• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Chaley Rose? Je vydatá? Manžel, čistá hodnota, životopis

Kto je Chaley Rose? Je vydatá? Manžel, čistá hodnota, životopis

ObsahChaley Rose Wiki Bio

Charley Rose Jackson sa narodila v Columbuse, Indiana, USA, 29. novembra 1986 – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je to herečka a speváčka , ktorá môže byť najlepšie známa pre jej stvárnenie Zoey v kriticky uznávanom romantickom hudobnom dramatickom seriáli Nashville, ktorý vytvorila Callie Khouri a v ktorom si zahrali Hayden Panettiere, Clare Bowen a Charles Esten. Sleduje životy hudobných hviezd žijúcich v Nashville, Tennessee a seriál získal tri ocenenia a bol nominovaný na 40 ďalších, vrátane troch Zlatých glóbusov počas vysielania v rokoch 2012 až 2018.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Chaley Rose (@chaleyrose)

Detstvo a vzdelanie

Chaley bola vychovaná spolu so svojím bratom Charlesom E. Jacksonom v Columbuse, ich otcom Charlesom ‘Chuckom’ Jacksonom, ktorý bol umelcom, a ich matkou Cheryl Owsley Jackson, ktorá bola reportérka – Chaleyho rodičia sa rozviedli po tom, čo boli spolu viac ako 20 rokov.

Študovala na Strednej strednej škole, na ktorej bola fyzicky veľmi aktívna, keďže behala pre školský tím a zároveň bola gymnastkou a roztlieskavačkou. Chaley bola prvou černošskou kráľovnou, ktorá sa vrátila domov zo strednej strednej školy. Po imatrikulácii v roku 2004 sa zapísala na Indiana University a potom sa presťahovala študovať na vysokú školu v New Yorku. potom sa rozhodol skončiť a presťahoval sa do Los Angeles pracovať na svojej kariére.

Úlohy v televíznych seriáloch

Chaley debutovala v televíznom seriáli v roku 2013, keď bola obsadená ako barista v epizóde Charlie a jeho nový priateľ s výhodami romantickej komédie Anger Management, ktorú vytvoril Bruce Helford a v ktorej hrali Charlie Sheen, Shawnee Smith a Noureen DeWulf – je o bývalom bejzbalovom hráčovi, ktorý teraz pracuje ako terapeut na zvládanie hnevu a organizuje stretnutia vo svojom dome. Séria bola nominovaná na dve ceny.

V roku 2015 sa objavila v epizóde The Root of Evil zo sci-fi kriminálnej drámy Stitchers a v tom istom roku stvárnila Tarchera Bishopa vo všetkých ôsmich epizódach hororovej komédie Filthy Preppy Teen$, ktorú vytvorili Curtis Gwinn, Paul Scheer a Jonathan Stern, v ktorom si zahrali Hannah Kasulka, Max Carver a Melise – sleduje dvoch tínedžerov, ktorí sa vracajú domov po tom, čo boli tri mesiace nezvestní.

V roku 2018 sa Chaley objavil v epizódach La Familia a Third Year of dráma Code Black , ktorá bola v USA pomerne populárna, keďže získala tri ocenenia a na ďalších sedem bola nominovaná.

Jej posledná rola v televíznom seriáli bola v roku 2020 v epizóde Detective Amenadiel z fantasy kriminálnej drámy Lucifer, v ktorej si zahrali Tom Ellis, Lauren German a Kevin Alejandro, a bola nominovaná na 10 cien.

Úlohy vo filmoch

Chaley debutovala vo filme v roku 2013, keď bola obsadená do úlohy Jules v krátkom komediálnom filme Channing, ktorý napísal Tobi Rodriguez, ktorý vo filme tiež hral, ​​a ktorý je o živote kastingových režisérov.

V roku 2013 sa objavila v trileri 36 svätých, ktorý však získal slabé recenzie, v dráme z roku 2018 Dinner for Two, ktorú napísal a režíroval Orlando Bishop, a v krátkej komédii The Chase z roku 2019, v ktorej hrala ako Sasha. V tom istom roku hrala Jade, hlavnú postavu romantickú kriminálnu drámu Holiday Heist napísala Angela Burt-Murray, režíroval Roger M. Bobb a v hlavnej úlohe si zahrali Tobias Truvillion a Phillip Edward Van Lear – je o mužovi, ktorý po prepustení z väzenia zvažuje, či začať nový život so ženou, ktorú má. zamilovaný, alebo sa vrátiť do života zločinu.

Chaley stvárnila ďalšiu hlavnú postavu Averie Davis v romantickej dráme Vianočný duet a dve z jej najnovších úloh vo filmoch boli v roku 2020 v romantickej dráme Kytica môjho najlepšieho priateľa, v ktorej hrala po boku Nathana Whitea a Rebeccy Olson. a horor Kappa Kappa Die z roku 2020, v ktorom stvárnila Tulsi.

Chaley bol nedávno obsadený, aby sa objavil v pripravovanom krátkom sci-fi filme Void, ktorý napísal a režíroval Jon Munoz.

Kariéra ako spevák

V roku 2013 naspievala Chaley dve piesne – Wayfaring Stranger a Come See About Me – v druhej sezóne Nashvillu a v nasledujúcom roku naspievala ďalšie tri piesne pre druhú sezónu s názvom Hennessee, I Ain't Leavin' Without Your Love a Carry You Home V tom istom roku ju počuli spievať Celebrate Me Home a Have Yourself A Merry Little Christmas na Vianoce s Nashvillom. Chaley tiež spievala The Most Beautiful Girl In The World pre tretiu sezónu seriálu a Take My Hand, Precious Lord pre jej štvrtú sezónu.

pridané Chaley Rose na Piatok 9. novembra 2018

Milovať život. Je vydatá?

Chaley je veľmi tajnostkárska, pokiaľ ide o jej milostný život, a nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, je však známe, že kedysi mala vzťah so Samom Christianom Palladiom Scottom, hercom, ktorý hral ako Gunnar Scott v seriáli Nashville – títo dvaja sa stretli na pľaci a začali spolu chodiť asi o mesiac neskôr. Chaley a Sam boli spolu niekoľko mesiacov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli, zatiaľ čo internetom kolujú klebety, že podvádzal Chaleyho, čo viedlo k rozchodu.

Povráva sa, že kedysi mala dlhodobý vzťah so svojím miláčikom z vysokej školy a že títo dvaja spolu dokonca rok žili, kým sa nerozdelili. Od novembra 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Chaley sa rada oblieka a doteraz nevynechala jedinú príležitosť namaľovať si tvár na Halloween a zúčastniť sa halloweenskej párty – dúfa, že jedného dňa pôjde so svojimi priateľmi na cosplay akciu.

Cestovanie je jedným z jej hlavných koníčkov a herecká kariéra ju zaviedla do niekoľkých amerických štátov ako Texas, Arizona či Severná Karolína a Chaley bola aj vo viacerých európskych krajinách ako Anglicko a Francúzsko – najradšej navštevuje atraktívne prírodné lokality. a vyhýba sa pobytu v preľudnených mestách.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Julia Roberts a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Nevesta na úteku a Leon: Profesionál – tiež rada sleduje komediálne seriály, Priatelia sú jej obľúbení.

Vek, výška a čistý majetok

Chaley má 33 rokov. Má dlhé kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 59 kg.

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.