• Hlavná
  • Herci
  • Kto je detský herec Otis Dhanji z filmu Aquaman? Vek, etnická príslušnosť

Kto je detský herec Otis Dhanji z filmu Aquaman? Vek, etnická príslušnosť

ObsahKto je Otis Dhanji z Aquamana a aká je jeho etnická príslušnosť?

Otis Jai Dhanji sa narodil v Sydney v Novom Južnom Walese v Austrálii 21. júla 2003 – jeho znamenie zverokruhu je Rak, jeho etnická príslušnosť je biela a má austrálsku národnosť. On je herec , ktorý si získal uznanie po tom, čo v roku 2018 stvárnil mladého Arthura v akčnom dobrodružnom fantasy filme Aquaman, ktorý napísali David Leslie Johnson-McGoldrick a Will Beall a režíroval James Wan.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#otisdhanji #aquaman

Príspevok zdieľaný používateľom Samuel Lachlan (@one4summer) 28. decembra 2018 o 5:57 PST

Vo filme si zahrali Jason Momoa, Amber Heard a Willem Dafoe a sleduje Arthura Curryho, ktorý je zákonným dedičom trónu Atlantídy, podvodného kráľovstva, ako sa snaží zastaviť vojnu medzi pevninou a oceánom – získal dve ocenenia a bol nominovaných za 38 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Otisa vychováva ako jediné dieťa v Sydney jeho matka, ktorá je zdravotnou sestrou v miestnej nemocnici, a jeho otec, ktorý pracuje v poisťovni.

Otis sa začal zaujímať o futbal po zápise na základnú školu a čoskoro zistil, že hrá za školský tím. Začal sa zaujímať o herectvo až potom, čo sa zapísal na strednú školu, a tak vstúpil do jej dramatického krúžku – účinkoval v mnohých školských hrách a ako 16-ročný začal vystupovať na javisku divadla Belvoir St. Jeho najvýznamnejším divadelným predstavením bolo v roku 2018 divadelné predstavenie Mortido.

Otis pokračoval v hraní futbalu na strednej škole a len nedávno v roku 2020 zmaturoval – zdá sa, že sa skôr zameria na svoju hereckú kariéru, než aby sa zapísal na vysokú školu a študoval.

Kariéra ako herec

Otisovi boli pripísané iba tri iné úlohy ako v Aquamanovi. V roku 2018 bol pozvaný, aby si zahral vedľajšiu postavu Iggyho vo všetkých štyroch epizódach mini-série On the Ropes, ktorú vytvorili Tamara Asmar a Courtney Wise a v ktorej si zahrali Nicole Chamoun, Igal Naor a Keisha Castle-Hughes. Príbeh sleduje iracko-austrálsku ženu žijúcu v Sydney, ktorá sa napriek vôli svojej rodiny, priateľov a celej komunity stane profesionálnou trénerkou ženského boxu, nech sa deje čokoľvek – film bol nominovaný na šesť cien.

V roku 2019 hral Otis ako Tim Hale v ôsmich epizódach seriálu rodinný sci-fi triler The Unlisted , v ktorom si zahrali aj Vrund Rao, Ved Rao a Abigail Adriano a sleduje identické dvojičky Kal a Drue, ktoré zistia, že austrálska vláda vložila do detí a tínedžerov elektronické sledovacie zariadenia – séria bola nominovaná na tri ceny.

Otis bol nedávno obsadený do úlohy Hrušky v pripravovanom dramatickom filme June Drama, ktorý napísal a režíroval JJ Winlove a v ktorom hrajú Claudia Karvan, Noni Hazlehurst a Uli Latukefu.

Príbeh sleduje June Wiltonovú, ktorá po vyliečení z demencie má veľmi málo času na to, aby našla svoje deti, zachránila svoj biznis a znovu získala lásku svojej polovičky.

Milujte život a vzťahy

Otis nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, pretože si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, ale internetom kolujú zvesti, že by mohol mať vzťah so svojou stredoškolskou láskou.

Povesti sa začali šíriť po tom, čo jeden z jeho priateľov (ktorý zostal v anonymite) na jednom z fór na internete uviedol, že Otis je zajatý a je úplne zamilovaný do svojej priateľky – vlákno bolo odvtedy stiahnuté a Otis sa k tomu nevyjadril. na povestiach.

Tiež sa predpokladá, že Otis je gay, väčšinou kvôli dlhým vlasom, ktoré mal, a preto, že ho nevideli tráviť čas so žiadnymi dievčatami. Bez ohľadu na klebety, od augusta 2020 je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Otis je veľkým fanúšikom heavy metalovej hudby a niektoré z jeho obľúbených skupín sú Iron Maiden, Black Sabbath a System of a Down, a keďže sníval o tom, že sa sám stane spevákom, naučil sa hrať na elektrickú gitaru.

Je nadšený z cestovania , a bol na mnohých miestach v Austrálii, zatiaľ čo on tiež dovolenkoval so svojimi rodičmi v Európe, zostal v Grécku a Taliansku.

Otis chodí do posilňovne aspoň raz týždenne, aby sa udržal vo forme, ale nie je až tak oddaný cvičeniu tam, pretože radšej športuje a chodí behať vonku.

Otis má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Jim Carrey, Johnny Depp a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Ace Ventura: Pet Detective, franšíza Piráti z Karibiku a The Runaway Bride.

Vek a výška

Otis má 17 rokov. Má hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži okolo 140 libier (63 kg).

Od septembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 100 000 dolárov.