Kto je Diletta Leotta? Vek, priateľ, miery, Wiki

ObsahKto je Diletta Leotta? Wiki Bio

Giulia Diletta Leotta sa narodila v Catanii na Sicílii v Taliansku 16. augusta 1991 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má taliansku národnosť. Je novinárkou, hviezdou Instagramu a televíznou moderátorkou , v súčasnosti pracuje pre britskú predplatenú športovú streamovaciu službu DAZN (ďalej len „zóna“) ako moderátor talianskej profesionálnej futbalovej ligy Serie A.

Detstvo a vzdelanie

Dilettu vychovala v Catanii spolu s jej mladším bratom Mirkom Leottom ich matka Ofelia Castoria, ktorá je v domácnosti, a ich otec Rori Leotta, ktorý je majiteľom malého podniku na Sicílii.

Diletta sa začala zaujímať o šport už vo veľmi ranom veku, keďže futbal je v Taliansku veľmi populárny a jej otec a brat často sledovali zápasy v televízii a tiež navštevovali zápasy naživo. Po zápise na miestnu strednú školu začala hrať futbal za školský tím, pričom vo veku 16 rokov začala aj s modelingom a vyhrala súťaž krásy Miss Elegant na Miss Taliansko 2011. Diletta pracovala pre školské noviny, pokrývajúce vysoké školský futbal a po imatrikulácii v roku 2009 sa zapísala na University of Catania (Universita di Catania).

Počas štúdia na vysokej škole začala pracovať v miestnej rozhlasovej stanici a po promócii v roku 2013 si rozšírila vzdelanie a v roku 2015 získala magisterský titul v odbore právo na Luiss University.

Kariéra reportéra

Diletta získala uznanie v apríli 2018, keď bola pozvaná moderovať šou 105 Take Away spolu s Aidou Yespicou, ktorá sa vysielala na Radio 105 Network. V tom istom roku bola pozvaná, aby sa stala spolumoderátorkou súťaže krásy Miss Italia spolu s Francescom Facchinetti, ktorý je známy taliansky spevák, DJ a producent – ​​súťaž vyhrala Carlotta Maggiorana.

Vedenie je to, čo som vždy robil a miloval. Keď sa k tomu vrátim po tomto dlhom období prestávky, vážim si svoju prácu ešte viac

pridané Diletta Leotta na Sobota 6. júna 2020

V roku 2019 začala prezentovať futbalovú ligu Serie B pre televíznu sieť Sky Sport (Taliansko) spolu s Gianlucom Di Marziom, predtým ako ju pozvali. začať pracovať pre DAZN a pokryje ligu Serie A. Nedávno vo februári 2020 pôsobila Diletta ako moderátorka 70. ročníka hudobného festivalu v San Reme, ktorý je najväčším hudobným podujatím v Taliansku – festival vyhral Antonio Diodato s piesňou Fai Rumore a Taliansko mal reprezentovať na Eurovízii. Piesňová súťaž v roku 2020, ktorá však bola kvôli COVID-19 zrušená.

Diletta je tiež hviezdou Instagramu, ktorej sa podarilo na svojom účte zhromaždiť viac ako 6,6 milióna sledovateľov a odovzdala takmer 1 900 obrázkov. Jej prsia sú často v centre pozornosti, pretože sú to, čo ju preslávilo v prvom rade, a väčšinou nahráva fotografie, ktoré urobila počas svojho každodenného života. Hoci nie je herečkou, v roku 2020 sa objavila v komediálnom filme 7 Ore per Farti Innamorare, ktorý režíroval a napísal Giampaolo Morelli, ktorý si vo filme zahral aj po boku Serana Rossiho a Diany Del Bufalo. Film bol nominovaný na dve ceny.

Milujte život a vzťahy

V novembri 2019 začala Diletta chodiť s talianskym profesionálnym boxerom Daniele Scardinou – je o rok mladší ako Diletta, keďže sa narodil 2. apríla 1992 a svoju kariéru odštartoval v roku 2012, pričom nasledujúci rok vyhral Zlatú rukavicu a súťažil v svetovej série v boxe. Preslávil sa v marci 2019 keď vyhral titul Medzinárodnej boxerskej federácie v superstrednej váhe. Hovorí sa, že Diletta a Daniele v súčasnosti žijú spolu, ale nevzali sa a nemajú deti.

Pred Daniele randila Diletta s mužom, ktorého meno nie je známe. a boli spolu viac ako päť rokov, kým sa zasnúbili. Títo dvaja sa plánovali vziať v januári 2020, ale niečo sa stalo (čo Diletta nezdieľala s verejnosťou) a v júni 2019 prerušili zasnúbenie a rozišli sa.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Diletty je cvičenie a každý týždeň má päť až šesť tréningov v posilňovni, pričom dodržiava prísnu diétu bez toho, aby si dala jeden cheat meal za týždeň, na rozdiel od väčšiny ostatných ľudí, ktorí cvičia.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A tento tréning je tiež preč, užime si tento západ slnka a trochu relaxu ... ale pripravte sa, pretože čoskoro príde rad na vás!

Príspevok zdieľaný používateľom Diletta Leotta (@dilettaleotta) 6. júla 2020 o 11:02 PDT

Rada cestuje a pracovne aj zábavne bola v mnohých európskych krajinách, pričom v USA bola dvakrát, keď plánovala pracovať pre rozhlasovú stanicu so sídlom v New Yorku.

Diletta rada počúva hudbu a niektorí z jej obľúbených interpretov sú Frank Sinatra, The Lumineers a The Paper Kites a tiež rada číta, pričom jej obľúbeným spisovateľom je Nicholas Sparks a jeho knihy Message in a Bottle a Dear John. Je tak trochu shopoholička, keďže chodí nakupovať oblečenie niekoľkokrát do týždňa. Ochutnala mnoho kuchýň a najradšej má pikantné maďarské jedlá.

Vo svojom voľnom čase Diletta rada pozerá filmy a jej obľúbený herec a herečka sú Raoul Bova a Giovanna Mezzogiorno pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Všetky cesty vedú do Ríma, Facing Windows a Sorry If I Love You.

Dilettov čistý majetok

Dilettov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 300 000 USD od júna 2020. Jej farba vlasov je blond a má hnedé oči, pričom jej výška a hmotnosť sú 5 stôp, 9 palcov (1,75 m) a 128 libier (58 kg). Dilettine vitálne štatistiky sú 40-25-36, zatiaľ čo 36D je veľkosť jej podprsenky.