Kto je Emily Rinaudo? Vek, výška, priateľ, rodina – Wiki

ObsahKto je Emily Rinaudo?

Emily Rinaudo sa narodila 22. januára 1996 v znamení Vodnára v Chesapeake vo Virgínii v USA a je to 24-ročná modelka bikín a spodnej bielizne a fenomén sociálnych médií, ktorý sa preslávil zverejňovaním provokatívnych fotografií na svojom oficiálnom účte na Instagrame, na ktorom má takmer 80 000 sledovateľov. Vedie aj svoj oficiálny účet na Twitteri, na ktorom má viac ako 85 000 sledovateľov.

Aká bohatá je teraz? Emily Rinaudo Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 je čistý majetok Emily Rinaudo viac ako 300 000 dolárov získaný z aktívnej modelky, ktorá spolupracovala s rôznymi módnymi značkami.

https://www.instagram.com/p/B-IIqOTldrl/

Okrem toho vytvára sponzorované príspevky a zdieľa ich na svojich oficiálnych účtoch sociálnych médií, čím tiež zvyšuje svoje bohatstvo.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Emily Rinaudo strávila svoje rané roky v Chesapeake, kde bola vychovaná v chudobnej rodine svojimi rodičmi, no informácie o ich menách a profesiách zatiaľ neboli zverejnené. Je však známe, že má dvoch bratov, z ktorých jeden je slávny hráč a streamer Twitch Matthew ‚Mizkif‘ Rinaudo. Jej národnosť je americká a patrí k belošskej etnickej skupine.

Navštevovala Currituck County High v Barco v Severnej Karolíne, z ktorej maturovala v roku 2014.

Hviezda sociálnych médií

Emily Rinaudo sa vždy zaujímala o modeling a s rozmachom sociálnych sietí využila príležitosť stať sa populárnou. Preto si vytvorila svoj oficiálny účet na sociálnej sieti Instagram na zdieľanie fotografií a videí, ktorú vlastní Facebook a ktorá bola spustená v roku 2010. Je to jedna z najpopulárnejších služieb sociálnych médií na svete.

V marci 2017 začala Emily dennodenne zdieľať svoje fotografie a predvádzať svoje dokonale vytvarované telo, čím sa snažila zabezpečiť si prácu v módnom priemysle.

Modelovacie príležitosti

Za chvíľu sa jej život úplne zmenil, pretože vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu získala značný počet priaznivcov. Jej popularita jej priniesla množstvo príležitostí, ako napríklad prácu modelky bikín a spodnej bielizne na Instagrame a vytváranie sponzorovaných príspevkov pre rôzne značky a spoločnosti. Pred jej zrušením si nazhromaždila viac ako 250 000 sledovateľov.

Emily sa navyše zúčastnila modelingovej súťaže o Maxim’s Finest a bola finalistkou v južnej skupine. Bola tiež členkou online komunity Arsenic, ktorá je známa spoluprácou medzi modelkami na Instagrame.

Náhle zmiznutie a návrat

Na vrchole Emilyinej kariéry bol jej oficiálny účet na Instagrame nečakane vypnutý. Mnoho ľudí verilo, že to bolo zakázané kvôli jej provokatívnym fotografiám, a to nebolo v súlade s politikou Instagramu.

png

Emily sa však nevzdala svojej kariéry a spustila svoj druhý účet na Instagrame pod užívateľským menom ‘ emjayrinaudo_ “ a pokračoval v uverejňovaní provokatívneho obsahu. Pod užívateľským menom spustila aj svoj oficiálny účet na Twitteri ‘@emjayrinaudo_ '. Emily má aj svoj súkromný profil na Facebooku. Najnovšie začala vytvárať obsah pre dospelých, ako sú videá a fotografie, a predávať ich tým, ktorí si za to platia Iba fanúšikovia služby.

Kanál YouTube s vlastným názvom

Emily príležitostne zverejňuje videá aj na svojom oficiálnom kanáli YouTube s vlastným názvom, ktorý bol vytvorený 23. marca 2017 a na ktorom doteraz získala takmer 20 000 odberateľov. Niektoré z najpopulárnejších videí sú Bali Waterfall and Rice Fields, Back on YouTube/GRWM a Bali Villa Shoot and Tour.

Vzhľad a vitálna štatistika

Atraktívna modelka má dlhé blond prefarbené vlasy a modré oči.

Stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži okolo 128 libier (58 kg) a jej vitálne štatistiky sú 33-24-37. Jej veľkosť šiat je 4 (USA) a veľkosť jej topánok 8,5 (USA).

Osobný život

Emily Rinaudo bola romanticky zapletená do vzťahu s hviezdou sociálnych médií a jazdcom BMX Connorom Keatingom, no očividne to netrvalo dlho. Predpokladá sa, že je momentálne slobodná, navyše sa hovorí, že Emily je bisexuálka. Jej súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii. Emily vo svojom voľnom čase rada cvičí, pretože je nadšená fitness. Tiež rada cestuje.

Kontroverzia

V apríli 2017 si Emily získala obrovskú pozornosť, keď sa objavila v jednom z videí svojej najlepšej kamarátky Leny the Plug. Video má názov Nechal som svojho najlepšieho priateľa mať sex so svojím priateľom. v ktorom Lena prezradila, že dovolila svojmu priateľovi Adam22 mať sex s Emily. Lena tiež povedala, že jej to vôbec nevadilo a často sa k nim pridala v trojici a dokonca o tom urobila vlog.