Kto je Cooper Manning? Syn, čistá hodnota, vek, manželka, deti

Cooper Manning, ktorý je známy najmä ako televízna osobnosť a moderátor The Manning Hour na Fox Sports, je tiež úspešným podnikateľom, ktorý mal sľubnú kariéru aj ako hráč amerického futbalu. Avšak kvôli nešťastnej chorobe bola Cooperova kariéra širokého prijímača prerušená skôr, ako sa mohol dostať do Národnej futbalovej ligy (NFL). Cooper pochádza z rodiny s bohatou históriou a hĺbkou hrania, ktorá siaha až k legendárnemu hráčovi Archiemu Manningovi.

Kto je vlastne Cooper Manning? Tu je niekoľko faktov o Cooperovi, ktoré vám odpovedia na všetky otázky, ktoré o ňom máte.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď sa voláte Manning a hráte rozohrávača, školy ako Tennessee alebo Ole Miss si vás ľahko všimnú, aj keď ste ešte len prvák na strednej škole. Pre bývalého rozohrávača NFL Archieho Manninga mu sledovanie jeho vnuka Archa Manninga nielenže pripomína sledovanie jeho troch synov hrať pod piatkovým Night Lights, ale matriarcha rodiny Manning QB verí, že ďalšia generácia môže byť lepšia ako tá predchádzajúca, čo hovorí veľa. #CooperManning #EliManning #Manning #NFL #PeytonManning https://tooathletic.com/will-the-next-manning-quarterback-be-the-best/ Prečítajte si celý článok na TooAthletic.com _________ #TooAthletic #TooAthleticTakes

Príspevok zdieľaný používateľom TooAtletic Takes (@tooathletic) 5. októbra 2019 o 12:06 PDT

ObsahRaný život a rodina

Cooper sa narodil 6. marca 1974 rodičom Archiemu a Olivii Manningovým, má teda 46 rokov. Archie bol profesionálny obranca amerického futbalu, ktorý hral za New Orleans Saints od začiatku 70. do 80. rokov.

Cooper je Archieho najstarší syn a brat dvoch profesionálnych hráčov Eliho a Peytona Manningových. Cooper sa narodil a vyrastal v New Orleans, Louisiana, USA, kde dokončil strednú školu a potom sa presťahoval do Mississippi na univerzitu. Počas štúdia na Newman High School Cooper súťažil v americkom futbale a hral ako široký prijímač.

Počas tejto doby mal skvelú perspektívu so svetlou budúcnosťou, a tak bol prijatý na University of Mississippi, ako jeho otec pred ním. Vo veku 18 rokov, krátko pred začiatkom letnej praxe, však Cooper pociťoval znecitlivenie prstov na nohách a rukách a po návšteve kliniky Mayo Cooperovi diagnostikovali spinálna stenóza , ochorenie, ktoré spôsobuje zúženie chrbtice a poškodzuje nervy obklopujúce chrbticu. To spôsobilo, že Cooper predčasne odišiel z futbalu a prostredníctvom fyziorehabilitácie sa musel znova naučiť chodiť.

Vzdelanie

Cooper ukončil štúdium žurnalistiky vysielania na University of Mississippi, čo sa zdá byť tradíciou rodiny Manningovcov, keďže Archie a obaja Cooperovi bratia ukončili vzdelanie na rovnakých školách.

Kariéra

Napriek tomu, že Cooper nemá profesionálnu hviezdu amerického futbalu, má za sebou úspešný život ako obchodník, televízna osobnosť a komik. Jeho kariéra začala ako partner energetickej skupiny Scotia Howard Weil, ktorá mala podiely v oblasti ropy a zemného plynu.

Skupina tiež organizovala energetické konferencie, ktoré prilákali investorov a veľké množstvo spoločností do ich kancelárií v Houstone a New Orleans.

V roku 2012 Cooper odštartoval svoju kariéru v športovej žurnalistike, keď počas príprav na Super Bowl XLVII (47.) moderoval časť relácie Dan Patrick Show – Manning on the Street. V roku 2015 sa Cooper stal súčasťou Výkop Fox NFL a v tom istom roku začal svoju vlastnú show The Manning Hour.

V roku 2016 bol Cooper vybraný ako hlavný výkonný riaditeľ pre vzťahy s investormi pre AJ Capital Partners. Špecificky budujú portfólio hotelov a hotelových rezortov ako súkromná realitná firma so sídlom v Chicagu v štáte Illinois.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Drobné drobnosti týkajúce sa Cooperových osobných obľúbencov sú všeobecne známe, ako napríklad to, čo má a nemá rád, a väčšia časť jeho osobného života je utajená. V emotívnom liste svojmu bratovi však Cooper vyjadril želanie, aby Peyton prežil svoj sen stať sa hviezdou amerického futbalu.

Podľa všetkého to Peyton urobil a Cooper je veľkým podporovateľom, ktorý pomáha svojmu bratovi na ihrisku aj mimo neho.

Cooper sa objavil ako kreslené zobrazenie v Simpsonovci . V epizóde Oh Brother, Where Bart Thou je videný v jednom z Bartových snov so svojimi bratmi Elim a Peytonom.

Cooper sa spolu so zvyškom svojej rodiny vrátane otca Archieho a matky Olivie objavil aj v epizóde seriálu Rodinný chlapík , V epizóde Meg hovorí o bratoch Manningových ako o rodine, ktorá drží spolu.

Vzťahy

Cooper sa oženil s Ellen Heidingsfelderovou v roku 1999 a má s ňou tri deti. Pár je stále ženatý a užíva si život v luxuse a bohatstve vďaka Cooperovej kariére obchodníka a televíznej osobnosti. Ich dcéra a najstaršie dieťa May sa narodili v roku 2002. Jej bratia Arch a Heid sa narodili v dvojročných intervaloch po jej predstavení svetu.

Arch bol pomenovaný po svojom starom otcovi a je budúcim obrancom Manninga, ktorý má možnú svetlú budúcnosť v americkom futbale.

Fyzicka charakteristika

  • Dátum narodenia: 6. marca 1974
  • Farba vlasov: Hnedá
  • Farba očí: tmavo hnedá
  • Výška: 6 stôp 3 palce (1,92 m)
  • Hmotnosť: 130 libier (59 kg)
  • Veľkosť obuvi: Neznáma
  • Hviezdne znamenie: Ryby
  • Národnosť: Americká
  • Etnická príslušnosť: Kaukazská

Čistá hodnota

S kariérou v obchodovaní s energiou a ako televízny hostiteľ a osobnosť má Cooper odhadovaný čistý majetok približne 15 miliónov dolárov od začiatku roku 2020. Jeho ročné platy ako televízneho moderátora a obchodníka s energiou nie sú zverejnené.