Kto je Dolly Castro? Nevyslovená pravda nikaragujského modelu

ObsahKto je Dolly Castro, nikaragujská modelka? Wiki Bio

Dolly Castro sa narodila v Manague v Nikarague 14. júla 1984 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má nikaragujské občianstvo. Je populárnou modelkou, ktorá je známa najmä vďaka instagramovému účtu a objavila sa na titulných stránkach viacerých magazínov.

Raný život a vzdelanie

Dolly vyrastala v rodine, ktorá mala problémy s peniazmi, keď vyrastala, a to je väčšinou dôvod, prečo Dollyini rodičia chceli, aby absolvovala vysokú školu. Chcela sa stať kuchárkou, zatiaľ čo jej rodičia chceli, aby sa stala právničkou, a tak splnila želanie svojich rodičov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Korzetové šaty sú moje obľúbené Love this one od @hotmiamistyles

Príspevok zdieľaný používateľom Dolly Castro-Chavez (@missdollycastro) 8. februára 2020 o 18:24 PST

Navštevovala strednú školu v Nikarague, kde bola fyzicky aktívna bežecká dráha, hrala volejbal a súťažila na bežeckých pretekoch. Začala sa tiež mimoriadne starať o svoju postavu a svoj vzhľad a po imatrikulácii sa zapísala na právnickú fakultu Christian University v Manague a začala niekoľkokrát týždenne chodiť do posilňovne. V roku 2006 ukončila bakalársky titul, ale potom sa rozhodla zamerať na svoju kariéru modelky a nie na prácu v oblasti práva.

Kariéra ako modelka

Jej rodičia boli spokojní a umožnili jej presťahovať sa do Miami na Floridu v USA, aby nasledovali svoje sny stať sa modelkou. Začala posielaním obrázkov do modelingových agentúr, pričom viaceré z nich ju kontaktovali a ponúkli jej prácu. Po chvíli modelingu jej priateľ poradil, aby si vytvorila účty na niekoľkých sociálnych sieťach a okamžite sa stala hviezda na Instagrame a v súčasnosti ju sleduje viac ako 6,2 milióna ľudí. Dolly je väčšinou vďačná Bohu za svoj úspech v rozhovore „Získal som slávu a peniaze vďaka Bohu a sociálnym sieťam.

jpeg

Pre mňa je dôležité, aby moji sledovatelia vedeli, čo celý čas robím.“ V priebehu rokov sa objavuje na titulných stránkach populárnych časopisov, z ktorých niektoré sú Cover Shock, Good Life a Bombom Nitido Telemundo. .

Aby sa Dolly udržala vo forme, dnes trénuje takmer každý deň v týždni, pričom sa väčšinou zameriava na prácu na nohách a bruchu, čo sa jej na sebe páči najviac. Radí ženám, aby okrem iných cvikov robili drepy s činkami s vysokými opakovaniami, krížové kľuky a bočné zdvihy, ak chcú vyzerať tak dobre ako ona.

Tiež uvádza, že je veľmi dôležité držať sa prísnej diéty, pretože váš dobrý vzhľad je z 30 percent cvičením a 70 percentami výživy. Jej rada je, aby ste na raňajky zjedli nízkosacharidové bielkovinové francúzske toasty s kúskom masla.

Dolly je tiež podnikateľka, pretože založila vlastnú spoločnosť Bars and Branches Fitness Appeal Company a je jej generálnou riaditeľkou (CEO). Skúšala aj beh a kanál YouTube ktorý spustila 22. júla 2012, no zdá sa, že od tohto nápadu upustila, pretože najnovšie video nahrané na kanál bolo asi pred dvoma rokmi.

Včera večer ste mali úžasný čas na udalosti @abyssbyabby! Ďakujem @abby.kheir za skvelý čas. nasledujte tohto úžasného návrhára, moje šaty sú samozrejme od #AbyssbyAbby

pridané Dolly Castro na Streda 22. januára 2020

V roku 2016 sa objavila v jedinom krátkom videu s názvom Dolly Castro: Modelka fitness .

Milovať život a priateľov

Dolly bola vo vzťahu so svojou láskou z vysokej školy niekoľko rokov a krátko po ukončení štúdia sa im narodila dcéra Karen. Otec Dolly a Karen sa však následne rozišli a nechali Dolly, aby sa o svoju dcéru starala sama.

V roku 2018 sa Dolly vydala za Samiera Chaveza – títo dvaja sú údajne spolu už niekoľko rokov a povráva sa, že tento muž je aj biologickým otcom Karen. O jej manželovi sa hovorí, že je majiteľom viac ako 16 podnikov.

Záľuby a iné záujmy

Vo svojom voľnom čase Dolly rada pozerá filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Ryan Gosling a Angelina Jolie, zatiaľ čo ďalšie jej obľúbené filmy sú Deadpool a Lara Croft: Tomb Raider. Dve z jej obľúbených záľub sú cestovanie a nakupovanie – pracovala po celých USA a pracovala ako modelka, pričom navštívila aj niekoľko európskych miest ako Londýn a Paríž, kde podpísala zmluvu s modelingovými agentúrami v oboch mestách.

Počas cestovania tiež rada ochutnáva rôzne kuchyne a jej dve obľúbené sú čínska a talianska. Jej vysnívanou cestovateľskou destináciou je Ženeva vo Švajčiarsku. Jej obľúbená farba je červená. Rada počúva hudbu, pričom niektoré z jej obľúbených skupín a interpretov sú Frank Sinatra, Nancy Sinatra a Depeche Mode.

Dolly je veľkou milovníčkou zvierat, pričom jej najobľúbenejšie sú mačky.

Je filantropkou, ktorá darovala peniaze charitatívnym organizáciám, ktoré pracujú so znevýhodnenými deťmi, ako aj s tými, ktorí si nemôžu dovoliť základné veci v živote.

Vzhľad a čistý majetok

Dolly má 35 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,65 m), váži okolo 132 libier (60 kg) a jej dôležité štatistiky sú 38-24-40. Nosí topánky veľkosti šesť. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.