Kto je DansGame? Aký je význam/pôvod jeho prezývky? Wiki

ObsahKto je DansGame?

DansGame je úspešná hviezda Twitch a YouTuber, ktorá sa preslávila hraním mnohých populárnych videohier a produkciou série videí s názvom Let’s Play. Na kanáli Twitch vybudoval dedičstvo a je jedným z prvých partnerov na Twitchi. V hernom svete je to veľké meno, hoci na YouTube nemá milióny odberateľov.

DansGame Wiki-Vek, skutočné meno, význam prezývky a pôvod

DansGame sa narodil 29. mája 1986 v Seattli, Washington D.C. USA, jeho skutočné meno je Daniel Evans, aj keď sa mu to donedávna darilo pred médiami skrývať. Napriek tomu je jeho prezývka, DansGame, teraz emóciou na Twitchi, ktorá sa používa na prejav odporu, hnevu a mrzutosti. DansGame objavil Super Mario Bros, keď mal len tri roky, a začal ho hrať na svojom Nintende – stále je to jedna z jeho obľúbených hier.

Vždy, keď mal problémy, obracal sa na videohry, a to sa stalo jeho koníčkom, keď bol starší, a teraz jeho profesiou. Rád hral videohry na Nintendo Entertainment System (NES), ale konzola sa postupom rokov vyvíjala, čo len zlepšilo jeho herné schopnosti. Jeho vzdelanie bolo na druhom mieste za hrami a dokončil iba strednú školu, obišiel vysokú školu.

Začiatok kariéry

DansGame je jedným z prvých streamerov a snažil sa urobiť prestávku, ktorú začal v auguste 2009, ale potreboval nejaký čas, aby sa veci dali do pohybu.

V roku 2010 začal svoju kanál YouTube , do ktorej začal nahrávať videá Let’s Play prednostne o hororových a akčných hrách, ako sú Still Life 2, Mass Effect 2 a A Vampyre Story a ďalšie. Budovanie popularity však išlo veľmi pomaly a rozhodol sa pre Twitch. Akonáhle začal streamovať svoje hry na tejto platforme, jeho kariéra zažila oživenie. Začal hrať rôzne hry od starých retro hier až po najnovšie vydania, ktoré neustále priťahovali verejnosť na jeho kanál.

Vystúpte na výslnie

S každým novým streamom sa DansGame stávala o niečo populárnejšou.

Nikto celkom nevedel, prečo je populárny, ale všetci jeho fanúšikovia zdieľali úctu k nemu a jeho úsiliu. Približoval ich k hororovým hrám, ako sú The Last of Us, Grim Dawn, Elder Scrolls III a Fallout 76. Teraz počíta svojich fanúšikov na státisíce na Twitchi a má množstvo predplatiteľov, ktorí mu platia mesačný poplatok aspoň 4,99 $, aby ste videli jeho videá. Popularitu si vybudoval aj na YouTube, keďže jeho videá majú viac ako 20 miliónov videní, čo tiež prospelo jeho bohatstvu.

DansGame si na svojej ceste k povýšeniu vytvoril niekoľko priateľstiev, jeden z YouTuberov, s ktorými spolupracoval, je GiantWaffle, populárny hráč Minecraftu a streamer. Obaja spolupracovali na podcaste N3rdfusion, pričom na celej tvorbe obsahových médií sa podieľali ďalší YouTuberi spoločnosť s rovnakým názvom . Vďaka jeho neustálemu prispievaniu do show je teraz DansGame oficiálnym členom tímu. To tiež prispelo k popularite a čistému majetku DansGame.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad DansGame

DansGame je priekopnícky streamer a jeho vplyvná kariéra pridala značné množstvo k jeho bohatstvu. Podľa zdrojov je čistý majetok DansGame až 3 milióny dolárov, od polovice roku 2020 zdroje tiež umiestnili jeho zárobky na približne 12 500 dolárov mesačne z jeho streamov Twitch.

DansGame je vysoký 1,85 m, pričom so svojou váhou bojoval väčšiu časť svojho dospelého života. V súčasnosti váži okolo 200 libier ~ 90 kg. Začína plešatý, ale na bokoch má krátke čierne vlasy a oči má hnedé.

Osobný život DansGame, zoznamka, priateľka, slobodný?

DansGame má tendenciu byť dosť tajomný, pokiaľ ide o jeho osobný život, nie je veľa informácií, hoci podľa správ mal vzťah, ale románik sa skončil v januári 2018. Odvtedy je slobodný a dokonca uviedol, že je gay . Bolo to však len preto, aby zabezpečil fanúšikov z komunity LGBTQ, pretože urobil niekoľko komentárov, ktoré neboli celkom v ich prospech. Napriek tomu jeho vyhlásenie vyvolalo niekoľko otázok o jeho sexualite, na ktoré sa nezaoberal.

DansGame v jednom z mnohých rozhovorov uviedol, že má problémy s udržiavaním svojich vzťahov v reálnom živote, keďže sa plne sústreďuje na budovanie svojej online kariéry. Povedal, že je veľmi osamelý a že prerušil všetky kontakty s ľuďmi. Rád však žartuje s médiami, a to len priviedlo na jeho kanály viac fanúšikov, keďže ide o jedinečnú postavu.

DansGame novinky, fakty

DansGame sa nedávno objavil v médiách niekoľkokrát, jeho emócia bola b pre sexuálny obsah , hoci jeho názor na jeho danPotty emote je, že zákaz je prehnaný.

Dan na ňom zdieľa niektoré osobné aspekty svojho života stránka Instagramu , a môžeme vidieť, že je milovníkom zvierat a najmä a mačacia osoba .