Kto je Ellie Schnitt? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Ellie Schnitt?

Ellianna Kate ‚Ellie Schnitt‘ Schnittman sa narodila v USA 28. júna 1996 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je hviezdou sociálnych médií, blogerkou a moderátorkou podcastov , možno najznámejší vďaka práci pre športový a popkultúrny blog Barstool Sports.

Raný život a vzdelanie

Ellie bola vychovávaná v Chicagu v štáte Illinois ako jediné dieťa jej matkou Laurie, ktorá pracuje v židovskom komunitnom centre. jej otca Rona Schnittmana prevádzkuje svoj vlastný malý podnik.

Ellie vyrastala pri sledovaní filmov a televíznych seriálov, pričom snívala o tom, že sa jedného dňa stane herečkou, a keď navštevovala Glenbrook North High School, začala čítať dievčenské časopisy a uvažovala o tom, že sa stane modelkou. V škole bola fyzicky aktívna, keďže sa venovala rôznym športom, ako je futbal a volejbal, pričom svoje herecké schopnosti precvičovala v školskom dramatickom krúžku a naučila sa hrať na gitare. Po imatrikulácii v roku 2014 sa zapísala na Illinois State University, kde v roku 2018 promovala s titulom Bachelor of Arts v angličtine.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a hostiteľ podcastov

Ellie získala uznanie na internete po tom, čo začala uverejňovať aktualizácie na svojom účte Twitter niekoľkokrát denne – svoj účet spustila vo februári 2012 a dnes ho sleduje viac ako 570 000 ľudí, zatiaľ čo ona sleduje približne 600 ľudí. Aktívna je aj na svojom instagramovom účte, na ktorom má viac ako 200 000 fanúšikov a na ktorý nahrala približne 360 ​​obrázkov, z ktorých väčšinu urobila počas každodenného života.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

byť úprimný…….keby som sa objavil na tvojej párty mal by si ma? chcel by si ma? povedal by si mi, aby som sa išiel posrať alebo ma zaviedol do záhrady? (prosím, komentujte svoju obľúbenú pieseň alebo text z folklóru, pretože som kurva posadnutý, možno to nikdy neprejde, kým o tom nerozmýšľam)

Príspevok zdieľaný používateľom Ellie strih (@ellie_schnitt) 24. júla 2020 o 11:28 PDT

Ellie spustila svoj YouTube kanál Schnitt talk 2. apríla 2019 a vedie ho spolu so svojou producentkou Alannou, pričom sa väčšinou zameriava na nahrávanie videí, v ktorých diskutujú o rôznych témach, ktoré sa väčšinou týkajú ľudí vo veku 20 rokov. V súčasnosti je na odber kanála prihlásených viac ako 14 400 ľudí, čo tiež zahŕňa viac ako jeden milión zhliadnutí všetkých ich videí dohromady. Prvé video, ktoré obe dievčatá nahrali – GRWM: Hot Pink Date-Night Makeup Look | Ellie Schnitt – od 4. apríla 2019 bola zobrazená viac ako 26 000 krát.

Dve z ich dnes najpopulárnejších videí sú Easy Guide To Dirty Talk with Nikki Glaser | Schnitt Talk Podcast | ktorý bol od 12. októbra 2019 zobrazený viac ako 120 000 krát a 5 znamení, že sa hrá | Schnitt Talk Podcast | ktorý bol od jeho nahrania 12. septembra 2019 zhliadnutý viac ako 100 000-krát.

Ellie je dnes najznámejšia vďaka vyššie uvedenému podcastu a pre každú epizódu má hostí, ktorí zvyčajne pokrývajú veci súvisiace so zoznamovaním, napríklad ako zistiť, či sa s vami chlap alebo dievča iba hrajú, či niekto podvádza alebo či myslia to vážne s vami do konca života.

jpeg

V júli 2018 bola Ellie pozvaná do práce pre blog Barstool Sports ktorý vytvoril David Portnoy v roku 2003 a ktorý má dnes svoje sídlo v New Yorku. Dvaja hlavní investori blogu sú prevádzkovateľ kasín a pretekárskych dráh Penn National Gaming, Nc. a spoločnosť The Chermin Group. Spoločnosť Barstool Sports je známa tým, že sa venuje charitatívnej činnosti a po bombových útokoch na Bostonský maratón sa na jej webovej stránke vyzbieralo približne 240 000 dolárov a v apríli 2017 približne 50 000 dolárov pre nadáciu Justina J. Watta. V júni 2018 bolo darovaných 150 000 dolárov rodine policajta, ktorý zomrel v službe, a v októbri 2019 bolo 20 000 dolárov venovaných Panhelénskemu tanečnému maratónu organizovanému v štáte Penn.

Milovať život a priateľa

Ellie si podrobnosti o svojom milostnom živote necháva pre seba, no verí sa, že tajomného muža vída od novembra 2019, keď ich na večierku zoznámil spoločný priateľ. Dňa 20. marca 2020 Ellie tweetovala o aké je skvelé mať počas karantény priateľa, pretože obaja sa nudia a on sa jej môže venovať, kedykoľvek to potrebuje, pričom si navyše nemusí holiť nohy! Tweet je jedným z najpopulárnejších na jej účte na Twitteri a hoci sa jej mnohí fanúšikovia pýtali na Twitteri aj Instagrame na jej priateľa, podarilo sa jej utajiť podrobnosti o svojom priateľovi a ich vzťahu.

Podľa niektorých fám, ktoré sa šíria internetom, bola Ellie v dlhodobom vzťahu so svojím miláčikom z vysokej školy a po promócii v roku 2018 sa obaja rozišli, pretože nechceli pracovať na vzťahu na diaľku.

Záľuby a iné záujmy

Ellie rada trávi svoj voľný čas pri vode, či už je to oceán, jazero alebo rieka. Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože rada chytá vlny a opaľuje sa na pláži, pričom rada hrá aj plážový futbal a volejbal. Je milovníčkou zvierat , ale nemá domáceho miláčika, pretože ako uviedla, nemá čas sa oňho náležite starať. Rada cestuje a bola vo viacerých štátoch USA ako Kalifornia, Arizona či Texas a mala možnosť dovolenkovať aj v Taliansku v Európe.

Ellie je veľkou fanúšičkou basketbalu a jej obľúbený tím je Los Angeles Lakers a zúčastnila sa mnohých ich zápasov.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Will Smith a Angelina Jolie, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú I Am Legend, I, Robot a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life. Tiež rada sleduje animované filmy, pričom jej najobľúbenejším je The Iron Giant.

čistý majetok Ellie

čistý majetok Ellie sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov od júna 2020. Jej farba vlasov je blond, jej oči sú modré a jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m). Ellie má 23 rokov.