• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Connor Paolo z Gossip Girl? Priateľky, čistá hodnota

Kto je Connor Paolo z Gossip Girl? Priateľky, čistá hodnota

ObsahConnor Paolo Wiki Bio

Connor Paolo sa narodil v New Yorku, USA, 11. júla 1990 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. On je herec ktorý by mohol byť najlepšie známy pre jeho stvárnenie Erica van der Woodsena v kriticky uznávanom romantickom dramatickom seriáli Gossip Girl, ktorý vytvorili Stephanie Savage a Josh Schwartz a ktorý sa vysielal v rokoch 2007 až 2012. Hrali v ňom Blake Lively, Penn Badgley a Leighton Meester, a sleduje bohatých tínedžerov žijúcich v newyorskej Upper East Side – séria získala 21 ocenení a bola nominovaná na 36 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Connorom Paolom (@connorpaolo)

Detstvo a vzdelanie

Connora vychovávali ako jediné dieťa v New Yorku jeho židovskí rodičia Colin Paolo, ktorý je scenáristom, a Julia Mendelsohn, ktorá je klaviristkou a speváckou trénerkou.

Connor sa začal zaujímať o herectvo už v ranom veku a po dovŕšení 16 rokov sa zapísal na Professional Performing Arts School, v rovnakom čase ako budúci slávni herci Paul Iacono a Sarah Hyland. Pokračoval navštevovať divadelný a filmový inštitút Lee Strasberga , ako aj letný umelecký tábor Appel Farm Arts and Music Center v Elmer, New Jersey.

V roku 2008 sa Connor zapísal na New York University, ale už po jedinom semestri z nej odišiel, aby sa mohol naplno sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Connor debutoval vo filme v roku 2003 v mysterióznej kriminálnej dráme Mystic River režiséra Clinta Eastwooda, v ktorej hrali Sean Penn, Kevin Bacon a Tim Robbins – film sleduje troch priateľov a rodinnú tragédiu, ktorá sa stala jednému z nich. Bol to obrovský úspech, získal 57 ocenení vrátane dvoch Oscarov, pričom bol nominovaný na 143 ďalších ocenení.

V roku 2004 hral Connor Mladého Alexandra v životopisnej akčnej dráme Alexander, ktorá je o živote macedónskeho kráľa, potom v roku 2006 bol Stevenom McLoughlinom. dráma z historického trileru World Trade Center , ktorý získal rozporuplné recenzie, no Connor bol nominovaný na cenu pre mladého umelca za najlepší výkon v hranom filme – mladý herec vo vedľajšej úlohe, čo je zatiaľ jeho jediná nominácia na ocenenie.

V nasledujúcich rokoch sa objavil v romantickej kriminálnej dráme Snow Angels z roku 2007, dráme Favorite Son z roku 2008 a športovej komédii The Winning Season z roku 2009, pričom uznanie si získal v roku 2010 po stvárnení Jacka, jednej z hlavných postáv hororu Georgea VanBuskirka. dráma Tábor peklo.

V tom istom roku si Connor zahral Martina v hororovej sci-fi dráme Stake Land a v roku 2012 bol obsadený (bez uvedenia) v krátkom hudobnom videu The Pretty Reckless s názvom The Pretty Reckless: My Medicine. V roku 2016 stvárnil Kobeho, jednu z hlavných postáv hororového mysteriózneho trileru Friend Request, ktorý napísal Matthew Ballen, režíroval Simon Verhoeven a v ktorom si zahrali aj Alycia Debnam-Carey a Williams Moseley – film sleduje študenta vysokej školy, ktorý po r. spriateliť sa s cudzím dievčaťom na internete a prenasleduje ho démon, ktorý zabíja všetkých jej najbližších priateľov. Získal dve ocenenia a na jednu ďalšiu bol nominovaný.

Neskôr v roku 2016 si Connor zahral Micka Springfielda v kriticky uznávanom akčnom thrilleri Teda Marcusa Like Lambs, v ktorom si zahrali Liam Aiken, Ted Marcus a Justin Chon, a je o ekonomickej apokalypse, ktorá zasiahne USA. Connor si zahral v trilerovej dráme Outlaw, ktorú napísal a režíroval Tyler Shields, a hral aj Martina v akčnej hororovej dráme The Stakelander – jeho posledná rola vo filme bola v roku 2017 v dobrodružnej komédii Flock of Four, zatiaľ čo koncom roka 2020 ho obsadili, aby stvárnil postavu Paula v romantickej komédii Distancing Socially, ktorej premiéra je naplánovaná na rok 2021.

Úlohy v televíznych seriáloch

Connor debutoval v televíznom seriáli v roku 2002 v epizóde Juvenile z mysterióznej kriminálnej drámy Law & Order: Special Victims Unit, pričom sa objavil aj v ďalšej epizóde Web v roku 2006.

V roku 2010 sa objavil v epizóde I Did Kill You, či nie? drámy Mercy, pričom nasledujúci rok stvárnil Martina v rovnomennej epizóde krátkej akčnej adventúry Stake Land: Origins. V rokoch 2011 až 2015 stvárnil Connor Declana Portera, jednu z hlavných postáv mysteriózna trilerová dráma Pomsta vytvoril Mike Kelley a v ktorom si zahrali aj Madeleine Stowe, Emily VanCamp a Gabriel Mann – príbeh sleduje mladú ženu, ktorá chce pomstiť svojho otca tým, že ublíži tým, ktorí mu ublížili. Séria získala šesť ocenení a bola nominovaná na 29 ďalších vrátane jedného Zlatého glóbusu.

V roku 2016 si Connor zahral Henryho v epizóde Welcome Back, Carter z akčnej krimi komédie Rush Hour, a potom bol pozvaný, aby sa objavil v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je kriminálna komédia Swedish Dicks, akčná trilerová dráma The Brave a The Brave. sci-fi Elektrické sny.

Connor tiež hral hlavnú postavu Jasona vo všetkých šiestich epizódach komédie Business Doing Pleasure, v ktorej si zahrali aj Carolyn Hennesy a Leonard Jackson, a je o Jasonovi, ktorý pracuje pre spoločnosť Lucky Duck Industries vyrábajúcu erotické hračky – seriálu sa nepodarilo prilákať veľa. pozornosť.

Jedným z jeho najnovších účinkov bolo v roku 2020 epizóda Support System drámy The Resident, ktorú vytvorili Amy Holden Jones a Hayley Schore a v ktorej si zahrali Matt Czuchry, Emily VanCamp a Manish Dayal – ide o tím lekárov pracujúcich v Chastain. Memorial Hospital a bol nominovaný na tri ocenenia.

Milujte život a priateľky

Connor je celkom otvorený, pokiaľ ide o jeho milostný život – jeho prvou priateľkou, o ktorej verejnosť vie, bola Addison Timlin, herečka známa úlohami vo filmoch Vykoľajený, Odd Thomas a Ten nepríjemný moment.

Connor Paolo a Christa B. Allen#DeclanPorter #CharlotteGrayson #Revenge

pridané Vancamp Mann Brazília na štvrtok 31. marca 2016

Tí dvaja spolu chodili rok v rokoch 2005 a 2006, potom o rok neskôr začal Connor randiť s Alice Kremelberg, herečkou, filmovou spisovateľkou a producentkou, ktorá by mohla byť najznámejšia vďaka jej stvárneniu Nicole Eckelcamp v seriáli Orange Is the New Black. S Connorom spolu chodili štyri roky až do roku 2011, keď sa z neznámych dôvodov rozišli. Povráva sa, že Connor mal pomer s Christou B. Allenovou , herečka, po boku ktorej sa objavil v seriáli Pomsta, ale to sa nepotvrdilo.

Od roku 2011 do roku 2013 bol vo vzťahu s Adelaide Kane, americkou herečkou a filmovou producentkou známou z úloh vo filmoch Teen Wolf, The Purge a Power Rangers R.P.M., a potom v roku 2013 niekoľko mesiacov chodil s herečkou Janet Bailey.

Od októbra 2020 je Connor vo vzťahu s Grace Van Dien, americkou herečkou, ktorá hrala vo filme The Village z roku 2019 – neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Connor je veľkým fanúšikom hudby a dnes počúva prevažne klasický rock, hip-hop a punk – niekoľko z jeho obľúbených kapiel sú AC/DC, The Clash a Green Day.

Väčšinu svojho voľného času trávi cvičením v posilňovni, keďže pre jeho hereckú kariéru je dôležité udržiavať sa vo forme a zároveň sa stará o svoje duševné zdravie, keďže občas medituje.

Miluje cestovanie a jeho herecká kariéra ho zaviedla do niekoľkých štátov USA a za zábavou bol aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Nemecko a Taliansko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Katlyn Lewicke (@beingkatlynlewicke)

Connor má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robert De Niro, Channing Tatum a Angelina Jolie. Medzi jeho obľúbené filmy patrí trilógia Krstný otec, Drahý John a Pán a pani Smithovci a rád si pozrie aj animované komediálne seriály – najradšej má Simpsonovcov.

Vek, výška a čistý majetok

Connor má 30 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 135 libier (62 kg).

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.