• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je Clare Siobhan? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Kto je Clare Siobhan? Vek, výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Clare Siobhan?

Clare Siobhan je populárna anglická youtuberka a hráčka videohier, ktorá sa stala hviezdou vďaka svojim zaujímavým a vtipným videám na YouTube, kde hrá také videohry ako The Sims 4, Call of Duty, Mass Effect a iné. Tiež je vo vzťahu s ďalšou hviezdou YouTube, známou ako Ali-A, s ktorou vedie kanál Clare & Ali.

Clare Siobhan Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Clare Siobhan Callery sa narodila 6. augusta 1990 v Londýne v Anglicku ako dcéra Ann Callery, o jej otcovi nie sú žiadne informácie, ale Clare má írsky pôvod a má brata Dana.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zabudli ste na tieto... 🥴

Príspevok zdieľaný používateľom Clare Siobhan Callery (@clarecallery) 25. júla 2020 o 10:09 PDT

Od malička mala Clare zdravotné problémy, medzi ktoré patrila nespavosť a obsedantno-kompulzívna porucha (OCD), ktorá sa v istom období jej života prejavila ako strach chodiť do školy. Napriek tomu sa jej podarilo prekonať tieto problémy a nakoniec ukončila strednú školu so skvelými známkami. Po imatrikulácii sa Clare zapísala na Leeds Metropolitan University, kde v roku 2012 získala titul Bachelor of Arts v odbore Public Relations and Image Management. Najprv študovala medicínu, no po roku štúdia si uvedomila, že je Nenarodil som sa pre prácu v medicíne a prešiel na marketing.

Začiatky kariéry

Pred vytvorením kanála YouTube pracovala Clare pre niekoľko spoločností v odvetví videohier. Jej prvou prácou bola PR pre agentúru, ktorá dostala úlohu viesť uvedenie telefónu Sony Xperia Play na trh, takže sa učila o biznise a celom odvetví. Pred prestupom do Capcomu nejaký čas pracovala na produktoch Sony, no bola to práca s Xboxom, ktorá ju priviedla na inú úroveň herného sveta.

Začala navštevovať herné konvencie, kde spoznala svojho budúceho priateľa a práve s jeho pomocou začala natáčať videá pre YouTube.

Začnite na YouTube

Clare začala svoju cestu na YouTube natáčaním videí s hororovými, survivalistickými a akčnými hrami, ako sú Alien, Call of Duty a Outlast. To bolo zaujímavé pre mnohých ľudí a ona pokračovala v hororových hrách, dokonca hrala Slender, než natočila svoj prvý vlog video o nej herný počítač a nasledujúce vybavenie .

Potom začala miešať herné videá a vlogy, pričom zostala verná svojim hororovým hrám, no následne hrala ďalšie hry, ako napríklad Tomb Raider, Pokemon, Gears of War a ďalšie, po ktorých predstavila svoju nové herné nastavenie , ktorý obsahoval dva veľké monitory a lepšie herné vybavenie.

Vystúpte na výslnie

Clare sa čoraz viac zapájala do hráčskej komunity, kde si našla priateľov a fanúšikov. So svojím priateľom začala navštevovať herné konvencie a po tom, čo začala hrať The Sims 4, sa stala hviezdou.

Posledné tri roky Clare denne hrá videohry a denne nahráva nové videá. To ju vystrelilo na hviezdu, pretože sa jej podarilo animovať svoju verejnosť a odvtedy vytvorila celú rodinu Simov, ktorá neustále pridáva nové zaujímavé postavy. Má dokonca slávne sestry, Elsa a Anna z filmu Frozen . Na svojom kanáli má milióny sledovateľov a jej videá prilákali viac ako 400 miliónov videní.

Ali a Clare

Po boku svojho priateľa vedie kanál Clare & Ali vytvorený v roku 2018 – prvé video ukázalo, ako Ali jej robil mejkap .

Títo dvaja si získali veľkú pozornosť, kanál je však neaktívny od januára 2020 – aj keď vo svojom poslednom videu uviedli, že sa čoskoro vrátia na kanál, za posledných sedem mesiacov nič nenahrali. To vyvolalo otázku, či sú dvaja stále spolu, ale fanúšikovia môžu byť uistení, že v romániku páru nie sú žiadne problémy, pretože dokonca plánujú svadbu.

Clare Siobhan Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Clare Siobhan sa stala populárnou youtuberkou a hráčkou videohier, vďaka čomu sa jej majetok výrazne zvýšil.

Podľa zdrojov sa čistý majetok Clare odhaduje na viac ako 1,4 milióna dolárov od polovice roku 2020.

Clare Siobhan je vysoká 5 stôp a 10 palcov (1,78 m), pričom váži približne 120 libier ~ 55 kg. Jej životne dôležité štatistiky sú neznáme, no má štíhlu postavu.

Osobný život Clare Siobhan, zoznamka, priateľ

Clare je známa svojím románikom s Ali-A, vlastným menom Alastair Aiken, títo dvaja sa spoznali v roku 2014 a nasledujúci rok spolu začali chodiť. vzťah. Minulý rok v deň ich výročia, Ali-A požiadal svoju priateľku o ruku obaja boli na dovolenke na Bali a on si kľakol na koleno a položil otázku.

Ali-A je britský YouTuber, narodený 6. novembra 1993 v Londýne, Anglicko. Bol veľmi plachý a na strednej škole bol terčom šikanovania. On začal nahrávanie videí na YouTube v roku 2009 a odvtedy sa stal jedným z najpopulárnejších YouTuberov s viac ako 16 miliónmi odberateľov. Preslávil sa hraním hier ako Call of Duty a jeho pokračovaní, Minecraft, Pokemon Go a Mario. Čistý majetok spoločnosti Ali-A sa odhaduje na 17 miliónov dolárov od polovice roku 2020.