• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Daniela Botero? Všetko, čo o nej potrebujete vedieť

Kto je Daniela Botero? Všetko, čo o nej potrebujete vedieť

Daniela Botero je známa kolumbijská modelka a herečka, ktorá je zároveň slobodnou matkou svojej dcéry Ilany. Daniela sa preslávila vďaka viacerým vystúpeniam v módnych časopisoch a vydaniach Playboya po celom svete.

ObsahRaný život a rodina

Daniela Botero Correa sa narodila 12. septembra 1989 v Cali v Kolumbii, takže jej znamenie zverokruhu je Panna. Daniela prežila celé detstvo a mladosť v Kolumbii. Jej matka sa volá Clemencia. Svoju dcéru vždy podporovala vo všetkých jej snahách, vrátane jej túžby venovať sa modelingovej a hereckej kariére. Daniela zdieľala pár z detstva fotografie na svojom instagramovom účte, ktorý ukázal, že jej rodičia boli dosť bohatí a mali v dome drahý nábytok.

https://www.instagram.com/p/B9zgZuYDCpW/

Vzdelanie

Daniela maturovala na miestnej strednej škole v Kolumbii v roku 2007, potom sa ako 17-ročná presťahovala do Paríža, kde študovala žurnalistiku a komunikáciu. Počas rokov strávených v Paríži ju objavil, keď v malej kaviarni módny agent z Eskimo Models v tom období zarábal nejaké peniaze navyše na opatrovanie troch detí. Keď sa presťahovala do New Yorku, študovala aj herectvo.

Kariéra

Kariéra modelky

Daniela začala s modelingom a v roku 2010 sa presťahovala do USA, pričom podpísala zmluvu s modelingovými agentúrami v New Yorku a Los Angeles. Po niekoľkých rokoch úspešného kariérneho rozvoja sa v roku 2012 odmlčala, aby porodila svoju dcéru a potom sa vrátila do práce. V roku 2015 si založila svoj účet na Instagrame, aby zverejnila svoje fotografie a prilákala viac pracovných ponúk a sponzorov.

V roku 2016 bola uvedená v decembrovom vydaní Esquire Los Angeles a tiež s ňou spolupracovala Vogue Mexiko v tom istom mesiaci. V júni 2017 zdobila obálku Maxim Mexiko časopis, ktorý bol fotografovaný na horúcich pieskoch pláže Tulum, a v ten istý mesiac bol uvedený na stránkach magazínu Factice, francúzskeho zdroja módnych médií. V septembri 2017 bola pozvaná, aby odpovedala na šesť otázok od Playboy Italy v tradičnej sekcii časopisu #6Questions a v novembri 2017 ozdobila obálku Playboy Kolumbia. prvýkrát. V januári 2018 Daniela nafotila pre katalóg modelov Vogue a GQ Taiwan publikoval článok o Daniele v júni 2018.

V júli zdobila obálku ďalšieho francúzskeho magazínu o móde a kráse, To sa stáva a v auguste GQ Mexiko publikoval ďalší článok o modelke, v novembri sa potom objavila v Vanity Fair časopis Mexiko. V roku 2019 sa objavila v Playboy Colombia, fotení, ktoré vykonal legendárny fotograf Playboy Richard Bernardin. Daniela je pridelená do štyroch agentúr v závislosti od miesta jej pôsobenia. V Paríži ju zastupuje Eskimo Model Management, v New Yorku RED Model Management a v Miami spolupracuje s Wilhelmina Models, zatiaľ čo v Mexico City ju zastupuje Paragon Model Management.

Televízna kariéra

Daniela sa nikdy netajila tým, že túži stať sa profesionálnou herečkou.

Jej sen sa splnil hneď, ako sa presťahovala do Los Angeles, keďže v roku 2012 Daniela debutovala v televíznom seriáli Corazón Valiente (Nebojácne srdce), kde získala rolu Guardia v epizóde Gran Estreno. V roku 2013 sa objavila aj v krátkej dráme Muñeca (Bábika) a v roku 2014 ju bolo možné vidieť v jednej z epizód venezuelskej telenovely Voltea pa’ que te enamores (Moja Popoluška). V roku 2015 sa Daniela objavila v rannej šou Despierta America na kanáli Univision, kde sa podelila o svoje myšlienky o tom, ako nájsť dokonalé džínsy, ktoré by sa ideálne hodili k postave. V závislosti od typu postavy, ktorú mala, odporučila aj ďalšie časti oblečenia, ktoré by žena mohla nosiť, aby doplnila svoj vzhľad v džínsoch.

V roku 2018 mala jej herecká kariéra veľký impulz, keďže Daniela získala opakovanú rolu v seriáli Run Coyote Run, kde sa objavila v siedmich epizódach show ako Catalina. V roku 2019 hrala Vanessu Palacios v Betty en NY, ktorá sa objavila v štyroch epizódach seriálu.

Vzhľad hudobného videa a úspech na sociálnych sieťach

Daniela sa objavila v hudobnom videu J Balvina s názvom Bobo, zverejnenom na oficiálnom YouTube kanáli J Balvina v máji 2016, kde získala rolu supermodelky, ktorá upútala pozornosť hlúpej postavy J Balvina – od februára 2020 je videoklip k dispozícii. viac ako 500 miliónov videní. Pieseň Bobo sa dostala na album Energia vydaný v júni 2016, ktorý bol štvrtým štúdiovým albumom populárneho kolumbijského reggaetonového speváka. Danielino vystúpenie v hudobnom videu prilákalo na jej instagramový účet tisíce nových sledovateľov.

Od roku 2020 je počet jej predplatiteľov na tejto platforme sociálnych médií približne 440 000. Svoje fotografie tam zverejňuje takmer denne, dokonca zdieľa aj svoje polonahé zábery zo zákulisia svojich fotení haute couture.

Osobný život, dcéra Ilana

Daniela nezdieľa žiadne súkromné ​​informácie, ale v jednom zo svojich príspevkov na Instagrame uviedla, že má dcéru. Ilana má asi osem rokov, narodila sa 7. augusta 2012. Ilana rada tancuje flamenco a cestuje so svojou mamou po svete. Neexistujú žiadne informácie o Ilaninom otcovi Daniela nebola verejná o žiadnych záležitostiach. V jednom z rozhovorov spomenula, že ju budú zvádzať iba inteligentní a tajomní muži, a priznala, že takého človeka ešte nenašla.

Od roku 2016 bez pravidiel!!!✌️

pridané Daniela Botero na Piatok 1. januára 2016

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Daniela rada cvičí, veľa cvičí pilates, pretože jej pomáha trénovať všetky svaly na udržanie postavy tanečníka, dvakrát do týždňa sa venuje aj spinningu. Jej obľúbené cheat meal je čokoláda. Ako inšpiráciu a vzory uvádza Natalie Portman, Angelinu Jolie a Charlize Theron, pretože všetky sú sexi, no inteligentné a elegantné. Ak by si mala vybrať muža, slávneho v histórii, s ktorým by chcela stráviť noc, bol by to rímsky generál Fabio Massimo.

Vzhľad, štýl oblečenia

Daniela má dlhé hnedé vlasy a zelené oči. Je vysoká 5 stôp 7½ palca (1,71 m) a váži okolo 137 libier (62 kg), jej vitálne štatistiky sú 32-24-34. Raz zverejnila oficiálne oznámenie o operácii prsníka, keďže sa chcela podeliť o detaily zákroku.

Spomenula, že dúfala, že dojčením sa jej prsník zväčší, no ani po šiestich mesiacoch od kŕmenia dcéry nebola Daniela stále spokojná s veľkosťou svojho prsníka. Hlavným problémom, ktorému čelila, bolo to, že si nevedela predstaviť budúci vzhľad svojej hornej časti tela, a tak nakoniec skončila v Mentor Worldwide LLC, kde dostala novú technológiu, ktorá pomohla pacientovi vidieť svoj vzhľad po operácii. Daniela sa rozhodla a je spokojná s novým vzhľadom svojich pŕs, no operáciu odporučila len vtedy, ak by to človeka potešilo. Čo sa týka štýlu obliekania, rada nosí ležérny vzhľad, až na to, že jej „neformálne“ džínsy sú od Gucciho a „neformálne“ tričko je od Prady.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa odhaduje, že čistý majetok Daniely bude okolo 600 000 dolárov . Za jeden sponzorovaný príspevok na svojom instagramovom účte zarobí až 2000 dolárov, no jej hlavným zdrojom príjmu je stále modeling pre rôzne magazíny.