Kto je Danny Duncan? – Vek, čistá hodnota, výška – životopis

ObsahKto je Danny Duncan?

Danny Duncan sa narodil 27. júla 1992 v Englewoode na Floride v USA a je osobnosťou najznámejšou vďaka svojmu YouTube kanálu. Zverejňuje rôzne typy videí vrátane skateboardingu, žartov a video blogov (vlogov). Jeho pracovitosť na jeho stránke mu priniesla milióny predplatiteľov.

Bohatstvo Dannyho Duncana

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Dannyho Duncana odhaduje na viac ako 3,7 milióna dolárov, ktoré zarobil úspechom v rôznych snahách, ktoré prispeli k jeho bohatstvu. Žije luxusným životným štýlom, neustále cestuje a kupuje si nové veci, ako sú autá alebo pomôcky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Hej, môj kamarát tam s plážovou loptou si myslí, že si roztomilý.

Príspevok zdieľaný používateľom Danny Duncan (@dannyduncan69) 12. mája 2019 o 19:08 PDT

Jeho hlavným zdrojom príjmu sú príjmy z reklamy na YouTube spolu s online obchodom.

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Danny vyrastal spolu so sestrou a nevlastným bratom v Englewoode a väčšinu svojej mladosti strávil vychovaním svojej matky, pretože jeho rodičia sa rozišli, keď bol malý. Keď sledoval zápasy svojej matky, začal byť motivovaný nájsť spôsob, ako zarobiť značný príjem, aby pomohol svojej rodine.

Pôvodne však nemal smer a vo voľnom čase jazdil na skateboarde.

Navštevoval neďalekú strednú školu Lemon Bay High School (LBHS), ktorá slúži všetkým blízkym oblastiam na Floride. V roku 2014 online platforma YouTube upútal jeho pozornosť, pretože to bol spôsob, ako získať slávu a peniaze, ako to mnohí zažili v minulosti. Na stránke našli slávu rôzne osobnosti vrátane hráčov videohier, nadšencov krásy, fitness nadšencov, vlogerov a mnohých ďalších. Webová stránka umožňuje používateľom odovzdávať videá verejnosti a tvorcovia obsahu majú šancu výrazne zarobiť prostredníctvom reklamného programu spoločnosti Google, ktorý im poskytuje príjmy prostredníctvom reklamy.

YouTube a herectvo

Keďže sa Duncan zameral na skateboarding a riešenie zranení, ako sú bežné zranenia členkov pre skateboardistov, niekoľko ľudí si ho všimlo. Nakoniec využil príležitosť, aby ho trénoval herec a bývalý profesionálny skateboardista Jason Lee, ktorý je známy svojou prácou v seriáli My Name Is Earl. Dobre sa mu spolupracovalo s Leem, ktorý vzal na vedomie o jeho schopnostiach, ako aj o jeho humore a schopnosti improvizovať komédiu a odhodlaní vytvárať videá na YouTube. Lee ho potom povzbudil, že by sa mal pokúsiť venovať herectvu, pretože to vyzeralo ako oblasť, v ktorej by mohol prekvitať.

Podľa rady k srdcu potom vyhľadal pomoc kolegu YouTubera Christophera Chana a obaja začali vytvárať videá komediálnych skečov a iné krátke videá, ktoré zobrazovali ich herecké výkony. Jeho nasledovníci v priebehu rokov neustále rástli a on vyjadril túžbu jedného dňa vykonávať profesionálnu hereckú prácu.

Žartovanie a bohatstvo

V roku 2016 nabral na svojom kanáli iný smer, keď začal uverejňovať žartové videá, ktoré sú jedným z najpopulárnejších typov videí na YouTube. Dannyho prvé žartovné video ho predviedlo, ako vyšiel na verejnosť, niesol škatuľu naplnenú 30 000 haliermi a potom predstieral, že tie haliere náhodou upustil pred cudzími ľuďmi.

Video bolo hitom a stalo sa jedným z jeho najsledovanejších videí, ktoré si v krátkom čase zarobilo okolo 15 miliónov videní. To ho motivovalo vytvárať ďalšie žarty a ako čas plynul, začal svoju komédiu a žarty prirodzene integrovať do svojich videí. Začal robiť viac videí typu vlog, v ktorých predvádzal niektoré bláznivé veci, ktoré robí.

Často bez váhania komunikuje s cudzími ľuďmi a nebojí sa robiť nezvyčajné veci pre obsah a komédiu. Ako jeho názory neustále rástli, jeho príjem začal rásť a tieto príjmy mu nakoniec umožnili luxusnejší životný štýl. Svoj nový príjem začal používať na pomoc svojej rodine a kúpil si sestru auto pri integrovaní žartu a tiež kúpe domu jeho mame.

Kúpil si aj drahý tovar, aby ho ukázal svojim divákom, a začal robiť žarty, ktoré si vyžadovali oveľa viac peňazí, ako napríklad najímanie športovcov alebo lietanie do inej časti USA.

Iné snahy a spory

V roku 2018, po odcudzení jeho novo zakúpeného skútra, sa Duncan pustil do hudby vytvorením piesne s názvom I’m Upset, ktorá podrobne opisuje, ako sa v tejto situácii cítil. Toto zostáva jeho jediné vydanie piesne, pretože neprejavuje žiadny záujem stať sa nahrávacím umelcom. So svojou obrovskou sledovanosťou spustil aj osobnú webovú stránku s úmyslom predávať tovar pod týmto menom Panenské skaly . Jeho sláva narástla do tej miery, že absolvoval turné po Spojených štátoch na Virginity Rocks Tour, kde sa stretával s fanúšikmi a propagoval svoj tovar.

Pri natáčaní videí ho často vyrušujú fanúšikovia, keďže sa stal v krajine známou osobnosťou. Pre Dannyho to však nie je len slniečko, pretože jeho žarty a postoj ho niekoľkokrát dostali do problémov. V jednom žartíku si na korbe svojho pickupu postavil malý bazén a išiel po diaľnici – polícia mu dala pokutu za ohrozovanie bezpečnosti ľudí okolo neho na diaľnici. Začal sa hádať aj s ďalším žartovným youtuberom – FouseyTube – ktorého obviňuje z toho, že robí žarty pomocou hercov, takže väčšina jeho žartíkov je falošný . To pritiahlo niekoľko negatívnych komentárov od Fouseyho.

Osobný život

Duncan je slobodný, ale v minulosti mal dva dlhodobé vzťahy. V posledných rokoch si však užíva život ako single a v dohľadnej dobe neplánuje mať priateľku. V súvislosti s náhlym nárastom jeho bohatstva a prispôsobením sa luxusnému životnému štýlu na jeho kanáli bolo veľa otázok. Iní verili, že jeho rodina môže byť bohatšia, ako sa zdalo. Fanúšikovia ho obhajovali, no rovnako ako pri výpočtoch si mohol dovoliť životný štýl, aký má teraz, keďže vďaka svojim zárobkom na YouTube spolu s tovarom, ktorý predáva, získava veľa príjmov. Vo voľnom čase rád chodí do posilňovne, cvičí a udržiava sa v kondícii.