Kto je Charly Caruso (WWE & ESPN)? Vek, priateľ, Wiki

ObsahÚvod

Keď ľudia myslia na WWE – World Wrestling Entertainment – ​​myslia na obrovských, svalnatých mužov, ktorí medzi sebou bojujú pod svetlami reflektorov, ale nie všetci ľudia v tomto odvetví sa potia v ringu. Charly Caruso je jednou z najznámejších tvárí vo WWE, no nikdy nikoho nezaskočil. Kto je Charly Caruso a ako si ju obľúbilo toľko fanúšikov wrestlingu?

Raný život a vzdelanie

Charly Arnolt sa narodil 14. júla 1987 v Indianapolise, Indiana, USA. Jej matka je Charlene May Arnolt, ale meno jej otca zostáva verejnosti neznáme. Vždy bola veľkým fanúšikom športu a s gymnastikou začala už ako päťročná.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dúfam, že sa vám včerajšia noc páčila #RawTalk! Povedz mi, čo si si myslel!! ______________________________________________________________#wwe #raw #wweraw #wweuniverse @wwenetwork

Príspevok zdieľaný používateľom ✧ Charly Arnold // Caruso ✧ (@charlyontv) 9. júna 2020 o 16:33 PDT

Caruso sa zapísala na North Central High School, ale potom, čo mala v 13 rokoch nehodu, pri ktorej stratila cit v končatinách, nemohla chodiť do školy ako riadna študentka. To prinútilo Caruso na chvíľu skončiť so športom a aby si udržala vzdelanie, na krátky čas sa vzdelávala doma. Osoba, ktorá bola počas tohto obdobia zodpovedná za väčšinu jej vzdelania, bola Charlene May, ktorá bola podľa Carusa seba, jej najväčšiu inšpiráciu v tomto a iných ťažkých obdobiach života. Ku koncu strednej školy sa Caruso nakrátko vrátila k športu, hrala softbal a volejbal, no ani jednému z týchto športov sa nemohla venovať profesionálne, pretože bola príliš malá.

Potom navštevovala Americkú univerzitu vo Washingtone, DC. – keď bola v druhom ročníku, jej rodičia sa rozviedli. Počas štúdia pracovala Caruso ako stážistka pre niekoľko sietí, a preto musela ešte ako študentka cestovať po celých USA. V roku 2010 Caruso promoval v odbore rozhlasová žurnalistika.

Na verejnosti používa svoje profesionálne umelecké meno Charly Caruso.

Kariéra

Caruso začala pracovať pre WSAZ – TV v NBC v Západnej Virgínii hneď po jej ukončení. Jej práca tam bola dosť drsná, pretože zvyčajne pracovala bez posádky a chodila do mnohých nebezpečných oblastí, pričom pokrývala rôzne príbehy, často týkajúce sa nebezpečných tém.

Svoju pozíciu si udržala od roku 2010 do roku 2011, kým sa presťahovala do práce pre WDAF – TV v Kansas City, Missouri, ktorú má jedna z najväčších televíznych sietí FOX. Tentoraz pracovala v segmente Morning Live a jej pozícia bola oveľa príjemnejšia. Počas tohto obdobia chcela byť reportérkou zločinu, pretože ju bavilo pracovať na prípadoch vrážd a SWAT. Pracovala pre WDAF – TV do roku 2013, kedy sa presťahovala späť domov do Indiany a stala sa športovou reportérkou na FOX 59, inak známej ako WXIN – T, pričom na kanáli zostala do roku 2015.

V roku 2016 Caruso debutovala s WWE, keď začala pracovať pre NXT, značku propagácie wrestlingu so sídlom v USA.

K tejto práci sa dostala vďaka zvláštnej udalosti, vždy bola vášnivou fanúšičkou wrestlingu a začiatkom roka 2016 jej ponúkli vstupenku do zákulisia na veľkú udalosť SmackDown, ktorá sa konala v jej rodnom meste Indianapolis. Počas podujatia sa stretla s Markom Carranom, vrchným riaditeľom WWE pre vzťahy s talentami, a dala mu svoj životopis, ktorý ho následne odovzdal Michaelovi Coleovi, reportérovi Monday Night Raw, ktorý ju najprv odmietol, keďže v tom momente neboli žiadne otvorené pracovné pozície. O niekoľko mesiacov neskôr však Brandi Rhodes opustila WWE a Cole pozval Carusa, aby ju nahradil. V tom čase už Caruso prijal pracovnú pozíciu vo Washingtone, ale neváhal skončiť a vybrať si WWE.

POMOZTE MI DOSTAŤ SA DO FINÁLE Už som skoro tam! Už len 36 hodín na to, aby ste za mňa hlasovali ako pani Health and Fitness! Potrebujem…

pridané Charly Caruso na Utorok 13. augusta 2019

V roku 2018 Caruso podpísala zmluvu s ESPN, kde sa stala reportérkou pre SportsCenter. Caruso oznámil novinku o svojej novej práci na svojom instagramovom profile s popisom: ‘Celý život som čakala, kým poviem tie 4 písmená! Takže, áno, som tu – oficiálne zamestnanec ESPN!‘ Stala sa tiež tvárou relácie ESPN, ktorá sa konala na ich profile na Snapchate. To vyvolalo u mnohých jej fanúšikov obavy, že odíde z WWE pre ESPN, ale rýchlo všetkých ubezpečila, že si zachováva obe pozície.

Od apríla 2020 Caruso stále pracuje pre ESPN aj WWE a zároveň je ambasádorkou mnohých značiek na svojich profiloch sociálnych médií.

Osobný život

Napriek tomu, že je dosť aktívna na sociálnych sieťach, pričom Instagram je jej hlavnou sieťou a jedným zo zdrojov jej príjmov, Caruso drží väčšinu informácií o svojom súkromnom živote mimo titulky. Sústreďuje sa na svoju kariéru a málokedy uverejňuje čokoľvek o tom, čo sa deje v jej každodennom živote.

V roku 2016 sa šírili zvesti, že Caruso mal vzťah s jedným z najznámejších a najúspešnejších wrestlerov WWE, Sethom Rollinsom. Klebety sa začali po tom, čo tweetoval fotografie, na ktorých je spolu so ženou, ktorej tvár nebolo vidieť, no veľmi sa podobala na Carusa.

Toto všetko bolo pre verejnosť ešte podozrivejšie, pretože to bolo len niekoľko týždňov po tom, čo sa Rollins rozišiel so svojou priateľkou Zahrou Schreiberovou, ale údajné duo zostalo ticho a nikdy nezverejnilo vzťah.

Po tom, čo získala prácu vo WWE, sa Caruso opäť vrátila k svojej láske ku fitness, keď začala opäť trénovať – tentoraz silový trojboj. Jej koníček jej čoskoro začal vynášať pekné peniaze, keďže sa prostredníctvom svojho instagramového profilu stala tvárou mnohých značiek. Predovšetkým propaguje produkty vyrobené spoločnosťou MotiveCBD, ktorá poskytuje produkty na báze kanabisového oleja na úľavu od bolesti svalov.

V roku 2018 bol Caruso spojený s osobným trénerom Shawnom Boothom po tom, čo bolo duo spolu spozorované na Floride. Ani jeden z nich klebety nekomentoval, a tak možný románik zostáva záhadou.

Medzi Carusove záľuby patrí sledovanie filmov a televíznych seriálov, čítanie časopisov

Caruso je skôr aktívny na sociálnych sieťach. Na svojom profile na Instagrame má viac ako 676 000 sledovateľov a na Twitteri viac ako 102 500 sledovateľov, čo zvyšuje jej príjem.

Od apríla 2020 má bydlisko v New Yorku v USA.

Čistá hodnota

Caruso zarába väčšinu svojich peňazí zo svojich správ WWE a od apríla 2020 má odhadnutý čistá hodnota 500 000 dolárov. Priemerný ročný plat na jej pracovnej pozícii sa pohybuje okolo 75 000 dolárov a na svojom instagramovom profile zarobí až 2 117 dolárov za sponzorovaný príspevok.

Fyzicka charakteristika

Charly Caruso je považovaná za jednu z najhorúcejších reportérok v USA. Jej výška je 5 stôp 2 palce (1,57 m) a váži okolo 132 libier (60 kg), pričom jej dôležité štatistiky sú 34-28-36. Má tmavé oči a vlasy má prirodzene čierne, no končeky si väčšinou farbí na hnedo.