• Hlavná
  • Herci
  • Kto je dcéra Rona Howarda? – Jocelyn Howard – Životopis

Kto je dcéra Rona Howarda? – Jocelyn Howard – Životopis

ObsahKto je dcéra Rona Howarda? Životopis Jocelyn Howardovej Wiki

Jocelyn Carlyle Howard sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 5. februára 1985, takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je to herečka, ale pravdepodobne známejšia ako jedna z troch dcér slávneho amerického herca a filmára Rona Howarda.

Raný život a vzdelanie

Jocelyn vyrastala v Los Angeles spolu so sestrou dvojčaťom Paige, ich staršou sestrou Bryce Dallas , a ich mladší brat Reed Cross od ich otca Rona a ich matky Cheryl Alley.

RON HOWARD – HERC A REŽISÉR SO SVOJOU MILUVNOU MANŽELKOU

pridané Yvonne Curetonovej na Sobota 5. septembra 2009

Cheryl je autorkou niekoľkých kníh, z ktorých niektoré sú In the Face of Jinn: A Novel vydané v roku 2005 a Babička, povedz mi príbeh: Detské oddané príbehy z farmy, ktoré vyšli v roku 2014. Jocelyn sa začala zaujímať o herectvo vďaka jej otec, ktorý pre ňu zariadil účinkovanie v niektorých filmoch, ktoré režíroval, takže Jocelyn počas štúdia na strednej škole trénovala herectvo a účinkovala vo väčšine školských hier.

Ron a Cheryl dali svojim deťom stredné mená podľa toho, kde boli počaté – Jocelyn a jej dvojča v New Yorku v hoteli Carlyle, zatiaľ čo ich najstaršia sestra bola počatá v Dallase, no ich brat Reed mal dostať „Volvo“ ako jeho stredné meno, ale keďže to Ron nepovažoval za niečo vhodné, rozhodol sa, že ho pomenuje podľa ulice v Londýne s názvom Cross.

Kariéra herečky

Jocelyn sa objavila v niekoľkých filmoch a televíznych seriáloch, ale na rozdiel od svojich dvoch sestier sa nezdá, že by mala záujem byť herečkou na plný úväzok, keďže sa objavila iba raz v epizóde druhej série seriálu. televízny seriál Zatknutý vývoj v roku 2003. Jej sestra dvojča sa objavila po jej boku v tejto sérii, v ktorej si zahrali Jason Bateman, Michael Cera a Portia de Rossi a sleduje príbeh syna, ktorý začne viesť spoločnosť po tom, čo jeho otca poslali do väzenia.

Milujte život a vzťahy

Jocelyn sa na rozdiel od svojich dvoch sestier vyhýbala pozornosti médií, no verí sa, že už viac ako dva roky chodí s tajomným mužom po tom, čo sa stretli v múzeu v Los Angeles. Jocelyn sa už od tínedžerstva zaujímala o umenie a muž sa s ňou začal rozprávať, keď boli obaja na výstave fotografií, čo viedlo k tomu, že si vymenili telefónne čísla. Niektorí fanúšikovia Rona a jeho dcéry uviedli, že videli Jocelyn a jej priateľa kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles, ale ani Jocelyn, ani ten muž – nech je to ktokoľvek – tieto klebety nekomentovali.

Jocelyn bola tiež raz v dlhodobom vzťahu so svojou stredoškolskou láskou – títo dvaja spolu chodili tri roky, kým sa rozišli po tom, čo sa rozhodol ísť na vysokú školu v inom štáte.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Jocelyn je cestovanie a navštívila celé USA, aby sa zúčastnila umeleckých podujatí, a navštívila múzeum Louvre v Paríži vo Francúzsku, pričom navštívila iné európske krajiny, ako napríklad Taliansko a Island. Rada sleduje dokumentárne filmy, ako aj filmy založené na skutočných udalostiach a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Russell Crowe, Daniel Radcliffe a Emma Watson, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú A Beautiful Mind, franšíza Harry Potter a The Imitačná hra.

Som požehnaný, že som otcom Jocelyn, Paige, Reedovej a najstaršej dcéry Bryce, ktorej citát z Deň otcov urobil môj rok….

pridané Ron Howard na štvrtok 11. júna 2015

Je tiež filantropkou, ktorá darovala peniaze niekoľkým charitatívnym organizáciám a dobrovoľne pre nich pracovala a pri niekoľkých príležitostiach bola v Afrike, aby pomohla znevýhodneným ľuďom a tým, ktorí potrebujú najzákladnejšie veci v živote, ako je jedlo a voda. Jocelyn je tiež milovníčkou zvierat a mala niekoľko domácich miláčikov.

Vzhľad a čistý majetok

Jocelyn má 35 rokov. Má dlhé ryšavé vlasy a modré oči, meria 1,73 metra a váži okolo 64 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na 400 000 dolárov, zatiaľ čo čistý majetok jej otca je údajne viac ako 160 miliónov dolárov.

Kto je Ron Howard? Wiki Bio

Ronald William Howard sa narodil v Duncan, Oklahoma, USA, 1. marca 1954 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je to herec a filmár, ktorý je známy réžiou mnohých ocenených filmov, ako napríklad Apollo 13 a Cinderella Man.

Ron strávil prvé štyri roky svojho života v Duncan, kde ho vychovávali jeho otec Rance Howard, ktorý bol spisovateľom a hercom a ktorý zomrel v roku 2017, a jeho matka Jean Speegle Howard, ktorá bola herečkou a zomrela v roku 2000.

V roku 1958 sa jeho rodina presťahovala do Hollywoodu a nasledujúci rok sa narodil Ronov brat Clint. Ron zmaturoval na strednej škole Johna Burroughsa a potom sa prihlásil na Školu filmových umení na Univerzite v Južnej Kalifornii a pred promóciou odišiel.

Ron odštartoval svoju kariéru v roku 1959 tým, že sa stal hercom a objavil sa vo filme The Journey. Získal uznanie po tom, čo bol obsadený do seriálu The Andy Griffith Show, zatiaľ čo jeho prvá hlavná úloha prišla v roku 1963 vo filme The Courtship of Eddie’s Father. Potom sa objavil v mnohých televíznych seriáloch a filmoch predtým, ako v roku 1977 debutoval ako režisér, keď pracoval na komediálnom akčnom filme Grand Theft Auto, čím si za svoju prácu získal značné uznanie.

Najdôležitejší film v jeho kariére vyšiel v roku 1982 s názvom Night Shift a teraz, keď je vo filmovom priemysle uznávaný ako uznávaný režisér, pokračoval v réžii mnohých ocenených filmov, vrátane Splash, Cocoon a How the Grinch Stole Christmas. okrem iného. Jeho práca na filme A Beautiful Mind mu vyniesla Oscara za najlepšieho režiséra. Ron nedávno pracoval na populárnom filme Solo: Príbeh Star Wars keďže bol pozvaný, aby ho režíroval po prepustení dvoch jeho pôvodných režisérov.

Ron je spolumajiteľom filmovej a televíznej produkčnej spoločnosti Imagine Entertainment, ktorej sa pripisuje produkcia mnohých filmov, ako napríklad 8 Mile a Friday Night Lights, pričom pracoval aj na niekoľkých televíznych seriáloch vrátane 24 a Arrested Development – ​​a preto sa v ňom objavila Jocelyn. .