• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Cody Christian z „All American“? Vek, zoznamka, životopis

Kto je Cody Christian z „All American“? Vek, zoznamka, životopis

ObsahKto je Cody Christian?

Cody Allen Christian sa narodil v Portlande, Maine USA, 15. apríla 1995 – jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť. Cody je herec a rapper ktorý je možno najlepšie známy pre jeho stvárnenie Ashera Adamsa v dramatickom športovom seriáli All American, ktorý vytvorila April Blair a v ktorom účinkujú Daniel Ezra, Samantha Logan a Michael Evans Behling – seriál sa vysiela od roku 2018 a sleduje stredoškolský futbal. hráč, ktorý sa presťahuje z South Central do Beverly Hills High School po tom, čo ho naverbujú. Získal jedno ocenenie a bol nominovaný na tri ďalšie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Cody Christianom (@codychristian)

Detstvo a vzdelanie

Codyho vychovávala ako jedináčik v Indiane jeho indiánska matka, ktorá patrí k domorodým obyvateľom Penobscot – pretože Cody o svojom otcovi nehovoril, predpokladá sa, že jeho rodičia sú rozvedení.

Navštevoval základnú školu v Indiane, kde začal hrať futbal a začal sa zaujímať o herectvo. Potom, čo sa dozvedel o konkurze na reklamu v Los Angeles, rozhodol sa tam v deviatich rokoch presťahovať a podporovala ho jeho matka. Cody navštevoval miestnu strednú školu v ktorej pokračoval vo futbale a zaujímal sa aj o futbal, basketbal a hru na gitare.

Po maturite v roku 2013 sa rozhodol nezapísať sa na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy vo filmoch

Cody už debutoval vo filme, keď v roku 2006 hral ako mladý Tommy Kuglar v krátkej komédii Hlboké záhady Tommyho Kuglara, v ktorej si zahrali aj Jerry Hoffman a Randi Langdon, ale ktorá nepritiahla veľkú pozornosť. V tom istom roku stvárnil The Kid v krátkom filme Corndog of Tolerance, ktorý napísal a režíroval Reese Golchin, ktorý si vo filme tiež zahral.

V roku 2009 Cody stvárnil Boya Cantera v kriticky uznávanom akčnom sci-fi thrilleri Náhradníci, v ktorom hrali Bruce Willis a Radha Mitchell, a v roku 2011 stvárnil mladého Dannyho Greena vo filme životopisná kriminálna dráma Kill the Irishman . napísal a režíroval Jonathan Hensleigh a v hlavnej úlohe s Rayom Stevensonom a Christopherom Walkenom – film je o írskom zločincovi, ktorý pracuje pre mafiu v Clevelande v 70. rokoch. V roku 2012 bol Cody pozvaný, aby si zahral vedľajšiu postavu Kylea v dráme Beautiful People a v roku 2013 bol Petrom v komediálnom sci-fi filme The Starving Games.

Tri z najnovších úloh Codyho vo filmoch boli v roku 2015 v dráme Killing Animals, v ktorej hral Zachary Gordon, v akčnom thrilleri Submerged, v ktorom si v roku 2016 zahral po boku Jonathana Bennetta a Talulah Riley, a v roku 2018 v akčnom komediálnom kriminálnom filme Assassination Nation, ktorý bol napísal a režíroval Sam Levinson.

Cody nedávno dokončil natáčanie pripravovanej drámy Notorious Nick, pričom bol tiež práve obsadený, aby si zahral v pripravovanom akčnom thrilleri Ambush.

Úlohy v televíznych seriáloch

Cody debutoval v televíznom seriáli v roku 2007, keď bol obsadený do úlohy Adama v komediálnej dráme State of Mind, a v tom istom roku hosťoval ako Xander Tucker v epizóde Gracie’s Bully z komediálneho seriálu Back to You.

V nasledujúcich rokoch sa objavil iba v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je dráma fantasy tajomstvo True Blood v roku 2008, kriticky uznávaná romantická dráma Grey's Anatomy v roku 2010 a akčná komédia rodinná séria Lab Rats v roku 2012 – v tom istom roku, Hosť Cody hral ako Greg Lux v epizóde Home Invasion of komediálna kriminálna dráma Body of Proof . Do povedomia sa dostal v roku 2013 po tom, čo bol obsadený ako Flint Forster v troch epizódach krátkeho akčného dobrodružného seriálu Supah Ninjas, v ktorom hrali Ryan Potter, Carlos Knight a Gracie Dzienny, a je o troch tínedžeroch, ktorí sa stali ninjami po tom, čo ich niekto naučil bojovať. starý otec – séria získala dve ceny vrátane Primetime Emmy a bola nominovaná na tri ďalšie.

V rokoch 2010 až 2015 hral Cody Mikea Montgomeryho, jednu z hlavných postáv v romantickej dráme Pretty Little Liars, v ktorej hrali Troian Bellisario a Ashley Benson a bola hitom v USA, pretože získala 45 ocenení a bola nominovaná na 46 ďalších. Jedna z najnovších úloh Codyho v televíznom seriáli bola v akčnej fantasy dráme Teen Wolf, o chlapcovi, ktorý sa stal vlkolakom po tom, čo ho jeden zmlátil – seriál získal 23 ocenení a počas vysielania v rokoch 2011 až 2017 bol nominovaný na 39 ďalších. , zatiaľ čo Cody bol nominovaný na Teen Choice Award za Choice Summer TV Actor.

Cody tiež vyjadril postavu Cloud Strife v akčnej hre na hrdinov Final Fantasy VII Remake z roku 2020.

Kariéra rappera

Cody vydal svoju debutovú rozšírenú hru (EP) v roku 2018 s názvom Cody West Christian a dve z uvedených skladieb, ktoré pritiahli najväčšiu pozornosť, boli Awake a All I Have Is Christ. Odvtedy vydal niekoľko singlov ako Keep Quiet, Vacation či Blessed a momentálne pracuje na svojom druhom EP.

Milujte život a randenie

Podrobnosti zo svojho milostného života si Cody radšej necháva pre seba, no je známe, že v roku 2016 mal vzťah s americkou herečkou Talia-Lynn Prairie, ktorá je známa úlohami v dobrodružnom komediálnom filme The Cat in the Hat a hudobný film Burlesque. Chodili spolu takmer rok, kým sa z neznámych dôvodov rozišli, no povráva sa, že Talia sa zamilovala do niekoho iného, ​​do toho istého muža, za ktorého sa neskôr vydala.

Cody je momentálne vo vzťahu s americkou modelkou Alex Swift – obaja nahrali na svoje účty Instagram množstvo obrázkov, na ktorých sú spolu – sú spolu už takmer tri roky.

Od októbra 2020 je Cody vo vzťahu, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Cody je fyzicky veľmi aktívny, pretože má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, a tým aj jeho svalnatú postavu, a tiež drží prísnu diétu. Cody tiež hrá futbal, tenis a medituje.

Keďže jeho matka bojovala s rakovinou prsníka a prežila, Cody je dnes filantrop, ktorý daroval a pomohol získať peniaze na výskum rakoviny prsníka.

Je milovníkom zvierat a počas svojich tínedžerských rokov mnohokrát dobrovoľne pracoval v útulku pre zvieratá.

Cody rád cestuje a jeho herecká kariéra ho zaviedla do niekoľkých štátov USA aj do niekoľkých európskych krajín – jeho vysnívanou cestovateľskou destináciou je taliansky Rím.

Cody má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Nicolas Cage, Bruce Willis a Amanda Seyfried, a medzi jeho obľúbené filmy patrí Gone in 60 Seconds, Pulp Fiction a Dear John.

Vek

Cody má 25 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 metra) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2,5 milióna dolárov.