Kto je dcéra Howarda Sterna, Deborah Jennifer Stern?

ObsahDeborah Jennifer Stern Wiki Bio

Deborah Jennifer Stern sa narodila v New Yorku v USA 9. mája 1986 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Ona je herečka , ale kto by mohol byť známy ako dcéra Howarda Sterna, amerického autora a osobnosti rádia a televízie.

Detstvo a vzdelanie

Deborah vychovávali spolu so svojou staršou sestrou Emily Beth Stern a mladšou sestrou Ashley Jane Stern v USA ich otec a matka Alison Stern, americká herečka známa tým, že stvárnila NBC Switchboard Operator v životopisnom komediálnom filme Private Parts z roku 1997.

Deborah mala 13 rokov, keď sa jej rodičia rozišli a ich rozvod bol ukončený v roku 2001 – pre Deboru to nebolo ľahké, pretože ju museli utešovať jej sestry. Navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej sa začala zaujímať o herectvo, a vstúpila do školského dramatického krúžku – Deborah najprv herectvo odpútala od iných vecí, ale nakoniec sa doň zamilovala. Po imatrikulácii v roku 2004 zapísala sa na vysokú školu, na ktorej získala bakalársky titul v odbore humanitárnych služieb, a titul Master of Arts in Teaching získala na univerzite v Chicagu v Pensylvánii – Deborah získala aj titul Ph.D., čím sa stala nezávislý poradca pre vzdelávanie.

Kariéra herečky

V televíznom seriáli debutovala v roku 1990, keď bola obsadená ako Teen Babe v epizóde Operation Kubiak fantasy komédie Parker Lewis Can't Lose, ktorú vytvorili Lon Diamond a Clyde Phillips a v ktorej hrali Corin Nemec, Billy Jayne a Troy. W. Slaten – ide o stredoškolákov, ktorí sú skvelí v spôsobovaní problémov. Séria bola nominovaná na osem cien.

V roku 1991 debutovala vo filme ako Showgirl, New York v hudobnej komédii For the Boys. napísali Neal Jimenez a Lindy Laub, režíroval Mark Rydell a v hlavnej úlohe si zahrali Bette Midler, James Caan a George Segal – sleduje Dixieho Leonarda a Eddieho Sparksa, ktorí zabávajú amerických vojakov počas druhej svetovej vojny.

pridané Parker Lewis nemôže prehrať na Utorok 16. februára 2010

V tom istom roku hrala Deborah Shelly Mammarosa hudobná hororová komédia Nudistická kolónia mŕtvych , ktorá však získala slabé ohlasy a jej posledný herecký kredit bol v roku 1998, keď hrala pani Waltmanovú v rodinnej komédii Wide Awake, ktorú napísal a režíroval M. Night Shyamalan a ktorá je o 10-ročnom chlapcovi, ktorý po smrti svojho starého otca, pokračuje v hľadaní Boha.

Deborah sa objavila aj v dokumentárnom filme Invasion of the Scream Queens a získala špeciálne poďakovanie za všetkých sedem epizód mini-série W.I.L.D. – v roku 1991 pracovala ako choreografka pre Nudist Colony of the Dead.

Po herectve

Podrobnosti o jej kariére za posledných 20 rokov, odkedy sa vzdala herectva, sú trochu útržkovité.

Najprv sa sústredila na dokončenie svojho vzdelania, ale v poslednom desaťročí založila a vedie svoju firmu Deborah Stern Associates. Čo presne robí, je nejasné, ale pravdepodobne v učiteľskej profesii a súdiac podľa jej odhadovaného čistého majetku je celkom lukratívne.

Milujte život a vzťahy

Deborah je dosť tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, ale je známe, že 8. októbra 2016 v Kalifornii si vymenila sľuby so svojou druhou polovičkou Collinom Christym – pred svadbou spolu chodili asi päť rokov. Collin je podnikateľ, ktorý je vlastníkom spoločnosti GeoEx (Geographic Expeditions) a je sa zaslúžil o založenie spoločnosti Hapa Inaba Designs tiež. Zdá sa, že títo dvaja sa rozhodli nemať deti, ale radšej sa sústrediť na svoju kariéru.

Deborah nehovorila o žiadnych iných mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a od novembra 2020 je vydatá a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Deborah vedie zdravý život a radí ľuďom, aby jedli zdravé jedlo a cvičili na dennej báze – ona väčšinou používa jej účet na Instagrame rozdávať rady a nahrávať naň obrázky receptov, ako aj obrázky nasnímané počas jej tréningov. Každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, zatiaľ čo Deborah trénuje aj u nej doma.

Miluje cestovanie a bola v mnohých štátoch USA, pričom nie je známe, či mala alebo nemala príležitosť cestovať do zámoria.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, pričom ľuďom radí, aby nechodili do zoologických záhrad, radšej si zvieratá adoptovali, než aby ich kupovali, a aby so zvieratami nezaobchádzali.

Vo svojom voľnom čase Deborah rada sleduje filmy a jej obľúbeným hercom a herečkou sú Richard Gere a Julia Roberts, zatiaľ čo jej obľúbené filmy sú Hachiko: Príbeh psa, Pretty Woman a The Runaway Bride.

Vek, výška a čistý majetok

Deborah má 34 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 1,83 metra a váži okolo 68 kg. K novembru 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 5 miliónov dolárov s aktuálnym príjmom viac ako 500 000 dolárov ročne. jej čistý majetok otca je údajne viac ako 650 miliónov dolárov.

Kto je Deborahin otec Howard Stern?

Howard Allan Stern sa narodil v New Yorku v USA 12. januára 1954 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Howardom Sternom (@howard__stern)

Možno je najlepšie známy pre svoju vlastnú rozhlasovú reláciu The Howard Stern Show, ktorá sa vysielala v rokoch 1986 až 2005 v pozemnom rádiu predtým, ako bola presunutá do satelitného rádia Sirius XM.

Bol vychovaný po boku svojej staršej sestry Ellen ich otcom Benom, ktorý bol v americkej armáde a ktorý neskôr založil spoločnosť Aura Recording Inc., a ich matkou Ray, ktorá bola úradníčkou, kým sa stala ženou v domácnosti. Howard vyrastal na Long Islande, kde sa zapísal na základnú školu Washington-Rose pred prestupom na Roosevelt Junior-Senior High School . Na klavíri začal hrať ako päťročný a počas stredoškolských rokov bol členom kapely so svojimi dvoma najlepšími kamarátmi – bol tiež veľmi mladý, keď sa rozhodol, že chce byť rozhlasovou hviezdou.

Howardov otec z neho urobil malé štúdio v ich suteréne obsahujúce magnetofón, gramofón a mikrofón, ktoré Howard potom používal na nahrávanie svojich žartovných hovorov, reklám a náčrtov. Ponúkli mu štipendium na Elmira College, ale namiesto toho sa rozhodol zapísať na Bostonskú univerzitu a študoval komunikáciu.

Svoju kariéru odštartoval ešte na vysokej škole, keď pracoval pre rozhlasovú stanicu WTBU, a so svojimi tromi kamarátmi z vysokej školy vytvoril vlastnú show The King Schmaltz Bagel Hour. Počas tých rokov Howard často fajčil trávu, užíval LSD a Quaaludes, no napriek tomu získal licenciu rádiotelefónneho operátora od Radio Engineering Institute of Electronics a potom začal pracovať na rádiovej stanici WNTN.

Pokračoval v práci na rôznych staniciach, ako sú WWWW (teraz WLLZ), WWDC a WNBC, pričom odmietol ponuky od mnohých iných staníc, o ktorých si myslel, že by mu v jeho práci ponúkli len málo slobody.

DizzyMačiatko

Po tom, čo začal moderovať svoju vlastnú šou The Howard Stern, sa pomenoval 'Kráľ všetkých médií' a 7. októbra 1993 vydal svoju knihu Private Parts, ktorá bola veľkým komerčným úspechom, pretože prvých 225 000 kópií sa predalo len za pár kusov. hodiny a milión kópií za dva týždne.

Dňa 22. marca 1994 oznámil, že sa stane kandidátom na guvernéra New Yorku, ale po víťazstve v prvom kole so ziskom 287 z 381 hlasov musel dokončiť finančné zverejnenie, ktoré odmietol urobiť, a tak odstúpil od rasa. Howard sľúbil, že ak sa stane guvernérom, vráti trest smrti a odstráni poplatky na diaľniciach.

V júni 1994 založil vlastnú spoločnosť Howard Stern Production Company a potom 7. novembra 1995 vydal svoju druhú knihu Miss America. Jeho kniha Private Parts bola prevedená na film a mala premiéru 27. februára 1997, stala sa hitom a v USA zarobila viac ako 41 miliónov dolárov.

Počas nasledujúcich dvoch desaťročí bol naďalej veľmi aktívny v rôznych oblastiach a 14. mája 2019 Howard vydal svoju tretiu knihu Howard Stern Comes Again.

Po rozvode s Deborinou matkou Howard chodil s americkou herečkou Angelou Kay Everhart a americkou modelkou Robin Simone Givens, potom sa v roku 2000 začal stretávať s televíznou moderátorkou Beth Ostrosky, s ktorou sa oženil 3. októbra 2008 – odvtedy sú spolu bez akékoľvek fámy alebo kontroverzie okolo ich manželstva.

Howard praktizuje transcendentálnu meditáciu od začiatku 70-tych rokov a pomohla mu prestať fajčiť, ukončiť jeho obsedantno-kompulzívnu poruchu a pomôcť jeho matke poraziť depresiu.