Kto je Frank Isola? Vek, manželka, čistá hodnota – životopis

ObsahKto je Frank Isola? Wiki Bio

Frank Isola sa narodil v Marylande v USA 29. augusta 1966 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je novinárom a športovým spisovateľom, najlepšie známym tým, že pracoval pre New York Daily News a v rokoch 1996 až 2018 pre nich pokrýval National Basketball Association (NBA).

Raný život a vzdelanie

Frank bol vychovávaný ako jedináčik v rodine strednej triedy – jeho otec bol novinár, zatiaľ čo jeho matka bola v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Verili by ste tomu, keby som vám povedal, že som to bol ja, keď som mal 23 rokov a hral som na gitare v Kolumbii? Nie, môj život nikdy nebol taký dobrý.

Príspevok zdieľaný používateľom Frank Isola (@thefrankisola) 19. februára 2020 o 18:14 PST

O prácu svojho otca sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku a tiež sa veľmi zaujímal o šport, ako je futbal a futbal. Navštevoval miestnu strednú školu v Marylande, kde pre zábavu začal podávať správy o stredoškolskom futbalovom tíme. Po imatrikulácii sa zapísal na University of Maryland, College Park, kde hral futbal za univerzitný tím. Po skončení školy začal pracovať ako novinár, pričom športoval len občas s kamarátmi a kolegami z práce.

Kariéra športového spisovateľa

Frank začal pracovať pre New York Daily News v roku 1996 vo veku 30 rokov a začal pokrývať New York Knicks basketbalový klub súťažiaci v lige NBA následne pracoval na rovnakej práci 22 rokov, kým ho v roku 2018 vyhodili. Počas tejto doby sa stal najnenávidenejším mužom v Madison Square Garden, pretože Knicks nikomu nedovolili robiť rozhovory s hráčmi alebo trénermi. -on-one, a Frank mal s tým problémy, pretože chcel podrobne pokryť svoj obľúbený tím. Ako to vysvetlil Frank 'Asistenti trénera, niekedy sa na vás boja čo i len pozrieť, je to tá najbizarnejšia pracovná atmosféra.'

Povedal, ako si ľudia v Madison Square Garden mysleli, že ste buď s nimi, alebo proti nim, a keďže Frank kryl mnohé z ich strát a obvinil tím, že nevenuje dostatočnú pozornosť svojim zraneným hráčom, začal ho celý tím nenávidieť a ich fanúšikov.

Po prepustení v roku 2018 sa začal objavovať vo vysielaniach basketbalových zápasov Brooklyn Nets vysielaných na YES Network, pričom ho možno vidieť aj v relácii ESPN s názvom Okolo Hornu .

Frank tiež hosťoval v SportsNet New York a Pardon the Interruption, zatiaľ čo v súčasnosti pracuje ako moderátor šou The Starting Lineup, ktorá sa vysiela na rádiu SiriusXM NBA. Dňa 1. októbra 2018 bolo oznámené, že Frank začne pracovať ako hlavný spisovateľ na webovej stránke športovej žurnalistiky založenej na predplatnom The Athletic.

Frank počas svojej kariéry vyhral niekoľko ocenení, napríklad cenu za športové písanie APSE v roku 1998, dve ceny New York Emmy Awards v rokoch 2009 a 2010 a v roku 2015 bol zvolený za New York Sportswriter of the Year.

Frank Isola

Milujte život a manželku

Frank sa so svojou ruskou manželkou Tonjou stretol počas štúdia na vysokej škole, no začali spolu chodiť až po takmer roku kamarátstva. Vzali sa v roku 1989 a Tonja porodila ich prvé dieťa, v roku 2000 syna Liama, ktorý v súčasnosti navštevuje Northwestern University v Evanstone, Illinois.

O rok neskôr porodila ich dcéru menom Gabrielle, ktorá v súčasnosti navštevuje Villanova University, súkromnú katolícku výskumnú univerzitu v Radnor Township v Pensylvánii. Gabrielle sa venuje futbalu a momentálne hrá za Villanova Wildcats.

Okolo Frankovho manželského života neboli žiadne klebety ani kontroverzie. Hovorí sa, že jeho dcéra Gabrielle je momentálne vo vzťahu s chlapcom, s ktorým sa zoznámila na vysokej škole, a že obaja sa už zasnúbili – hovorí sa, že Frank nesúhlasil so zasnúbením tak skoro v živote, ale snaží sa to prijať ako chce ostať v dobrých vzťahoch s dcérou.

Jeho syn Liam má už vyše roka vzťah s priateľkou.

Frank Isola rozpráva úžasný príbeh o čase, keď prvýkrát stretol 13-ročného Stephona Marburyho http://bit.ly/1jsPSy3

pridané SneakerMob na Piatok 16. októbra 2015

Záľuby a iné záujmy

Frank je veľkým fanúšikom športu a najradšej sleduje basketbal, futbal a futbal, pričom už žiadny nehrá. Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy so svojou manželkou a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Robert De Niro, Matt Damon a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Lovec jeleňov, Chyť ma, ak Môžete a Lara Croft: Tomb Raider.

Frank cestoval po celých Spojených štátoch, aby sa zúčastnil zápasov Nickových, a so svojou manželkou bol aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Švajčiarsko, Španielsko a Portugalsko. Rád ochutnáva rôzne kuchyne – najradšej má taliansku. Frank je veľkým milovníkom zvierat, pričom jeho obľúbené sú psy, no jeho manželka má najradšej mačky, čo vedie k tomu, že si adoptujú mladého psa a mačku, ktorí potom vyrastali spolu.

Vzhľad a čistý majetok

Frank má 53 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži okolo 62 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.