• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Elizabeth Ludlow? Vek, výška, manžel, čistá hodnota

Kto je Elizabeth Ludlow? Vek, výška, manžel, čistá hodnota

ObsahKto je Elizabeth Ludlow?

Elizabeth Faith Ludlow sa narodila 5. júna 1989 v Spojených štátoch amerických a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli The Walking Dead, v ktorom v rokoch 2016 až 2018 stvárňovala postavu Arata. ďalšie filmy a televízne projekty počas jej kariéry, ako napríklad Guardians of the Galaxy Vol. 2.

Čistá hodnota Elizabeth Ludlow

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Elizabeth Ludlow odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešná kariéra v hereckej profesii od roku 2013.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vízia 2020...bez obzerania sa späť.

Príspevok zdieľaný používateľom Elizabeth Faith Ludlow (@elizabethfaithludlow) 7. januára 2020 o 11:59 PST

Má za sebou niekoľko veľkých kasových trhákov, ktoré jej pomohli vybudovať si reputáciu a tým aj bohatstvo.

Začiatky kariéry

O Elizabethinej mladosti sa vie len veľmi málo, okrem toho, že od mladého veku túžila po kariére profesionálneho herectva. Hneď ako dokončila štúdium, začala sa venovať profesionálnemu úsiliu, pričom jej prvé vystúpenie bolo v seriáli The Vampire Diaries v roku 2013.

Prehliadka je adaptáciou románovej série z toho istého, ktorú napísal LJ Smith a bola veľmi populárna počas väčšiny svojho vysielania na CW. Sleduje príbeh dospievajúceho dievčaťa, ktoré sa zamiluje do upíra, čo ju zavedie do sveta nadprirodzena.

Zatiaľ čo šou bola úspešná počas väčšiny svojho trvania, bolo zrejmé, že šou sa blíži ku koncu po odchode Niny Dobrev, ktorá v šou hrala ženskú protagonistku. Elizabeth bola súčasťou jeho šiestej sezóny, len pár rokov predtým, ako bola show zrušená. Jej dynamiku to však nevykoľajilo, keďže v nasledujúcich rokoch získala viac príležitostí.

Pokračovanie v hereckej práci

V roku 2014 bol Ludlow obsadený v televíznom seriáli Resurrection, ktorý je založený na románe, tentoraz The Returned Jasona Motta, ktorý vyšiel minulý rok. Predstavenie sleduje príbeh mesta, v ktorom sa jeho predchádzajúci obyvatelia začínajú prebúdzať k životu.

Šou bola koprodukovaná Bradom Pittom a hoci mala veľký potenciál, rýchlo klesajúca sledovanosť ju po dvoch sezónach zrušila – Elizabeth bola súčasťou šou iba jednu sezónu.

Nasledujúci rok hosťovala v Powers a potom bola obsadená do Mr. Right.

Vo filme si zahrali Anna Kendrick a Tim Roth, rozprávajúci príbeh mladej ženy, ktorá zistí, že jej nový priateľ predtým pracoval ako profesionálny nájomný vrah. Film získal protichodné recenzie a bol spôsobený hlavne popularitou Kendricka. Potom bola Elizabeth obsadená do svojej ďalšej opakujúcej sa úlohy, stvárnenia Mony vo filme Satisfaction.

Séria je o manželskom páre – po tom, čo muž zistí, že ho jeho žena podvádza s mužským sprievodom, sa sám tajne stane sprievodom a zistí, že stále chce obnoviť svoj vzťah so svojou ženou. Prehliadka bola zrušená po dvoch sezónach.

Chodiaci mŕtvy

V roku 2016 bola Elizabeth obsadená do jedného z bývalých obľúbených televíznych seriálov Chodiaci mŕtvy . Na základe rovnomennej komiksovej série, ktorú napísal Robert Kirkman, rozpráva príbeh o postapokalyptickom svete, v ktorom väčšinu civilizácie ovládli zombie. Prehliadka rozprávala príbeh Ricka Grimesa a skupiny tých, ktorí prežili až do deviatej sezóny, pričom Rickov herec Andrew Lincoln sa rozhodol opustiť show, aby mohol tráviť viac času so svojou rodinou.

Počas svojich prvých rokov bola The Walking Dead jednou z najsledovanejších relácií v televízii a každý rok neustále lámala rekordy.

Pomohlo to mnohým členom obsadenia zvýšiť popularitu, vrátane Ricka Grimesa, Chandlera Riggsa, Stevena Yeuna a Danai Gurira. Dokonca to pomohlo oživiť kariéru Normana Reedusa. Prehliadka však odvtedy zažila a pokles po tom, čo mnohí opisujú ako neinšpirované dejové línie a úmrtia postáv, o ktorých sa mnohí domnievajú, že boli skôr pre šokovú hodnotu ako pre vývoj príbehu. Aj keď séria nemá v pláne čoskoro skončiť, už nemá rovnaké publikum, aké mala kedysi.

Elizabeth bola súčasťou predstavenia počas vojny so skupinou Saviors.

Nedávne projekty

V posledných rokoch našiel Ludlow viac práce v bežných filmových projektoch. V roku 2017 sa objavila v Guardians of the Galaxy Vol. 2 hrá Easik Mother, ktorý je pokračovaním Guardians of the Galaxy z roku 2014, kde sa väčšina jeho hercov vracia, aby pokračovali v príbehu. Hrali v ňom Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Bradley Cooper a mnoho ďalších veľkých mien a skúmali viac o pôvode minulosti Petra Quilla. Film bol veľmi úspešný , ktorý sa stal jedným z najlepšie zarábajúcich filmov roka.

V roku 2019 bola obsadená do filmu Godzilla: King of the Monsters, kde stvárnila postavu poručíka Lauren Griffin, film je pokračovaním filmu Godzilla z roku 2014 s Millie Bobby Brown a Kyle Chandlerom v hlavných úlohách. Očakáva sa, že šou bude pokračovať v trilógii, pretože získala veľa chvály za svoje vizuálne efekty, ako aj za kinematografiu. Dostal však kritiku za svoje postavy, tempo a dej. Film nezarobil v pokladniach, ako sa očakávalo, aj keď sa volalo pokračovanie Godzilla vs. Kong stále sa očakáva, že bude vydaný niekedy v roku 2021.

Osobný život

Elizabeth sa identifikuje ako súčasť komunity LGBT, ako je vidieť na jej profiloch na sociálnych sieťach.

Príležitostne zverejnila fotky so svojou priateľkou, keďže sa spolu zúčastňujú verejných podujatí a vlastnia aj mačku. V posledných mesiacoch bola oveľa aktívnejšia online a väčšina sveta bola v karanténe kvôli pandémii koronavírusu. Hovorila o tom, ako sa jej otec, lekár na dôchodku, musel vrátiť do práce kvôli nedostatku personálu potrebného na liečbu mnohých ľudí postihnutých vírusom. Nedávno sa tiež vyjadrila ako súčasť Black Lives Matter pohyb , hovorí o svojich skúsenostiach z dospievania. Obviňuje hlavne veľa staršej generácie z toho, že učia mladšie deti, že medzi bielymi a čiernymi má byť rozdiel, čo je prax, ktorá prispela k prebiehajúcemu cyklu rasovej nenávisti v USA.