Kto je Christian Huff? Manželka Sadie Robertsonovej dynastie kačíc

ObsahKto je Christian Huff?

Christian Huff sa narodil 9. júna 1998 v Niceville na Floride v USA a je osobnosťou sociálnych médií, ale možno najlepšie známy ako manžel osobnosti televíznej reality reality Sadie Robertson. Jeho manželka sa preslávila ako jedna z pravidelných obsadených členov série A&E Duck Dynasty a neskôr sa pustila do iných hereckých počinov. Rovnako ako jej rodina, aj ona sa začala veľmi zaujímať o kariéru v obchode.

Bohatstvo Christiana Huffa

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Christiana Huffa odhaduje na viac ako 50 000 dolárov. Stále je na pokraji dokončenia vysokoškolského vzdelania a môže pokračovať v kariére v profesionálnom baseballe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chcel som zverejniť fotku s mojou najlepšou kamarátkou a verejne ju pochváliť za to, aká je úžasná a za všetko, čo robí, si nikto nevšimne. Sadie, nepodobáš sa žiadnej inej a miluješ tak krásne bez hraníc. Učíš ma trpezlivosti, milosti a odpusteniu, ktoré sú dôkazom ovocia toho, kým Ježiš je. Ďakujeme, že ste takým úžasným príkladom pre náš dom a túto generáciu. V skutočnosti je to príklad pre každú generáciu, pretože vaše pomazanie nemá žiadne obmedzenia. Milujem ťa každým dňom viac a som vďačný za každú chvíľu s tebou. Budem pri tebe stáť vo všetkom a viem, že ty by si pre mňa urobil to isté. Neviem si predstaviť tento život bez toho, aby ste stáli po vašom boku a povzbudzovali vás. Ste milovaní, oceňovaní, videní a rešpektovaní. Boh je dobrý a jeho láska je dokonalá, ďakujem, že ho miluješ viac ako mňa.

Príspevok zdieľaný používateľom Christian Huff (@christian_huff) 27. januára 2020 o 12:07 PST

Pravdepodobne ťaží z úspechu svojej manželky, ktorej čisté imanie sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, a to vďaka úspechu jej rôznych snáh v zábavnom priemysle.

Doterajší život

Christian vyrastal v Niceville a vyrastal spolu s mladším bratom. V mladom veku prejavil atletické sklony, najmä v bejzbale, športe, ktorý často hrával so svojím bratom. Navštevoval strednú školu v Niceville a počas svojho pôsobenia tam hral bejzbal za školský tím.

Po imatrikulácii zo strednej školy sa zapísal na Auburn University, kde získal titul v odbore podniková administratíva, manažment a prevádzka.

Počas práce na svojom diplome tiež ukázal svoj zámer stať sa profesionálnym hráčom bejzbalu, pravdepodobne hrať s baseballovým tímom Auburn. Okrem vzdelania sa veľmi zaujíma aj o jazyky a navštevoval hodiny kreolčiny, japončiny a kórejčiny. Hoci väčšinu svojho života zostal mimo centra pozornosti, jeho online popularita vzrástla po tom, čo Sadie potvrdila, že spolu chodia.

Manželka - Sadie Robertson

Sadie Robertson je synom Willieho a Korie Robertsonových – jej otec je obchodník, ktorý by pomohol rodinnej firme Duck Commander presláviť sa v krajine ako jej generálny riaditeľ. Ich podnikanie sa spočiatku zameriavalo na kačice a iný tovar na lov kačíc.

Vyrastala po boku piatich súrodencov a všetci našli zdanie slávy vďaka svojmu otcovi – pomáhal pri tvorbe televíznej show Kačacia dynastia , ktorý sa vysielal na A&E v rokoch 2012 až 2017.

Prehliadka sledovala životy ich rodiny, ktorá bola úspešná v podnikaní, a šou bola tiež zodpovedná za to, že im pomohla priniesť viac podnikania. Vytvorili tiež spin-off podnik s názvom Buck Commander, ktorý je zameraný na lov jeleňov. Šou bola počas svojho trvania veľmi populárna a rodina je známa aj svojou otvorenosťou o svojom kresťanskom životnom štýle, pričom odhaľuje vzhľad, ktorý má ďaleko od stereotypu, keďže muži často nosili dlhé brady.

Šou bežala päť sezón a mnohým z nich pomohla stať sa televíznymi hviezdami, vrátane Sadie. Šou zarobila viac ako 400 miliónov dolárov z tovaru a reklamy za jeden rok a pokračovala vo svojom úspechu až do konca svojej prevádzky v roku 2017.

Iné snahy – Sadie Robertson

Zatiaľ čo Sadie sa v show neustále objavovala, využila jej popularitu na preskúmanie rôznych iných ciest v zábavnom priemysle. Nahrala pieseň Away in a Manger pre rodinný vianočný album s názvom Duck the Halls: A Robertson Family Christmas a stala sa súťažiacou v súťažnom televíznom seriáli. Tanec s hviezdami počas svojej 19. sezóny sa dostal do finále šou a skončil ako druhý.

V reality súťažnej šou vystupujú rôzne celebrity, ktoré sa spájajú s profesionálnym tanečníkom predtým, ako budú proti sebe súťažiť. Potom ich hodnotí porota a najnižšie skóre každý týždeň sa vylúči.

Prehliadka je založená na britskom seriáli Strictly Come Dancing, ktorý vytvoril množstvo medzinárodných franšíz. Počas finále nastúpila proti Alfonsovi Ribierovi a Janel Parrish, z ktorých prvý by súťaž vyhral. Okrem šou sa pustila aj do profesionálneho herectva, na ktorom pracovala Boh nie je mŕtvy 2 v ktorom hrala Melissa Joan Hart a ktorý zožal mierny úspech v pokladniach.

Nedávne projekty – Život po dynastii kačíc

Ďalším projektom, na ktorom Robertson pracoval, je film I’m Not Ashamed stvárňujúci postavu Charity. Životopisný film je založený na živote Rachel Scottovej, ktorá bola jednou z obetí Masaker na strednej škole v Columbine v roku 1999, kedy zomrelo 12 študentov a učiteľ. Objavila sa aj vo dvojici hudobných videí, najprv v Past the Past od Lawsona Batesa a v druhom The Long Way od Bretta Eldredgea.

Napísala tiež bestseller pre New York Times s názvom Live Original, ktorý sa zaoberal jej kresťanským životom a jej vierou. Vydala sa na turné v rámci propagácie knihy a pokračovala s Life Just Got Real: A Live Original Novel, ako aj s nábožnou knihou.

V roku 2018 vydala knihu na pokračovanie s názvom Live Fearless a vďaka úspechu získala trochu bohatstva.

V posledných rokoch sa zamerala na rozvoj svojej kariéry ako osobnosť sociálnych médií. Spravuje účet YouTube, na ktorom hovorí o kresťanskom spôsobe života, videoblogy a niektoré zo svojich rečníckych snáh. Na svojom instagramovom účte má milióny sledovateľov.

Osobný život

Christian sa o Sadieho nejaký čas zaujímal, hoci ho nepoznala, a tak ignorovala jednu z jeho online správ na Instagrame. Obaja sa neskôr stretli, keď bol blízkymi priateľmi s Robertsonovým bratrancom a skupina sa vydala na lov krabov.

Potom sa stali priateľmi a rozprávali sa asi dva mesiace, kým začali chodiť. O necelý rok ju požiadal o ruku a boli ženatý koncom roka 2019 na farme svojej rodiny, potom medové týždne v Mexiku.

Pred ich svadbou mala Sadie dva prominentné vzťahy, prvý s Blakeom Cowardom, o ktorom priznala, že bol búrlivý do takej miery, že sa u nej rozvinula porucha príjmu potravy kvôli stresu, ktorý to spôsobilo. Potom mala vzťah s Austinom Northom, ktorý však trval len asi štyri mesiace. Po ich vzťahu sa Huffova online popularita výrazne zvýšila a na svojom Instagrame získala stovky tisíc sledovateľov.