• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Gregory Kasyan? Vek, výška, priateľka, čistá hodnota

Kto je Gregory Kasyan? Vek, výška, priateľka, čistá hodnota

ObsahGregory Kasyan Wiki Bio

Gregory Kasyan sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA 26. júna 2001 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. On je herec ktorý získal uznanie po stvárnení Eliho Cardashyana v 10 epizódach akčného dobrodružného komediálneho seriálu Daybreak z roku 2019, ktorý vytvorili Aron Eli Coleite a Brad Peyton a v ktorom si zahrali Colin Ford, Alyvia Alyn Lind a Sophie Simnett. Príbeh sleduje tínedžera Josha, ktorý po apokalypse hľadá svoju priateľku, ku ktorému sa pridávajú jeho priatelia Angelica a Wesley (jeho bývalý tyran). Séria bola nominovaná na tri ceny.

Detstvo a vzdelanie

Gregoryho vychovávali spolu so svojimi súrodencami v Los Angeles jeho otec, ktorý je divadelným hercom, a matka, ktorá pracuje ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Gregom Kasyanom (@gregkasyan)

Mal osem rokov, keď sa začal zaujímať o herectvo a svoje schopnosti začal precvičovať v miestnom divadle. Gregory začal svoju hereckú kariéru vo veku deviatich rokov, keď sa objavil v epizódach The Break-Up a The Bee. z komediálneho seriálu Stred , v ktorom si zahrali Patricia Heaton, Neil Flynn a Charlie McDermott a je o dysfunkčnej rodine žijúcej v Orson v Indiane. Gregory sa zameral hlavne na herectvo a väčšinu svojho voľného času trávil zlepšovaním svojich zručností a po zápise na miestnu strednú školu v Los Angeles v roku 2015 sa Gregory stal fyzicky aktívnym, keď začal hrať futbal a futbal.

Po imatrikulácii v roku 2019 sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Gregory debutoval vo filme v roku 2011, keď bol obsadený do úlohy Evana v krátkej komédii Shape, ktorú napísala a režírovala Vanessa Parise a v ktorej si zahrali Jillian Bach, Amanda Detmer a Olivia Hochman.

V roku 2015 stvárnil Mikea Jr. v rodinnej komédii Miss India America, ktorú napísal a režíroval Ravi Kapoor a v ktorej si zahrali Tiya Sircar, Hannah Simone a Kosha Patel – príbeh sleduje Lily Prasad, ako súťaží o titul Miss India America. získal tri ceny, pričom na jednu ďalšiu bol nominovaný. Nasledujúci rok Gregory stvárnil Sashu v akčnom kriminálnom mysterióznom filme The Persian Connection, ktorý napísal a režíroval Daniel Grove. a ktorý sleduje iránskeho gangstra, ktorý musí nájsť drogy svojho šéfa po tom, čo bol obvinený z ich krádeže.

Gregory sa potom objavil bez uznania ako Efraim v kriticky uznávanej životopisnej kriminálnej komédii War Dogs, v ktorej hrali Jonah Hill, Miler Teller a Steven Lantz, a je o dvoch mužoch, ktorí uzavreli zmluvu s Pentagonom na 300 miliónov dolárov na vyzbrojenie amerických spojeneckých síl. Afganistan – film bol nominovaný na tri ceny vrátane jedného Zlatého glóbusu. V roku 2017 hral Sammyho v romantickej akčnej dráme Badsville, ktorá sleduje vodcu gangu, ktorý sa zamiluje, a za svoj výkon bol Gregory nominovaný na filmovú cenu Maverick za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe: celovečerný film.

Gregoryho posledná rola vo filme bola v životopisná dráma Quest: The Truth Always Rises z roku 2017 , ktorý napísal a režíroval Santiago Rizzo a v ktorom si zahrali Lou Diamond Phillips, LaKeith Stanfield a Betsy Brandt – je to skutočný milostný príbeh o tom, ako súcit a empatia môžu človeka nasmerovať na správnu cestu. Film získal osem ocenení a bol nominovaný na tri ďalšie, zatiaľ čo Gregory získal cenu Seymoura Cassela za vynikajúci herecký výkon a cenu divákov za obľúbeného herca.

Úlohy v televíznych seriáloch

Hral Jamesa Slatera v roku 2012 v epizóde Ohuna akčnej kriminálnej drámy Hawaii Five-0 s Alexom O'Loughlinom, Scottom Caanom a Taylorom Wilym v hlavnej úlohe, ktorá je o Stevovi McGarrettovi, ktorý vyšetruje smrť svojho otca s pracovnou skupinou Five- 0 – séria získala 18 ocenení a bola nominovaná na 23 ďalších, zatiaľ čo Gregory bol nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepší výkon v televíznom seriáli – hosťujúci mladý herec 11.-13.

Potom hral Samiho v epizóde Stolen Valor mysterióznej kriminálnej drámy NCIS: New Orleans a Young Harry v dvoch epizódach kritikou oceňovaná kriminálna dráma Bosch , ktorý vytvoril Eric Ellis Overmyer a v ktorom si zahrali Titus Welliver, Jamie Hector a Amy Aquino – je o detektívovi z oddelenia vrážd z losangeleskej polície, ktorý je súdený za zabitie sériového vraha pri pokuse dolapiť vraha 13-ročného chlapca. Séria získala sedem ocenení a bola nominovaná na 10 ďalších, vrátane jednej Primetime Emmy.

V roku 2017 Gregory hral Asima Bayouda v epizóde It’s All Personal z akčnej thrillerovej drámy The Brave, zatiaľ čo jeho najnovšia rola v televíznom seriáli bola v epizóde Show Boat z komédie The Kids Are Alright, v ktorej hral Gino.

Milovať život a priateľku

Gregory je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o jeho milostný život, a nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, a kvôli tomu a skutočnosti, že ho nevideli tráviť čas so žiadnymi dievčatami, kolujú klebety internet, že Gregory môže byť gay, ale nie je pripravený vyjsť zo skrine – dvaja jeho „fanúšikovia“ dokonca tvrdili, že ho videli byť príliš blízko k mužskému priateľovi v gay klube v Los Angeles, ale toto nie je nebolo potvrdené.

Sú aj takí, ktorí veria, že Gregory má dlhodobý vzťah so svojou stredoškolskou láskou, ktorú údajne drží mimo pozornosti médií a s ktorou je už takmer tri roky.

Keďže Gregory nekomentoval fámy týkajúce sa jeho sexuality a vzťahu, od novembra 2020 je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Je fyzicky veľmi aktívny, pretože pre jeho hereckú kariéru je dôležité udržiavať sa vo forme – Gregory má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pričom často hrá basketbal so svojimi priateľmi – rád sleduje National Basketball Association (NBA) a fandí Los Angeles Lakers. Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože Gregory sa rád opaľuje, pláva v oceáne a hrá plážový futbal a vo všeobecnosti nemá rád zimu a chlad.

Je milovníkom zvierat, no nemá domáceho miláčika, pretože mu chýba čas na to, aby sa mu venoval.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Russell Crowe, Robert Downey Jr. a Natalie Portman, a niekoľko z jeho obľúbených filmov je Gladiátor, Dobrý rok a Ironman – rád si pozrie aj komediálne seriály ako Rick. & Morty (animovaný), That '70s Show and Friends.

Vek, výška a čistý majetok

Gregory má 19 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 110 libier (50 kg).

Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 200 000 dolárov.