, ale keď bolo jasné, že sa mu to nestane, obrátil svoju pozornosť naplno na herectvo.

Vzostup k sláve

V roku 2009 mal Damon svoju prvú menšiu rolu v televízii, objavil sa v televíznom seriáli 90210. Táto príležitosť mu otvorila ďalšie dvere, keďže ho bolo možné vidieť v reláciách ako Lincoln Heights, Greek a True Blood.

V roku 2010 mal svoju prvú významnú úlohu, keď bol obsadený ako Hastings Ruckle pre televízny seriál Friday Night Lights. Prehliadka je založená na rovnomennom filme z roku 2004, adaptácii rovnomennej knihy faktu z roku 1990 od H. G. Bissingera, ktorá rozpráva príbeh stredoškolského futbalového tímu, ktorý prechádza vzostupmi a pádmi pri hľadaní svojich želané víťazstvo vo väčšej fáze. Šou sa zaoberá mnohými problémami okrem futbalu, vrátane drog, rasizmu, americkej kultúry a mnohých ďalších. Ukázalo sa, že je to veľmi úspešné, stalo sa kritickým úspechom a víťazstvom početné ocenenia v priebehu piatich rokov.

Damon bol súčasťou show len jednu sezónu, pretože začal pracovať na ďalšej sérii – Deväť životov Chloe Kingovej. Šou vysielaná na ABC sleduje príbeh titulnej postavy, ktorá zistí, že je potomkom staroegyptského boha. Obdarená schopnosťami musí nájsť spôsob, ako zastaviť blížiacu sa vojnu medzi ľuďmi a jej druhmi. Prehliadka prilákala trochu pozornosti, ale po sezóne bola zrušená.

Pokračovanie v hereckej práci

V roku 2013 bol Gray obsadený v šou Twisted, príbehu dieťaťa, ktoré bolo neprávom obvinené zo zabitia svojej tety. O päť rokov sa vracia do svojho rodného mesta a je obvinený z ďalšej vraždy, a tak berie veci do vlastných rúk a snaží sa očistiť svoje meno.

Gray bol súčasťou show jednu sezónu ako Archie Yates, ale show sa potom skončila.

V tom istom roku si získal výraznú pozornosť, keď sa objavil vo vedľajšej úlohe Logana Lermana vo filme Percy Jackson: Sea of ​​Monsters. Film je posledným dielom série Percy Jackson a je založený na sérii románov, ktoré napísal Rick Riordan. Tento diel pokračoval v príbehu Percyho Jacksona, keď on a jeho spoločníci cestujú hľadať zlaté rúno. Film získal protichodné recenzie široko kritizovaný vzhľadom na to, ako ďaleko sa vzďaľoval od zdrojového materiálu.

Cesta na stanicu 19

V roku 2015 bol Damon obsadený do televíznej show Aquarius, ktorá sa vysielala na NBC dve sezóny, a sleduje príbeh detektíva LAPD, ktorý vyšetruje možné spojenie s prípadom nezvestného dievčaťa. Zatiaľ čo sa show ukázala ako populárna počas svojej prvej sezóny, záujem o ňu čoskoro upadol, čo viedlo k jej zrušeniu po dvoch sezónach.

Medzitým bol obsadenie ako postava DC Sam Scudder – tiež známy ako Mirror Master – pre sériu CW The Flash, ktorá je založená na postave DC s rovnakým názvom. Postavu stvárnil v dvoch epizódach a potom pracoval na filme The Possession of Hannah Grace.

NUP_172339_0487.jpg VODNÁR — 207. epizóda 'Piggies' — Na obrázku: Grey Damon ako Brian Shafe — (Foto: Ron Batzdorff/NBC)

pridané Ulica 13 na Pondelok 10. októbra 2016

Jedným z jeho najnovších projektov je televízny seriál Station 19, ktorý je druhým vedľajším produktom Grey’s Anatomy po Private Practice, ktorý sleduje životy ľudí pracujúcich v Seattle Fire Station 19.

V šou hrá po boku Jainy Lee Ortiz, Jasona Georgea a Barretta Dossa. Film má za sebou už tri sezóny a jeho popularita sa vďaka jeho výkonu dostala vysoko. Hosťoval aj v epizóde Grey's Anatomy, kde hral vášnivého a nebojácneho charakter , kedysi jeden zo spolupôsobiacich kapitánov stanice 19.

Zatiaľ čo jeho hlavnou prácou je televízia, nepáči sa mu, že má niečo spoločné s televíznou reality show, a priznal, že sa naďalej zaujíma o divadlo.

Osobný život

Je známe, že Damon je vo vzťahu s herečkou Alice Greczyn, ktorá je známa svojou prácou v rôznych filmoch na konci roku 2000, vrátane The Dukes of Hazzard, Sex Drive a House of Fears. Často podporuje úsilie svojej priateľky, ako je vidieť v mnohých jeho príspevkoch na sociálnych sieťach. Pár vlastní tri mainské mývalí mačky.