• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je Fuslie? Vek, Výška, Etnická príslušnosť, Tehotná, Priateľ, Wiki

Kto je Fuslie? Vek, Výška, Etnická príslušnosť, Tehotná, Priateľ, Wiki

Fuslie – vlastným menom Leslie Fu – je americký hráč a spevák, narodený v znamení zverokruhu Strelec 27. novembra 1992 v USA. Je známa tým, že je úspešnou streamerkou Twitch a tvorkyňou obsahu na YouTube.

ObsahRaný život a etnicita

Aj keď sa o Fuslieho rodine veľa nevie, potvrdilo sa, že je čínskeho pôvodu. Ďalšie podrobnosti o jej detstve a ranom vzdelávaní nie sú známe.

Navštevovala Kalifornskú univerzitu v Irvine (UCI), kde študovala veterinárnu vedu. V roku 2015 – rok pred promóciou – však začala prehodnocovať svoju voľbu povolania, ako jej povedal jeden z jej učiteľov. nebola na to vhodná : „To ma naozaj zasiahlo a to bolo niečo, čo som mal pri sebe, ak mi 20-ročný veterinár hovorí, že by som nemal byť veterinárom, možno by som nemal byť veterinárom. Tak som o tom premýšľal oveľa viac.'

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Leslie (@fuslie)

Pred absolvovaním UCI si dala rok pauzu a stala sa tútorkou, pričom zvažovala iné profesionálne možnosti: „Bola som v programe, v ktorom som pracovala so študentmi, a veľmi ma to bavilo, a tak som jedného dňa išla domov a povedala, že táto cesta je nie pre mňa, idem učiť, takže na poslednú chvíľu, môj posledný štvrťrok na UCI, som prešiel na vyučovanie.“

Kariéra

Skoré kroky

Počas ročného voľna sa Fuslie pokúsila získať viac kreditov, kým nastúpila na postgraduálnu školu, aby sa stala učiteľkou.

Čoskoro však zistila, že viac investovala do videohier ako do svojej profesie, kvôli naliehaniu svojich spolubývajúcich, Billyho, Alexa a Raymonda: „Tí traja chalani mi predstavili League of Legends (LoL) a nevedel som si spomenúť, čas, keď som sa viac bavil s partiou kamarátov ako hrať ligu. A uvedomil som si: ‚Wow, prišiel som o hranie a práve o túto skúsenosť som prichádzal celý svoj život‘. V minulosti som hrala Pokémonov, ale pre online hry som mala najbližšie k Neopets, keď som bola ako dieťa,“ komentovala v rozhovore pre Streamlabs .

Jej náhly záujem o videohry sa však uberal inou cestou, ako navrhol jej priateľ Alex, aby začala svoje herné eskapády streamovať na platforme Twitch.

Hoci Fuslie nebola skúsená hráčka, začala na platforme zdieľať videá pre zábavu: „Keď som začínala, veľmi ma to neznepokojovalo. Pamätám si, že som bol nadšený z toho, že sa našli ľudia, dokonca päť ľudí, ktorým sa páčilo bláznovstvo v LoL so mnou. Pretože keď hovorím o lige so svojimi priateľmi, každý by bol rád, nie, ale online dostanete všetku podporu, ako napríklad, áno, nové poznámky o patchi!‘

Napriek tomu, že rada zdieľala svoje záujmy s ľuďmi na internete, keď začala vytvárať viac obsahu, zistila, že chce, aby ju sledovalo viac ľudí. To ju viedlo k tomu, aby sa zapojila do online hernej komunity, čo Fuslie považuje za kľúčový bod jej rastu ako streamera, pretože začala získavať podporu od ľudí, ktorí ocenili jej videá: „Nezačnite streamovať len tak z ničoho nič a očakávajte aby vás ľudia len sledovali.

Napríklad, prečo ťa bude niekto sledovať? Ak ste súčasťou komunity a zapojili ste sa do nej, možno podobne ako ostatní členovia komunity prídu a povedia: ahoj, zastav sa, sleduj, pretože ťa poznajú z tejto komunity.‘

Aj keď Fuslie odporúča, aby hľadanie ľudí so spoločnými záujmami bolo dôležité pre rast ako streamer, považuje skutočné interakcie za rovnako dôležité v hernej komunite, pretože by to mohlo vytvoriť silné väzby a dokonca aj priateľstvá.

To, čo začalo ako koníček, sa stalo Fuslieho vášňou, dôvod, pre ktorý sa – šesť mesiacov po spustení na Twitchi – rozhodla opustiť magisterský titul, kvôli tlaku, ktorý cítila, keď sa snažila produkovať nový obsah a zároveň sa zaoberala štúdiom. .

Kto ju inšpiruje?

Fuslie prezradila, že jedným z prvých streamerov, ktorých našla počas svojich začiatkov, bol Pokimane, ktorý na ňu zanechal dobrý dojem: „Myslel som si, že jej streamy sú také skvelé. Myslel som si, že má takú úžasnú povahu. Držala sa tak dobre. Pamätám si, že som ňou bol skutočne inšpirovaný.“

Okrem obdivovania iných slávnych streamerov, ako je xChocoBars, Fuslie prezradila, že AnglesKimi bol pre ňu dôležitý aj počas jej ranej kariéry: „Hneď, keď som prvýkrát začal, začala tesne predo mnou. A pamätám si, že pri pohľade na jej profil som povedal: „Wow, ona má všetko pohromade“. Jej panely, presne tak, ako sa drží, všetko.“

Iné hry a YouTube

Okrem LoL hral Fuslie aj hry ako Counter Strike, H1Z1, Detroit a The Last of Us. Nemá žiadny itinerár hier, ktoré má hrať, vyberá si to, čo jej momentálne vyhovuje.

To ju viedlo k tomu, aby sa stala tvorcom rôznorodého obsahu s videorepertoárom, ktorý zahŕňa covery skladieb, a renováciou svojho herného štúdia.

V auguste 2015 zverejnila svoje prvé video YouTube a k dnešnému dňu prilákala na svojej platforme viac ako 200 000 predplatiteľov.

Osobný život

Priateľ

Fuslie je momentálne v romantickom vzťahu s Edisonom Parkom, ktorý je tiež streamerom Twitch. Bol manažérom herného kanála Offline TV, hoci túto pozíciu opustil v roku 2019.

V marci 2019 Fuslie prijal Parkovu ponuku na sobáš počas živého vysielania na svojom kanáli Twitch.

V rozhovore pre Streamlabs priznala, že netušila, že jej priateľ, z ktorého sa stal snúbenec, navrhne: „Hovorili sme o tom ako o vtipe alebo by sme o tom chceli meme na streame. , vieš. V mojom chate to bolo ako, že je čas a kedykoľvek príde zvonenie. Bolo to do značnej miery ako prebiehajúci vtip, ale keď skutočne rád vytiahol prsteň, bol som v šoku. Skutočne, ak sa vrátite ku klipu, skutočne som si myslel, že je to burrito z chipotle. Akoby vytiahol tašku a ja som, pamätám si, myslel som si, že on navrhuje? A potom si pamätám, že som išiel, nie, nie je, to je smiešne.“

Tehotná

Špekulovalo sa, že Fuslie je tehotná, no tieto fámy sa zdajú nepodložené, keďže nepreukázala žiadne náznaky, že by čakala dieťa.

Čistá hodnota

Fuslie má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 100 000 dolárov, čo je do značnej miery výsledkom jej práce ako streamerky Twitch a tvorcu obsahu YouTube.

Fyzický vzhľad

Fuslie má nádherné črty tváre a štíhlu postavu. Jej výška ani aktuálna váha však nie sú známe.

Zaujímavosti

Jej prvou skúsenosťou so strieľačkami bol Counter-Strike.

Fuslieho návrhy a tovar nájdete v Metavlákna .

Povedala, že posteľ je ten najzvláštnejší darček, aký kedy od fanúšika dostala.

Cestovanie je jednou z obľúbených činností: „Milujem, milujem, milujem cestovanie. Myslím, že to je niečo, čo som si uvedomil, keď som tento rok toľko cestoval. Berlín, Kórea, Vegas, proste všade. Chcem vidieť stále viac a viac sveta. Takže keď nestreamujem, rád si plánujem výlet alebo hľadám miesta na svete.“

Veľmi si užíva stretnutia fanúšikov a herné konvencie: „Je to neuveriteľné, je to neskutočná vec, keď ľudia vyskočia z obrazovky svojho počítača a povedia svoje meno a ja si poviem: „Preboha, videl som ťa vo svojom chatujte každý deň po dobu jedného roka a teraz ste tu v tele.'