• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Daisy Waterstone? Výška, Tehotná, Priberanie, Dieťa

Kto je Daisy Waterstone? Výška, Tehotná, Priberanie, Dieťa

ObsahŽivotopis Daisy Waterstone Wiki

Daisy Waterstone sa narodila v Hammersmith, Londýn, Anglicko, 13. júna 1994 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má britské občianstvo. Ona je herečka ktorá by mohla byť najlepšie známa pre jej stvárnenie Margo Durrell v životopisnom komediálnom seriáli The Durrells in Corfu, ktorý sa vysielal v rokoch 2016 až 2019 a hral v ňom Keeley Hawes, Josh O'Connor a Milo Parker – sleduje skutočné životné udalosti rodiny Durrellovcov. keď sa presťahovali do Grécka z Londýna. Séria bola hitom a vyhrala štyri ceny, pričom bola nominovaná na ďalších osem.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Daisy Waterstone (@daisywaterstone)

Detstvo a vzdelanie

Daisy bola vychovávaná ako jedináčik v Hammersmith, jej otec Sir Tim Waterstone, ktorý je majiteľom siete kníhkupectiev, a jej matka Rosie Alison, ktorá je filmová režisérka a producentka, známa svojimi prácami na dokumentárnych filmoch The South Bank Show, Grand. Dizajny a Omnibus. Rosie je tiež autorkou, v roku 2009 vydala svoj román The Very Thought Of You.

Daisy, motivovaná svojou matkou, sa začala zaujímať o herectvo už vo veľmi ranom veku a keď vstúpila do National Youth Theatre, mala 13 rokov, pričom rok navštevovala aj Cambridge School of Visual and Performing Arts.

Daisy študovala na Francis Holland School, Graham Terrace a po imatrikulácii v roku 2012 sa rozhodla nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy v divadelných hrách

V roku 2013 hrala Daisy Lucy a Nibsa v predstavení Peter Pan Goes Wrong v The Pleasance Theatre a nasledujúci rok hrala Susanna Walcott. v Crucible od Arthura Millera , vystúpil v The Old Vic. V roku 2015 hrala Daisy Emmu vo filme Rules for Living v Kráľovskom národnom divadle a v roku 2016 stvárnila Genevieve vo filme Aligátori v Hampstead Theatre.

Úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch

Daisy debutovala v televíznom seriáli v roku 2014, keď bola obsadená ako Katie Bowman v dvoch epizódach mysterióznej kriminálnej drámy Silent Witness, v ktorej hrali Emilia Fox, William Gaminara a Tom Ward a ktorá je o životoch forenzných patológov a vedcov. V tom istom roku debutovala vo filme, keď stvárnila Clare Leightonovú životopisná historická dráma Testament of Youth , ktorá získala päť ocenení a bola nominovaná na ďalších päť, pričom si zahrala aj Susannah Walcott vo filme The Crucible.

V roku 2015 hrala Daisy Tamaru v mysterióznom kriminálnom filme Cyberbully, ktorý napísal a režíroval Ben Chanan a v ktorom si zahrali Maisie Williams, Ella Purnell a Wilson Haagens – sleduje tínedžera, ktorého kontaktuje počítačový hacker a tvrdí, že bude pustite jej súkromné ​​snímky na internet, ak ho neposlúchne. V tom istom roku hrala Daisy Beatrice v jedinej epizóde mysteriózneho kriminálneho seriálu And Then There Were None, pričom hrala aj postavu Vik v krátkom mysterióznom filme Dark Was the Night.

Po trojročnej prestávke v herectve (okrem účinkovania v The Durrells na Korfu) sa Daisy vrátila, aby sa objavila ako Kate v krátkom rodinnom filme The Time Tree z roku 2018, ktorý napísala a režírovala Celine Cortran, pričom si zahrala aj ako Elsa vo filme krátky fantasy film Večný okamih.

Najnovšia úloha Daisy bola v epizódach Correction a A Pilgrim of Justice z mysteriózneho kriminálneho trileru The Capture, v ktorom si zahrali Holliday Grainger, Callum Turner a Laura Haddock, a je o mladých detektívoch, ktorí sa snažia zachrániť britského vojaka, ktorý práve obvinený zo zločinu – bol nominovaný na štyri ocenenia.

Tehotná s dieťaťom

Internetom kolujú klebety, že Daisy by mohla byť tehotná so záhadným mužom bez celebrít, keďže si niektorí ľudia v televízii aj v uliciach Londýna všimli, že Daisy sa trochu zväčšilo brucho, to sa však ukázalo až krátko nato. Začali sa klebety, že Daisy v skutočnosti len trochu pribrala a nie je tehotná.

Je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych chlapcoch, s ktorými by mohla chodiť, ale všeobecne sa verí, že Daisy by dnes mohla byť romanticky spojená s mužom, ktorý nie je známy ako celebrita, ako to povedalo niekoľko jej fanúšikov. údajne videl dvoch kráčať ruka v ruke, no nebol poskytnutý žiadny dôkaz na podporu týchto tvrdení a Daisy to nekomentovala.

Od novembra 2020 je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Daisy je veľkou fanúšičkou videohier – jej obľúbená je Two Dots a po uviaznutí na určitom mieste strávila mnoho hodín hraním hry. Kontaktovala vývojárov hry, ktorí si našli čas na odpoveď.

Ona a jej kolegovia z The Durrells in Corfu sa zaujímajú o fotky z photoshopovania, aby vyzerali vtipne, a Daisy na svoj instagramový účet nahrala množstvo týchto fotiek nafotených vo photoshope.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Mat Damon, Channing Tatum a Amanda Seyfried, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Chyť ma, ak to dokážeš, Dobrý Will Hunting a Dear John – vyrastala na animovaných seriáloch. Simpsonovci, ktorých má dodnes najradšej.

Nabrať váhu

Fanúšikovia kritizovali Daisy za to, že pribrala pár kíl navyše počas prestávky medzi sezónami The Durrells na Korfu, ale nakoniec znížila svoju váhu na to, čo bolo predtým.

Vek, výška a čistý majetok

Daisy má 26 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 1,58 metra a váži okolo 48 kg.

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.