• Hlavná
  • Herci
  • Kto je dcéra Sylvestra Stalloneho - Scarlet Rose Stallone?

Kto je dcéra Sylvestra Stalloneho - Scarlet Rose Stallone?

ObsahKto je Scarlet Rose Stallone? Wiki Bio

Scarlet Rose Stallone sa narodila v Los Angeles, Kalifornia, USA 25. mája 2002 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Scarlet je herečka a televízna osobnosť , ale možno najznámejšia ako najmladšia dcéra Sylvestra Stalloneho, slávneho amerického herca, filmového režiséra, producenta a umelca.

Detstvo a vzdelanie

Scarlet bola vychovávaná spolu so svojimi dvoma staršími sestrami Sophiou Rose a Sistine Rose v Los Angeles, ich otcom a ich matkou Jennifer Flavin, ktorá je bývalá modelka a podnikateľka a ktorá je Sylvesterovou treťou manželkou.

https://www.instagram.com/p/CBt90p4holh/

Scarlet má tiež nevlastného brata – Seargeoha – z prvého manželstva svojho otca so Sashou Czackom a mala ďalšieho nevlastného brata, Sage Moonblood, ktorý zomrel v roku 2012 na srdcovú chorobu. Druhou manželkou jej otca bola Brigitte Nielsen, dánska modelka a herečka – nemajú spolu deti.

Scarlet navštevovala súkromnú strednú školu v Los Angeles a keď vyrastala, zaujímala sa hlavne o herectvo, keďže ju otec často brával na nakrúcanie svojich filmov a televíznych seriálov – obe jej sestry sa stali herečkami a internetovými senzáciami. Po imatrikulácii v roku 2019 sa Scarlet rozhodla nenavštevovať vysokú školu, ale radšej sa zamerať na to, aby sa stala herečkou.

Kariéra herečky a televíznej osobnosti

Scarlet sa prvýkrát objavila v televízii v roku 2010 v epizóde Sylvester Stallone/Rob Corddry/Roby z komediálneho muzikálu Late Show s Davidom Lettermanom a v tom istom roku sa objavila v dokumentárnom filme Inferno: The Making of 'The Expendables', ktorý je o filme režiséra Sylvestra Stalloneho.

Scarlet debutovala v roku 2014, keď stvárnila Sassy Young Girl vo filme komédia kriminálna dráma film Reach Me , ktorý režíroval a napísal John Herzfeld a v hlavnej úlohe s Lauren Cohan a Kyrou Sedgwick, ktorý však získal dosť slabé recenzie. V roku 2016 sa Scarlet objavila v 2016 Golden Globe Arrivals Special, pričom v tom istom roku tiež videla svoju hosťujúcu hviezdu v dvoch epizódach spravodajskej show Access Hollywood.

pridané Prefíkaný Stallone na Streda 14. augusta 2019

V rokoch 2016 až 2018 sa objavila v siedmich epizódach najlepšie hodnoteného syndikovaného spravodajského magazínu na svete – Entertainment Tonight – pričom v roku 2017 sa objavila v TV Special 74th Golden Globe Awards a v jednej epizóde talkshow Home. a rodina.

Milujte život a vzťahy

Scarlet si podrobnosti o svojom milostnom živote necháva pre seba a nehovorila o nikom, s kým by mohla chodiť, no nedávno si ju všimli na basketbalovom zápase Los Angeles Lakers. spolu s Connorom Spearsom , vysokoškolský futbalista navštevujúci University of Southern California. Títo dvaja spolu s úsmevom pózovali pre paparazzov, a hoci Scarlet nekomentovala klebety o ich rande, všeobecne sa verí, že sú spolu už takmer rok.

Internetom tiež kolovali klebety, že Scarlet chodila so svojou stredoškolskou láskou už viac ako dva roky a že Sylvester toho chlapca nemal veľmi v láske, no Scarlet sa k fámam opäť nevyjadrila a tie prestali, keď bola videný s Connorom.

Záľuby a iné záujmy

Scarlet rada využíva populárne siete sociálnych médií, ako je Instagram, na ktorom zhromaždila viac ako 600 000 sledovateľov, pričom na jej obrázkoch sa často objavuje jej otec. Rada chodí na párty so svojimi priateľmi a rada cestuje – s rodičmi bola po celých Spojených štátoch, pričom rodina dovolenkovala aj v niekoľkých európskych krajinách vrátane Čiernej Hory, malej krajiny na Balkáne.

Scarlet je milovníčka zvierat a má domáceho psa. Je veľmi naviazaná na svoje sestry a trávi s nimi väčšinu svojho voľného času.

Scarlet má svojich obľúbených hercov a herečky (nehovorte to jej otcovi), z ktorých niektorí sú Brad Pitt, Matt Damon a Julia Roberts, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Podivuhodný prípad Benjamina Buttona, Zoznámte sa s Joeom Blackom a Lost. v preklade.

Vzhľad a čistý majetok

Scarlet má stále len 18 rokov, takže jej čistý majetok k júnu 2020 sa odhaduje na viac ako 10 000 dolárov čistý majetok jej otca je údajne viac ako 400 miliónov dolárov. Jej farba vlasov a očí je hnedá a je vysoká 1,64 m. Scarlet.

Scarletin otec Sylvester Stallone – Wiki Bio

Michael Sylvester Enzio Stallone sa narodil v New Yorku v USA 6. júla 1946 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Dodnes je asi najznámejší pre jeho stvárnenie Rockyho Balboa v ​​športovom filme Rocky, ktorý režíroval John G. Avildsen a napísal aj Sylvester a ktorý sleduje boxera, ktorý dostane príležitosť čeliť šampiónovi ťažkej váhy. Film bol veľkým úspechom, pretože získal 20 ocenení vrátane troch Oscarov, pričom bol nominovaný na 21 ďalších cien.

Sylvester bol vychovaný spolu so svojím starším bratom Frankom na Manhattane ich talianskym otcom Francescom ‚Frank‘ Stallone starším, ktorý bol kaderníkom, a ich matkou Jacqueline ‚Jackie‘ Stallone, ktorá bola tanečnica a astrologička.

Keď Jacqueline porodila Sylvestra, lekári použili kliešte, ktoré poranili Sylvesterov nerv a ochrnuté časti tváre čím získal svoj jedinečný vzhľad a trochu zvláštnu reč. Pred vstupom na vojenskú akadémiu Charlotte Hall študoval na Lincoln High School a bakalársky titul získal na Miami Dade College a magisterský titul na Univerzite v Miami.

Svoju hereckú kariéru odštartoval v roku 1970, keď si zahral v softcore pornografickom filme The Party at Kitty and Stud’s – o ktorej sa hovorí, že to bola jeho jediná rola vo filmoch pre dospelých – pričom v nasledujúcich piatich rokoch sa objavil v mnohých filmoch.

Jeho vtedajšia priateľka Sasha ich oboch podporovala tým, že pracovala ako čašníčka, keďže Sylvester nezarábal dosť peňazí hraním, ale všetko sa zmenilo, keď napísal Rocky. Napísanie scenára mu trvalo takmer štyri dni a hoci štúdio ponúklo jeho kúpu za 350 000 dolárov, nechcelo dovoliť Sylvesterovi hrať hlavnú úlohu, čo bola jeho hlavná podmienka. Cena nakoniec klesla, ale bolo mu dovolené hrať vo filme. Odvtedy takmer neprestal točiť filmy a stal sa jedným z najpopulárnejších a najbohatších hercov vo filmovom priemysle.

Sylvester bol obvinený zo sexuálneho napadnutia pri dvoch príležitostiach v rokoch 2016 a 2017, ale ani jeden z nich nešiel ďalej.