Kto je dcéra Denzela Washingtona, Katia Washington? Bio

ObsahKatia Washington Wiki Bio

Katia Washington sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 27. novembra 1987 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je filmovou producentkou , ale kto by mohol byť známy tým, že je dcérou slávneho amerického herca Denzela Washingtona.

Detstvo a vzdelanie

Katia bola vychovaná v Los Angeles spolu so svojím starším bratom Johnom Davidom a mladším dvojčaťom, bratom a sestrou Malcolmom a Oliviou ich otcom a matkou Paulettou Washingtonovou, ktorá je americkou herečkou a hudobníčkou, ktorá je známa svojimi prácami v hudobnom oddelení filmov. Philadelphia a Antwone Fisher.

Katia sa začala zaujímať o čítanie básní na základnej škole a rozhodla sa začať písať svoje vlastné, pričom so svojimi spismi vyhrala mnoho súťaží.

pridané Moje najlepšie zbierky na Pondelok 14. októbra 2019

Katia sa tiež zaujímala o tanec a začala chodiť na hodiny vo veku 10 rokov. Snívala o tom, že sa stane zdravotnou sestrou, ale filmový priemysel ju čoskoro pritiahol, čo bolo do istej miery nevyhnutné, kto sú jej rodičia.

Katia sa stále sústredila na svoje vzdelanie a zapísal na Yale University v roku 2006 a v roku 2010 ukončila bakalársky titul v odbore história.

Kariéra filmového producenta

Katia odštartovala svoju filmovú kariéru v roku 2012, keď pôsobila ako asistentka produkcie a asistentka redakčnej produkcie pre kritikmi uznávaný westernový dramatický film Nespútaný westernov, ktorý napísal a režíroval Quentin Tarantino a v ktorom si zahrali Jamie Foxx, Leonardo DiCaprio a Christoph Waltz – nasleduje oslobodený otrok, ktorý plánuje zachrániť svoju manželku, ktorá je otrokyňou majiteľa plantáže v Mississippi. Film je zaradený na 58. mieste medzi najlepšími filmami všetkých čias podľa webovej stránky IMDb a získal 59 ocenení vrátane dvoch Oscarov, pričom bol nominovaný na 156 ďalších ocenení.

Katia pokračovala v práci ako asistentka na akčnom kriminálnom trileri The Equalizer z roku 2014, v ktorom hral jej otec, a v roku 2016 ako asistentka na životopisnom historickom filme The Birth of a Nation a pridružená producentka na kritikou oceňovaný dramatický film Fences , ktorú napísal August Wilson a režíroval jej otec, ktorý si vo filme zahral aj po boku Violy Davisovej a Stephena McKinleyho Hendersona – film je o mužovi, ktorý v 50. rokoch vychováva svoje deti so svojou manželkou v USA. Bol to hit, získal 57 ocenení vrátane Oscara, pričom bol nominovaný na 115 ďalších ocenení.

Dve z najnovších prác Katie sa týkali akčnej kriminálnej komédie Assassination Nation z roku 2018, ktorú koprodukovala, a drámy Pieces of a Woman z roku 2020, na ktorej bola spoluvýkonnou producentkou – nedávno bola pozvaná, aby slúžila ako spoločníčka. -výkonný producent pripravovanej drámy Malcolm & Marie, ktorú napísal a režíroval Sam Levinson.

Od roku 2018 Katia pracuje ako produkčná v Bron Studios.

Milujte život a vzťahy

Katia je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, a preto na internete koluje veľa klebiet o jej vzťahoch a sexuálnej orientácii.

Niektorí ľudia tvrdili, že videli Katiu kráčať ruka v ruke so záhadným mužom v uliciach Los Angeles, ale neboli poskytnuté žiadne obrázky na podporu týchto tvrdení, zatiaľ čo Katie tieto klebety nekomentovala. Mnohí sa tiež domnievajú, že je lesbička alebo bisexuálka, a to je dôvod, prečo je o svojich minulých a súčasných záležitostiach veľmi tajná.

Od novembra 2020 Zdá sa, že Katia je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Katia nemá záujem zdieľať detaily svojho života s verejnosťou, a preto nie je aktívna na žiadnej z populárnych sociálnych sietí.

Hovorí sa o nej, že má záujem o cestovanie a v tínedžerskom veku so svojím otcom prešla celé USA, pričom dnes cestuje aj vďaka filmovej producentke – Katia mala tiež viacero príležitostí cestovať do zahraničia a navštívila krajiny ako napr. ako Anglicko, Francúzsko a Nemecko.

Je milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbené sú mačky, z ktorých má dve.

Katia má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Will Smith, Jim Carrey a Meryl Streep, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Bad Boys, Seven Pounds a The Eternal Sunshine of the Spotless Mind.

Vek, výška a čistý majetok

Katia má 33 rokov. Má dlhé čierne vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m) a váži približne 70 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 1 milión dolárov Denzelov čistý majetok je údajne viac ako 220 miliónov dolárov.

Kto je Denzel Washington?

Denzel Hayes Washington Jr. sa narodil v Mount Vernon v štáte New York USA 28. decembra 1954 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je hodnotený ako jeden z najlepších hercov všetkých čias a získal 17 ocenení National Association for the Advancement of Colored People (NAACP), dve ceny akadémie, cenu Tony a tri Zlaté glóbusy.

Bol vychovaný v Mount Vernon spolu so svojím bratom Davidom a sestrou Lorice, ich matkou Lynne, ktorá bola majiteľkou kozmetického salónu, a ich otcom Denzelom Hayesom Washingtonom starším, ktorý pracoval vo vodnom oddelení mesta New York. Denzel študoval na základnej škole Pennington-Grimes – jeho rodičia sa rozviedli, keď tam chodil do posledného ročníka, takže ho poslali do Oaklandskej vojenskej akadémie, súkromnej prípravnej školy, a potom študoval na Mainland High School. Denzel chcel navštevovať Texaskú technickú univerzitu, ale ocitol sa zapísaný na Fordhamskej univerzite v roku 1977 ukončil bakalársky titul v odbore dráma a žurnalistika. Svoje herecké schopnosti si ďalej precvičoval v kampuse Lincoln Center a v divadle American Conservatory Theater.

Vo filme debutoval v roku 1977 vo filme Wilma, pričom jeho prvým hollywoodskym filmom bola komédia Carbon Copy v roku 1981. Denzel získal uznanie v roku 1982, keď začal stvárňovať hlavnú postavu Dr. Phillipa Chandlera v seriáli lekárskej drámy St. Elsewhere. úlohu, ktorú hral nasledujúcich šesť rokov. Vďaka svojej novonadobudnutej sláve bol Denzel pozvaný, aby sa objavil v niekoľkých filmoch, ako napríklad Príbeh vojaka, Sila a Tvrdé lekcie. V nasledujúcich rokoch hral vo filmoch ako Mississippi Masala, Mo’ Better Blues a Malcolm X – ten mal obrovský úspech a Denzelovi priniesol nomináciu na Oscara za najlepšieho herca. Denzel hral po boku Meg Ryan vo vojnovom filme Odvaha pod paľbou a po boku Whitney Houston v komédii Kazateľova žena v roku 1996 – za výkon v životopisnom športovom filme Hurikán z roku 1999 získal Denzel svoj prvý Zlatý glóbus.

V roku 2000 sa objavil v niekoľkých kriticky uznávaných filmoch, ako napríklad John Q., Man on Fire a Out of Time, a do divadla sa vrátil v roku 2005 po tom, čo stvárnil Marcusa Bruta v broadwayskej hre Julius Caesar – dve ďalšie hry, v ktorých sa objavil. patrí A Raisin in the Sun a The Iceman Cometh.

V roku 2010 hral hlavnú postavu v post-apokalyptickom akčnom filme The Book of Eli a potom si zahral v dráme Flight z roku 2012, akčnom trileri Bezpečný dom z roku 2012 a akčnom trileri The Equalizer z roku 2014, v úlohe, ktorú si zopakoval vo filme Film The Equalizer 2 z roku 2018.

Po dvojročnej prestávke v herectve po dokončení The Equalizer 2 dostal Denzel pozvanie, aby sa objavil v dvoch pripravovaných filmoch – The Little Things a Macbeth, ktoré by mali vyjsť niekedy v roku 2021.

Denzel je vysoko náboženský a je kresťan a raz uvažoval o tom, že sa stane kazateľom – povedal, ako každý deň číta Bibliu. Je tiež filantropom, ktorý daroval 2,5 milióna dolárov na vybudovanie kostola Boha v Kristovi v Západnom Angeles.