Kto je dcéra Floyda Mayweathera, Iyanna Mayweather?

Iyanna Mayweather je americká socialistka, narodená 20. mája 2000 v Las Vegas, Nevada, USA, ale pravdepodobne najznámejšia ako dcéra slávneho boxera Floyda Mayweathera.

ObsahSkorý život

Rodičovské stretnutie

Iyanna je najstaršou dcérou Floyda Mayweathera a Melissie Brim. Pár sa stretol v lounge bare v Las Vegas, keď mal Brim iba 16 rokov, keď mal Floyd vážny vzťah s Josie Harris, ktorá bola matkou jeho prvého syna Korauna.

Brim najprv nevedel o Mayweatherovej sláve, keď sa predstavil ako Shaheed a požiadal o jej číslo. Údajne jej o týždeň zatelefonoval a povedal jej svoje skutočné meno. Netrvalo dlho a dvojica začala krátkotrvajúcu, no intenzívnu romantiku.

pridané Floyd Mayweather na Sobota 30. septembra 2017

V i Rozhovor s Ozym Brim priznal, že Mayweather bola hlboko náklonná a často jej kupoval drahé veci: „Predtým, ako som stretol Floyda, bol som strašiak, ktorý sa obliekal do nadmerných šiat a odmietal nosiť podpätky. Keď sme sa stretli, mal ma vo Versace. Móda ma začala baviť.'

Bez ohľadu na Mayweatherove luxusné dary, Brim pokračovala v práci nezávisle, aby dokázala uživiť seba a svojho ročného syna Devion, ktorý sa narodil krátko predtým, ako sa Brim prvýkrát stretol s Mayweatherom a dôvod, prečo odišla zo školy, keď mala 15 rokov: Potreboval som peniaze, aby som sa o neho mohol postarať, a chodenie do školy túto prácu nesplní. Floyd tiež pomohol.'

Brim zistila, že je tehotná s Mayweatherovým dieťaťom v roku 1999, keď pracovala v Rio Hotel & Casino. Krátko pred narodením dieťaťa však vzťah klesol, keďže Floyd’s mal niekoľko problémov s Harrisom.

Vtedy, keď Melissia porodila Iyannu, sa s Mayweatherom úplne prestali rozprávať. Brim pokračovala v práci, aby uživila svoje deti sama, získala licencie v kozmetológii a masážnej terapii, aby sa zlepšila vo svojej kariére.

Melissia a Floyd sa znova nerozprávali až do roku 2005, keď sa s Harrisom rozišli a on sa znova skontaktoval s Brimom: „Ospravedlnil sa za niektoré veci, ktoré urobil, a odvtedy sme boli spolurodičmi a veľmi sme sa zblížili. priatelia.'

Mayweather sa snažil napraviť čas, ktorý stratil so svojou dcérou, a kúpil Melissii a jej deťom dom a daroval im jedno zo svojich áut. V roku 2009 pomohol Brim financovať jej vlastný podnik – Devanna Love Boutique.

Iyanna má z otcovej strany troch nevlastných súrodencov. Okrem Korauna má mladšieho nevlastného brata Siona a nevlastnú sestru Jirah. Devion je jej jediný súrodenec z matkinej strany.

Hoci Melissia a Floyd zostali nezosobášení, nikdy sa úplne nezmierili a zostali ako dobrí priatelia.

Vzdelávanie a ďalšie

Iyanna Mayweather sa zrejme vzdelávala doma až do roku 2016, kedy začala navštevovať školu v Las Vegas. V roku 2018 Iyannina matka zverejnila fotku Instagram oslava Iyanninej imatrikulácie na strednej škole: „Krásny deň na zapamätanie si dnes absolvent @moneyyaya a nemôžem byť viac hrdý“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Moneyyaya (@moneyyaya)

Hoci nie je známe, či Iyaana bude pokračovať v terciárnom vzdelávaní, jej matka Melissia prezradila, že Iyanna sa veľmi zaujíma o boxerský biznis, dôvod, prečo chce prevziať firmu svojho otca: „(box) beží v priestoroch mojej dcéry. krvi. Iyanna možno nemusí pracovať, ale chce. Poznamenajte si moje slová, bude generálnou riaditeľkou Mayweather Promotions.

Na svojom instagramovom účte Iyanna často modeluje oblečenie Fashion Nova a okrem modelingovej kariéry je Iyanna aj rapperkou. Svoju prvú – a doteraz jedinú pieseň – Oh Okay Remix vydala v roku 2018.

Osobný život

Romantické vzťahy

Začiatkom roka 2019 začala Iyanna Mayweather chodiť s rapperom NBS YoungBoy, ktorého skutočné meno je Kentrell Gaulden. Na začiatku vzťah očividne obom išiel dobre, no neskôr v tom roku sa pár z neznámych dôvodov rozišiel. Potom v decembri 2019 NBA YoungBoy vydal skladbu s názvom Dirty Iyanna.

Hoci je pieseň poctou ikonickej piesni Michaela Jacksona Dirty Diana, YoungBoy chcel, aby bola jeho pieseň „diss track“ o Iyanne. V ňom ju obviňuje z podrezania jeho pneumatík a tiež spieva o jej správaní a impulzívnosti, vďaka čomu sa jej osobnosť zdá menej než žiaduca.

Iyanna však nebola piesňou negatívne ovplyvnená, rovnako ako ona odpovedal YoungBoy s instagramovým videom – teraz už vymazaným – na ktorom je vidieť, ako sa na ňom smeje spolu so svojou matkou Melissiou. NBA YoungBoy jednoducho okomentoval jej video slovami „Smejem sa tak veľmi ťa milujem“, na čo Iyanna odpovedala „Lol love you more baby“.

Táto výmena sladkých správ medzi nimi naznačovala klebety o možnom zmierení medzi nimi dvoma a neskôr v roku 2020 dvojica potvrdila, že spolu opäť chodia.

Uväznenie

V apríli 2020 bola Iyanna Mayweather zatknutá po tom, čo údajne bodla ženu menom Lapattra Jacobs, ktorá je matkou syna YoungBoya z NBA. K hádke došlo v dome YoungBoya po príchode Iyanny, keď ho Jacobs navštívil. Iyanna zrejme Jacobsovi povedala, že nechce, aby navštívila YoungBoya.

Ženy začali diskusiu, ktorá sa rýchlo presunula do domácej kuchyne, kde Iyanna údajne vzala kuchynský nôž, ktorým Jacobsa opakovane bodla do oboch rúk. Zrejme to bol YoungBoy, kto zavolal záchranku, ktorá Jacobsovú odviezla do neďalekej nemocnice, kde podstúpila urgentnú operáciu napriek tomu, že nemala život ohrozujúce zranenia.

Iyannina matka vyjadrila svoju podporu svojej dcére na svojich účtoch na sociálnych sieťach, hoci Floyd Mayweather neponúkol žiadne komentáre týkajúce sa incidentu.

Medzitým Jacobs povedala, že sa necíti dobre emocionálne, a požiadala svojich sledovateľov na Instagrame, aby rešpektovali jej súkromie.

Údajne , Iyanna by mohla čeliť trestu až 99 rokov väzenia za ťažké ublíženie na zdraví, okrem obvinení z domáceho násilia. Keďže však Iyannina kriminálna minulosť bola jasná, musela zaplatiť iba 30 000 dolárov na kauciu a bolo jej nariadené, aby zostala 1 000 stôp od svojej obete.

Materstvo

V novembri 2020 bolo potvrdené, že Iyanna Mayweather čoskoro porodí svoje prvé dieťa v decembri 2020. Potvrdil to jej vlastný otec Floyd počas rozhovoru s Hollywood odomknutý : ‚Ak ju to robí šťastnou, potom sme šťastní – ja a jej matka sme šťastní‘.

Rodinu boxera Floyda Mayweathera opäť zasiahla tragédia. Jeho dcéra Iyanna 'Yaya' Mayweather je zatknutá za...

pridané Traciy Curry-Reyes na Sobota 4. apríla 2020

Pokiaľ ide o jeho myšlienky o priateľovi svojej dcéry a otcovi dieťaťa NBA YoungBoy, Floyd potvrdil, že ho schvaľuje a dôveruje rozhodnutiam svojej dcéry: „Snažím sa nerobiť jej osobné veci, pretože raz už nebude pod mojou strechou“ .

Iyannina matka Melissia tiež podporila svoju dcéru v tomto dôležitom momente jej života, a to nielen svojimi slovami, ale aj činmi, ako je zorganizovanie detskej oslavy pre jej vnuka.

Čistá hodnota

Aj keď sa Iyanna stále snaží vybudovať si vlastnú kariéru, už teraz sa teší z privilegovaného finančného postavenia vďaka otcovmu majetku. Z tohto dôvodu má Iyanna Mayweather odhadovanú čistú hodnotu viac ako 100 000 dolárov.

Fyzický vzhľad

Iyannina súčasná výška a váha nie sú známe. Je však štíhla a má nápadne malú výšku. Jej drobná postava jej dodáva roztomilý vzhľad, ktorý dopĺňajú jej nádherné črty tváre.

Zaujímavosti

Iyanna sa vždy stará o to, aby boli jej oslavy nezabudnuteľné pre každého. Na jej narodeninových oslavách spievali celebrity ako Drake a Justin Bieber. Jej otec je známy tým, že svojej dcére dáva drahé darčeky a na 14. narodeniny dostala Iyanna luxusný Mercedes 550 triedy S, zatiaľ čo na 18. narodeniny dostala 18 karátový prsteň.

Jej matka Melissia pomenovala svoj butik ako Devanna, inšpirovaná kombináciou mien Iyanna a jej brata Devion. Matka jej nevlastných súrodencov Josie Harris zomrela v roku 2020, dôvod neznámy.

Iyannin otec Floyd bol niekoľkokrát obvinený z domáceho násilia a v roku 2012 z tohto dôvodu čelil týždňovému väzeniu.

Ak by sa Iyanna vydala za NBA YoungBoy, bola by nevlastnou matkou štyroch detí, ktoré sú výsledkom rapperových predchádzajúcich vzťahov. NBA YoungBoy bol zatknutý vo veku 17 rokov za pokus o vraždu.

Iyanna si je veľmi blízka so svojou nevlastnou sestrou Jirah a nahrala videá, na ktorých obaja spolu tancujú.

Jej otec Floyd Mayweather je jedným z najlegendárnejších boxerov histórie, keďže vo svojej kariére ešte neprehral ani jeden zápas. Iyanna sa údajne cítila chorá počas boja svojho otca proti Mannymu Pacquiaovi.