Kto je dcéra Marka Wahlberga? Wiki Elly Rae Wahlbergovej

ObsahKto je Ella Rae Wahlberg, dcéra Marka Wahlberga? Wiki Bio

Ella Rae Wahlberg sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 2. septembra 2003 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Ella je známa len tým, že je dcérou slávneho herca Mark Wahlberg a Rhea Durham, herečka a modelka.

Raný život a vzdelanie

Ella sa narodila v ten istý deň, keď zomrela jej teta Deborah, a keďže sa Mark nemohol zúčastniť na pohrebe svojej sestry, zavolal matke, aby sa ospravedlnil, na čo ona odpovedala, že je tam, kde mal byť. Ella má anglický, írsky, škótsky a švédsky pôvod a má troch mladších súrodencov menom Michael, Brendan a Grace.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k 10. narodeninám dievčatko❤️🥳

Príspevok zdieľaný používateľom Mark Wahlberg (@markwahlberg) 11. januára 2020 o 18:46 PST

V súčasnosti navštevuje miestnu strednú školu v Los Angeles, kde je členkou školského dramatického klubu a objavuje sa vo väčšine hier hraných na škole. Zaujíma sa o šport, beháva na dráhe, hrá futbal a volejbal. Ella sa po imatrikulácii plánuje zapísať na vysokú školu.

Kariéra herečky

Ella odštartovala svoju kariéru herečky v roku 2018, keď sa objavila vo filme svojho otca, pričom sa s otcom dohodla, že sa nebude venovať herectvu, kým nezmaturuje na strednej škole. Rozbehla aj svoju modelingovú kariéru, keď podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou NOMAD MGMT vo West Hollywood v Kalifornii.

Milujte život a vzťahy

Ella mala svoj prvý vzťah, keď mala 13 rokov – Mark nebol spokojný s tým, že chodí s chlapcom. ktorý nebol naozaj dobré dieťa“ , no tí dvaja sa po dvoch mesiacoch rozišli. O dva roky neskôr mala ísť Ella na rande s iným chlapcom, ale Mark sa rozhodol, že ju nechá ísť, len ak bude môcť prísť a sledovať tých dvoch. Chlapcovi to nevadilo, ale prišiel dosť pripravený a priviedol svoju matku, aby robila Markovi spoločnosť. Mark bol spokojný s tým, ako to rande prebiehalo, povedal Elle, že chlapec je strážca, a premýšľal, či si ho naozaj bude môcť nechať.

Zdá sa, že Ella a záhadný chlapec sú spolu už viac ako rok a mnohí Markovi fanúšikovia ich videli kráčať v uliciach Los Angeles a držať sa za ruky.

Záľuby a iné záujmy

Ella vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy – Mark je jej obľúbený herec, zatiaľ čo niektorí z ďalších hercov a herečiek, ktoré rada sleduje, sú Morgan Freeman, Tom Hanks a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Leon profesionál , Vykúpenie z väznice Shawshank a Terminál. Miluje sledovanie športu v televízii s Markom – jej obľúbeným športom je futbal a bola na niekoľkých štadiónoch, kde sledovala živé zápasy so svojím otcom.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má domáceho psa, ktorého môžete vidieť na niektorých obrázkoch na jej instagramovom účte. Ella je fyzicky aktívna, ale viac sa zameriava na svoje duševné zdravie, keďže denne cvičí jogu a medituje. Niekoľkokrát do týždňa chodí do posilňovne, väčšinou s Markom, pričom si obaja zabehajú aj trikrát do týždňa v parku blízko ich domova.

Vzhľad a čistý majetok

Ella má 16 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,67 metra a váži okolo 61 kg. Začiatkom roku 2020 je Markovo čisté imanie viac ako 300 miliónov dolárov – neexistuje žiadny údaj o tom, koľko „vreckových peňazí“ Ella dostáva.

Kto je Mark Wahlberg?

Mark Robert Michael Wahlberg sa narodil v Bostone, Massachusetts, USA, 5. júna 1971 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je to herec, producent, model a rapper, známy najmä tým, že hral vo filmoch ako napr Taliansky Job v roku 2003 a Daddy's Home v roku 2015.

Marka a jeho osem starších súrodencov vychovával ich otec Donald Edmond, ktorý bol vodičom dodávky, a ich matka Alma Elaine, ktorá bola bankovou úradníčkou a zároveň asistentkou zdravotnej sestry. Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal 11 rokov, no zostal im blízky.

Navštevoval strednú školu na Copley Square, ale čoskoro sa stal závislým na kokaíne a iných drogách, a tak zo školy odišiel a nakoniec imatrikuloval v júni 2013 vo veku 42 rokov. V júni 1986 Mark a jeho priatelia kričali „Zabi negra, zabite negrovi trom čiernym deťom a po ďalšom podobnom incidente, ktorý sa odohral o deň neskôr, Mark a jeho priatelia na nich podali občianskoprávnu žalobu. V roku 1988 Mark zaútočil na dvoch vietnamských mužov na ulici, jedného zabil a bol zatknutý a obvinený z pokusu o vraždu. Bol odsúdený na dva roky do väzenia, no po 45 dňoch bol prepustený.

Najprv si získal uznanie po tom, čo sa stal členom chlapčenskej skupiny New Kids on the Block, a potom prešiel do skupiny Marky Mark a Funky Bunch, ktorú tvorili on a niekoľko ďalších rapperov. Preslávili sa skladbami Good Vibrations a Wildside. Sólovým rapperom sa stal v roku 1995 vydaním svojho debutového singlu No Mercy.

Debutoval vo filme The Substitute, ktorý vyšiel v roku 1993, pričom uznanie si získal až po účinkovaní vo filme Basketbalové denníky natočenom v roku 1995.

Po pochvale za svoj výkon bol pozvaný hrať v mnohých ďalších filmoch, ako sú Boogie Nights, The Perfect Storm a The Italian Job. V roku 2009 sa objavil vo filme The Lovely Bones a v roku 2012 v kriticky uznávanom komediálnom filme Ted a v jeho pokračovaní Ted 2 v roku 2015. Niektoré z jeho najnovších účinkov boli vo filmoch Mile 22 a Instant Family v roku 2018, zatiaľ čo nedávno Obsadenie vo filmoch Spenser Confidential, Scoob! a Good Joe Bell, ktorých premiéra je naplánovaná na rok 2020.