Kto je Corey Gamble? Čistá hodnota priateľa Kris Jenner, Wiki

ObsahKto je priateľ Kris Jenner Corey Gamble? Wiki Bio

Corey Gamble sa narodil v Atlante v štáte Georgia USA 10. novembra 1980, takže jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je televíznou osobnosťou a hviezdou sociálnych médií , ktorý si získal uznanie po tom, čo začal chodiť s Kris Jenner, americkou autorkou, televíznou osobnosťou a podnikateľkou.

Raný život a vzdelanie

Corey vyrastal ako slobodné dieťa v Atlante v dosť chudobnej domácnosti – jeho otec pracoval v miestnom obchode s počítačovým vybavením, zatiaľ čo jeho matka pracovala ako upratovačka. Keďže rodina mala málo peňazí, Corey vyrastal v túžbe stať sa obchodníkom a zarábať dosť pre seba aj pre svojich rodičov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pozerám sa na teba Zlato.

Príspevok zdieľaný používateľom Corey Gamble (@coreygamble) 7. septembra 2019 o 18:23 PDT

Študoval na Westlake High School, kde sa zaujímal o šport, pričom vynikal aj vo viacerých predmetoch. Po imatrikulácii sa zapísal na Morehouse College a v roku 2002 ukončil bakalársky titul v odbore obchodný marketing.

Coreyho kariéra

Corey bol pozvaný pracovať pre Scooter Braun, ktorý v súčasnosti riadi Justina Biebera, slávneho kanadského speváka. Od dnešného dňa, Corey pracuje pre SB Projects (vo vlastníctve Scooter) , čo je mediálna a zábavná spoločnosť zameraná na spoluprácu so známymi filmovými a hudobnými hviezdami.

Corey vďaka vzťahu s Kris nazbieral na svojom instagramovom účte viac ako milión sledovateľov a stal sa tak hviezdou sociálnych sietí. Od apríla 2009 je aktívny aj na Twitteri, na ktorom ho sleduje viac ako 26 000 ľudí. Corey bola tiež uvedená v televíznom seriáli reality Keeping Up with the Kardashians, v ktorom hrá Kris a všetky jej deti vrátane Khloe, Kendall a Kim.

Milostný život a vzťah s Kris Jenner

Pred stretnutím s Kris Corey chodil so Sheree Buchanan, ale v roku 2010 Sheree podala na Coreyho súdny príkaz, pretože ju prenasledoval, a tiež poskytla dôkazy, ktoré viedli k tomu, že Coreymu nebolo dovolené dostať sa nikam do blízkosti Sheree.

Verí sa, že Corey sa po stretnutí s Kris Jenner zmenil, pretože prestal piť alkohol a už nechodí na párty. Obaja sa stretli na narodeninovej oslave Riccarda Tisciho (Ricardo je známy taliansky módny návrhár) na Ibize v Španielsku a na prvé rande išli v novembri 2014. Na verejnosť sa nedostali hneď, no pri niekoľkých príležitostiach ich videli paparazzi čo viedlo k tomu, že sa v roku 2015 spoločne zúčastnili 50. narodenín časopisu Cosmopolitan.

Corey a Kris sa niekoľkokrát rozišli, ale vždy sa dali opäť dokopy a v lete 2018 začali internetom kolovať fámy. že tí dvaja boli zasnúbení po tom, čo si na prstenníku všimol veľký diamantový šmrnc.

Kris sa na prsteň pýtali médiá, no ona odmietla odpovedať. Corey a Kris sú stále vo vzťahu.

Kris bola dvakrát vydatá, jej prvým manželom bol Robert Kardashian, ktorý bol právnikom, vzali sa 8. júla 1978 a Kris porodila ich tri dcéry Kourtney, Kim a Khloe v roku 1979, 1980 a 1984, zatiaľ čo ich syn Rob nasledoval v roku 1987. Boli spolu až do marca 1991 a boli priateľmi, kým Robert nezomrel na rakovinu v roku 2003 Kris priznala, že podvádzala Roberta s Toddom Watermanom, populárnym futbalistom. Len mesiac po rozvode s Robertom sa vydala za Brucea Jennera a boli spolu do 23. marca 2015.

Kris porodila ich dve dcéry Kendall a Kylie v roku 1995 a 1997, zatiaľ čo Bruce v roku 2015 oznámil, že „sa stal transgender ženou“ a prijal meno Caitlyn.

Záľuby a iné záujmy

Corey sa športu venuje už od tínedžerského veku a hoci hrá futbal a futbal len príležitostne, niekoľkokrát do týždňa chodí do posilňovne, behá a bicykluje. Má rád bohatý životný štýl a je vidieť, že býva v drahých hoteloch a cestuje do destinácií výlučne pre celebrity a bohatých ľudí. Od ukončenia štúdia bol po celých Spojených štátoch, pričom pri niekoľkých príležitostiach bol aj v Európe v krajinách ako Anglicko, Francúzsko a Nemecko.

Corey rád pozerá filmy neskoro v noci s Krisom – niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Al Pacino, Robert De Niro a Salma Hayek, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Zjazvená tvár, trilógia Krstný otec a Taxikár. Nie je príliš fanúšikom hudby, ale keď počúva, je to Drake a Kanye West.

Vzhľad a čistý majetok

Corey má 39 rokov. Je holohlavý, má hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,75 metra a váži okolo 78 kg. Od apríla 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Kris je údajne viac ako 37,5 milióna dolárov.

Kto je Kris Jenner? Wiki Bio

Kristen Mary Houghton sa narodila v San Diegu v Kalifornii v USA 5. novembra 1955 – jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je známa tým, že od roku 2007 hrá v televíznom seriáli reality Keeping Up with the Kardashians.

Kris bola vychovaná spolu so svojou mladšou sestrou Karen v San Diegu ich otcom Robertom True Houghtonom, ktorý bol inžinier, a ich matkou Mary Jo Shannon, ktorá bola v domácnosti. Robert a Mary sa rozviedli, keď mala Kris sedem rokov a vtedy aj dve dievčatá vychovávala Mary a jej druhý manžel Harry Shannon , ktorý bol podnikateľom. Kris študovala na Clairemont High School a po imatrikulácii začala pracovať pre American Airlines ako letuška.

Svoju spoločnosť Jenner Communications založila niekedy vo svojich 20 rokoch a teraz už roky pracuje ako obchodná manažérka svojich dcér. V roku 2004 otvorila svoj butik, no v roku 2009 bol zatvorený. Napísala dve knihy, autobiografiu Kris Jenner... a All Things Kardashian v novembri 2011 a kuchársku knihu V kuchyni s Kris: Kolekcia rodiny Kardashian-Jenner Obľúbené v októbri 2014.

Kris sa rozviedol s Robertom Kardashianom v roku 1991 – v roku 1994 bol jedným z obhajcov O. J. Simpsona, ktorý bol považovaný za „proces storočia“, obvinený z vraždy svojej bývalej manželky Nicole Brownovej, ktorá bola Krisovou blízkou priateľkou.