Kto je Charlie Zelenoff? Profesionálny boxer alebo internetový troll? – Životopis

ObsahKto je Charlie Zelenoff? Wiki Bio

Charlie Zelenoff sa narodil v Los Angeles, Kalifornia, USA, 27. júla 1988 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je youtuber a internetová osobnosť, ktorá sa preslávila najmä videami súvisiacimi s boxom.

Raný život a vzdelanie

Charlieho vychovali v Los Angeles jeho rodičia, ktorí prišli do USA z Ruska krátko pred jeho narodením – jeho otec je taxikár a matka zdravotná sestra. Charlie sa začal zaujímať o box vo veku šiestich rokov po tom, čo sledoval zápasy v televízii a presvedčil svojho otca, aby zaplatil za hodiny boxu.

Navštevoval strednú školu Fairfax, kde mal veľa problémov, pretože často bojoval so svojimi rovesníkmi a jeho rodičia boli mnohokrát povolaní do školy.

Po imatrikulácii sa nezapísal na vysokú školu, ale radšej začal pracovať v dvoch zamestnaniach, aby sa finančne uživil, pričom súčasne trénoval box. Charlie už chodil do telocvične, keď navštevoval strednú školu a tiež hral futbal a futbal.

Charlieho kariéra. Je to profesionálny boxer alebo internetový troll?

Charlie sa rozhodol stať sa profesionálnym boxerom, keď mal 18 rokov a čoskoro mal svoj prvý profesionálny zápas, keď súťažil vo welterovej váhovej kategórii proti Andrewovi Hartleymu, avšak Charlie bol z neznámych dôvodov diskvalifikovaný a potom už nikdy nebojoval profesionálne.

Pokračoval v boji s amatérmi a potom spustil kariéru na internete a stal sa „internetovým trollom“.

Svoj kanál na YouTube spustil 12. septembra 2017 a odvtedy získal takmer 70 000 odberateľov a viac ako 40 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dokopy. Všetky jeho videá súvisia s boxom, pričom dve sú jeho najobľúbenejšie 5 najlepších prehier Charlieho Zelenoffa (TREBA VIDIEŤ)! ktorý bol od 30. decembra 2017 videný viac ako 17 miliónov krát, a Getting Ran Up On By Crazy Tempo, ktorý bol videný viac ako 4,6 milióna krát od jeho nahrania 19. júla 2018.

Charlie sa považuje za svetového šampióna federácie Underground Boxing a má svoje vlastné falošné majstrovské opasky, ktoré si občas berie so sebou, keď ide von. O Charliem je natočený celovečerný dokumentárny film s názvom Troll Champion: The Charlie Zelenoff Story a vo filme ho možno vidieť, ako trénuje po boku profesionálnych boxerov, ale aj bojujúcich amatérov a tých, ktorí sa v živote nepohádali. ale boli platení za to, aby s ním bojovali.

Milovať život a priateľku

Charlie sa stretol s Dariou, keď boli ešte tínedžeri, ale začali spolu chodiť až v polovici 10. rokov, keď Charlie začal získavať uznanie na internete.

Vzali sa v roku 2016 na malom ceremoniáli organizovanom v Los Angeles, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina. Dariu možno často vidieť na Charlieho obrázkoch na Instagrame, ako aj v niektorých jeho videách na YouTube. Nemajú spolu deti, pretože obaja sa chcú práve teraz venovať svojej kariére.

Charlie bol vo viacerých vzťahoch, kým stretol Dariu. Tri roky chodil so svojou priateľkou zo strednej školy, kým sa obaja rozišli po tom, čo si našla nového priateľa. Rok chodil s hviezdou Instagramu a potom niekoľko mesiacov chodil s inou internetovou osobnosťou.

Daria mala pred stretnutím s Charliem tiež dlhodobý vzťah, chodila spolu štyri roky, kým sa rozišli.

Záľuby a iné záujmy

Charlie rád sleduje bojové filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Bruce Lee, Jackie Chan a Milla Jovovich, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Undisputed III: Redemption, Never Back Down a Boyka: Undisputed. Rád je aktívny na internete a podporuje ho jeho manželka, ktorá verí, že sa jedného dňa naozaj stane najlepším boxerom.

Charlie je závislý na tréningu v telocvični a často odovzdáva obrázky a videá svojich tréningov na svoj instagramový účet. Má rád tetovania a má niekoľko nafarbených na koži.

Charlie tiež rád sleduje komediálne filmy, zatiaľ čo občas sleduje stand-up vystúpenia v miestnom bare. Sníval o tom, že sa sám stane stand-up komikom, no nevyšlo mu to. Jeho obľúbeným komediálnym hercom je Robin Williams a jeho obľúbeným komediálnym filmom je Monty Python a Svätý grál.

Je milovníkom zvierat, zaujímajú ho aj rýchle autá a motorky.

Charlieho osobnosť

Charlie nikdy nebol pokorný , a na jeho instagramovom účte je vidieť, že „internetový troll“ sa považuje za najväčšieho všetkých čias (GOAT) a tvrdí, že má bojové skóre 329-0. Jeho bio sekcia na Instagrame znie „More Power Than Prime Tyson“, „Najvyššie platený bojovník“ a „Najrýchlejšie KO v histórii 0,1 sekundy“.

Zatiaľ čo niektorí veria, že Charlie iba žartuje, iní si myslia, že to myslí vážne a je si istý, že sa stane najlepším boxerom na svete.

Vystupuje pod menom Z-Money, pričom bol prezývaný „ Muppet klaun slúžiaci Illuminati '.

Vzhľad a čistý majetok

Charlie má 31 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,8 metra a váži okolo 75 kg. Od marca 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 400 000 dolárov.